Co dziś w serialach?

Zobacz, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialowych tuż przed weekendem!
Co dziś w serialach?
01.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5161

Forresterowie świętują odzyskanie firmy. Nie wszyscy wiedzą, że Eryk musi rozwieść się ze Stephanie, aby utrzymać Forrester Creations w swoich rękach. Ashley jest zazdrosna o Brooke, która znów będzie współpracować z Ridge'm. Między kobietami dochodzi do gwałtownej sprzeczki.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1932

Beata odwozi dzieci do szkoły. Jacek czeka, aż wszyscy wyjdą z domu, a potem sam zaczyna gorączkowe pakowanie. Później wtajemnicza Małgosie w spisek. Wkrótce razem przychodzą do gabinetu Beaty i składają jej propozycję nie do odrzucenia. Feliks tłumaczy Monice, że właśnie załatwia interes życia i wróci do domu późno. Do El-Medu przychodzi Marczyński. Mówi Pawłowi, że jest zmuszony sprzedać swoje udziały i zaprasza go do restauracji. Kiedy Paweł przychodzi na spotkanie, przy stoliku widzi zadowolonego z siebie Feliksa.

TVP2, 15:05, Tancerze, odc. 23

W szkole odbywa się casting do pokazu bielizny w centrum handlowym. Piotr i Dorota są wybrani na pierwszą parę. Bardzo ich to zbliża. Piotr, oczarowany seksapilem Doroty, całuje ją na zakończenie występu. Sylwia pojawia się w parze z Robertem. Ponieważ chłopakowi zabrakło pieniędzy na prezent dla syna, dziewczyna oddaje mu swoje honorarium. Alicja nie dopuszcza do tego, by organizator prezentacji zaproponował studentkom pracę w klubie nocnym.

serial majka

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 414

Agata, która chce kupić samochód, wybiera się do doradcy finansowego. Nadwyręża nogę. Podczas spotkania doradca traci kontakt z rzeczywistością. Trafia do Leśnej Góry. Przemek zaczyna prowadzić bujne życie towarzyskie. Ma nadzieję, że Agata będzie zazdrosna. Do szpitala przychodzi Lena, ale zajęty pracą Witek nie ma dla niej czasu. Umawiają się na kolację. Pod wpływem Latoszka Agata zgłasza się do Jędrasa na konsultację. Okazuje się, że jedynym rozwiązaniem jest endoproteza stawu. Załamana dziewczyna spotyka Witka.

TVN, 17:55, Majka, odc. 133

Pewnego dnia dochodzi do niemiłej konfrontacji pomiędzy Michałem i Konradem. Przyczyną są słowa Konrada, w których sugerował, że jego relacje z Majką zmierzają w bardzo interesującym kierunku. Podczas kłótni Michał dowiaduje się o chorobie Basi. Piotr wraca ze spotkania z wydawcą z fantastyczną wiadomością. Otóż wbrew jego czarnym myślom zniknięcie książek z półek księgarni nie świadczyło o wycofaniu jej ze sprzedaży, lecz o wyprzedaniu całego nakładu. Tego samego dnia Konrad pojawia się u Majki z pierścionkiem zaręczynowym.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1516

Nadchodzi dzień rozwodu Kacpra i Teresy. Tuż przed rozprawą kobieta spotyka się z Kają. Ta ma dla Teresy nagranie, na którym Monika Serafińska wyznaje, że Adam molestował ją psychicznie. Tymczasem Viola nieopatrznie wyjawia Izie, że ona i Artur mieszkają razem. Słysząc to, Iza czuje się upokorzona. Badera z Andrzejem układają nową makietę "Samego życia". Andrzej chce, by gazeta była bardziej kontrowersyjna, proponuje więc stworzenie działu o seksie. Edyta dostaje propozycję pracy przy nowym portalu dla kobiet.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kosmiczne buty Vivienne Westwood – zdjęcia!

Czyżby naczelna londyńska skandalistka inspirowała się twórczością nieżyjącego już Alexandra McQueen’a? Oceńcie same!

VIDEO NA DZIŚ: W minutę rozpiął 56 staników!

Podobno rozpięcie stanika jedną ręką to niełatwe zadanie dla mężczyzny. Jednak ćwiczenia czynią mistrza, a właściwie… rekordzistę!

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2010 23:21
no wlasnie! www.zemsta-za-zdrade.com/?id=f3498fbf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2010 11:48
no co oni tak ciagle o 1 milosci zapominaja!???????????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2010 11:13
znowu nie ma pierwszej milosci. gowniany portal
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2010 09:44
najważniejsze, że jest moda na sukces
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2010 09:41
a co z pierwszą miłoscią?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo