Filmowy przewodnik weekendowy

Na chłodne wieczory polecamy trochę humoru i odrobinę horroru.
Filmowy przewodnik weekendowy
02.10.2010

Sobota, TVN, 21:40, Zróbmy sobie wnuka

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

Sobota, TVN, 23:30, Droga bez powrotu

Zachodnia Wirginia. Student medycyny, spiesząc na spotkanie w sprawie pracy, skraca trasę, jadąc przez las. Wpada na kilkuosobową grupę, dyskutującą na środku drogi. Nieznajomi to Jessie Burlingame i trzy pary przyjaciół: Carly i Scott, Francine i Evan oraz Halley i Rich. Złapali gumę, wjechawszy na drut rozciągnięty w poprzek drogi. Część z nich, wyruszywszy na poszukiwanie telefonu, dociera do tajemniczej rudery w lesie. Wewnątrz znajdują ludzkie organy w słoikach i zwłoki. Niebawem wracają mieszkańcy posesji, wlokąc ciała Evana i Francine.

Niedziela, TVN, 00:30, Krzysztof

Rodzina Orłowiczów wiedzie dostatnie życie. Nestor rodu, cieszący się poważaniem lokalnych władz i społeczeństwa jest właścicielem zakładów mięsnych, których piętnastolecie będzie właśnie świętował. Orłowicz jest bardzo pewny siebie, surowy i wymagający dla swoich dzieci. Szczególnie wobec jedynego syna, Krzysztofa, który prowadzi beztroskie życie. Tego samego wieczoru, kiedy rodzina, przyjaciele i przedstawiciele lokalnych władz bawią się u Orłowiczów, Krzysztof zostaje uprowadzony.

Niedziela, TVP1, Afera Thomasa Crowna

W nowojorskim muzeum usiłowano dokonać kradzieży. Złodzieje zostali jednak schwytani przez ochronę. Mimo tego w ogólnym zamieszaniu znika bezcenny obraz Claude'a Moneta. Na miejscu natychmiast zjawiają się policja oraz Catherine Banning, agentka pracująca na zlecenie firm ubezpieczeniowych. Okazuje się, że złodziejska ekipa, złożona z imigrantów z Rumunii, została wynajęta, ale żaden z aresztowanych nie zna nazwiska zleceniodawcy. Catherine podejrzewa, że jest nim Thomas Crown, ekscentryczny milioner i kolekcjoner dzieł sztuki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Proste ćwiczenia modelujące nogi

VIDEO NA DZIŚ:Ojcowie wrcają z Iraku (wzruszające!)

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 17:20
a ja zamierzam dzisiaj ogladac na tvp 1 o 20 .00 ,,Ranczo Wilkowyje '' wercje kinowa ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 16:00
dzis na ale kino o 20:10 zbrodnia Ojca Amaro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 13:45
`Droga bez powrotu ` żeeeenada !
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 13:01
Widziałam droge bez powrotu ! Suuuppper film ;D Zróbmy sobie wnuka też fajne ;D śmieszne :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 12:46
tak to samo ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie