Co dziś w serialach?

Kto z kim, czy on do niej wróci, czyje to dziecko? Już dziś sprawdź jakie nowe intrygi sprawią, że nie odejdziesz od telewizora!
Co dziś w serialach?
30.09.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5159

Pod wpływem Jackie i Donny Eryk zgadza się na warunki postawione przez Nicka. Podpisuje dokumenty i ponownie staje się właścicielem Forrester Creations. Obydwie kobiety są przekonane, że Eryk natychmiast rozwiedzie się ze Stephanie każda z nich wiąże z tym osobiste nadzieje. Eryk jest w euforii, dziękuje Donnie za to, że odmieniła jego życie. Uważa jednak, że na rozwód jest jeszcze za wcześnie. Nękana nocnymi koszmarami Brooke dzwoni do Ridge'a, który rusza w drogę do Big Bear. Za namową R.J.'a postanawia zostać na noc.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1931

Rysiek wyrzuca żonie, nie może już słuchać o chorobie profesorowej. Grażynka przyjmuje pretensje męża ze stoickim spokojem. Paweł podpytuje żonę, z jakimi nowinami przyszła Surmaczowa. Krystyna nie chce wdawać się w szczegóły i mówi ogólnie o pasji walki z wyimaginowanym złem.Jerzy proponuje Michałowi, żeby zamiast niego chodził z matką na basen i nauczył ją pływać. Norbert wraca z dobrymi wiadomościami. Znalazł pracę na pełny etat w supermarkecie. Zmartwiona Ola zwierza się ojcu, że jej chłopak postanowił rzucić studia.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 38

Ryszard kupił drogi garnitur. Roma oburza się, że mąż wydaje pieniądze na siebie, a jej wylicza każdy grosz. Dzieci wpadają na pomysł, by ojciec przelewał mamie kieszonkowe. Roma nie akceptuje stawki w wysokości podwójnego kieszonkowego Łukasza. Marysia proponuje, by tato płacił mamie za funkcję gosposi. Weronika oblicza miesięczne wydatki. Okazuje się, że Leszczyńscy wydają obie pensje. Weronika przeprowadza kontrolę zakupów. Wychodzi na jaw, że Paweł ma konto, o którym Weronika nie wiedziała.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 464

Piotr razem z adwokatem kompletują dowody przeciwko Marcie. Pomaga im w tym Anka. Walawski ma zamiar oznajmić przed sądem, że stworzą z Kają rodzinę dla Ewy. Marta chce być uczciwa na rozprawie i sądzi, że to będzie jej siłą. Ksawery zamierza przenieść się na stałe do Warszawy. Alina nie może dojść do siebie po upokorzeniu, którego Klaudia doświadczyła ze strony Ksawerego. Wkrótce dochodzi do spotkania Aliny z Bożeną, matką Klaudii.

majka olkowicz

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1154

Marek próbuje zataić przed Teresą fakt, że wydał książkę z Turczykiem. Na jego nieszczęście żona przypadkowo kupuje książkę. Wierzy, że znajdzie tam wskazówki, które pozwolą naprawić ich problemy łóżkowe. Sabina i Ola organizują parapetówkę. W trakcie imprezy zjawiają się policjanci, których Sabina myli ze striptizerami. Artur i Berenika wybierają się na kolację. Berenika zaprosiła do restauracji również jego ojca. Informuje Piotra, że za dwa tygodnie biorą ślub. Majka postanawia zmienić wizerunek.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 18

Mateusz wyjawia Natalii prawdę o sobie. Iwona zwierza się Wioli, że Michał zamieszkał u niej. Paweł dowiaduje się od siostry, że jego córeczka Joasia i Magda miały wypadek. Postanawia jechać do Ostródy. Tymczasem w hotelowym apartamencie Janusz Wilk organizuje przyjęcie dla najbliższej rodziny z okazji urodzin. Artur i Natalia nadal nie mogą się porozumieć.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewonice, odc. 5

Ewa każe Grzegorzowi wyprowadzić się z domu, po czym postanawia wrócić do Zakopanego. Barbara wspiera córkę w zamiarach, gdyż nigdy nie lubiła Grzegorza. Jędrek dzwoni do Barbary i powiadamia ją, że przyjechał do Warszawy. Marek nakłania Ewę zwolnień wśród pracowników, ale ona ich broni. Na imprezie urządzonej przez biuro reklamy dochodzi do konfrontacji pomiędzy Elizą a Ewą. Po kłótni Ewa wychodzi wzburzona z lokalu, a za nią wybiega Bartek.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: W minutę rozpiął 56 staników!

Podobno rozpięcie stanika jedną ręką to niełatwe zadanie dla mężczyzny. Jednak ćwiczenia czynią mistrza, a właściwie… rekordzistę!

Najchudsze modelki świata –a GALERIA!

Anoreksja na wybiegu to nie tylko trend, ale niebezpieczna obsesja...

seriale w internecie

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 115

Syn miliardera Roya Randalla cierpi na bóle brzucha. Gdy lekarze nie potrafią znaleźć ich przyczyny, Randall jedzie do Princeton Plainsboro i domaga się, żeby Jackiem zajął się House. Gdy stan chłopca się pogarsza, ojciec nabiera przekonania, że jest winien choroby syna. Postanawia odwrócić fatum. Foreman i Chase przygotowują referat o przyczynie śmierci Dibali. Trzynastce ktoś przeszkadza w wyjeździe.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 23

W szkole odbywa się casting do pokazu bielizny w centrum handlowym. Piotr i Dorota są wybrani na pierwszą parę. Bardzo ich to zbliża. Piotr, oczarowany seksapilem Doroty, całuje ją na zakończenie występu. Sylwia pojawia się w parze z Robertem. Ponieważ chłopakowi zabrakło pieniędzy na prezent dla syna, dziewczyna oddaje mu swoje honorarium. Alicja nie dopuszcza do tego, by organizator prezentacji zaproponował studentkom pracę w klubie nocnym.

TVN, 17:55, Majka, odc. 132

Choroba Basi okazuje się zwykłą infekcją. Majka z wdzięcznością patrzy na Konrada, w którym miała oparcie. Michał spotyka się z prawnikiem, który uświadamia mu, że sąd będzie dociekał, jak znalazł się w posiadaniu karty pochodzącej ze szpitala w Szwecji. Jego zdaniem nie będzie to wiarygodny dowód, tym bardziej że archiwum w szpitalu spłonęło. Choroba Basi spowodowała, że Konrad niepostrzeżenie stał się częstym gościem w mieszkaniu Majki. Lilka daje do zrozumienia Majce, że Konrad ma wobec niej pewne plany.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1318

Kamil odbiera wyniki testu na obecność wirusa HIV. Tym razem to Zuza jest dla niego ogromnym wsparciem. Nieoczekiwanie w domu Hofferów pojawia się Marta. Po zachowaniu brata wyczuwa, że coś poważnego wydarzyło się pomiędzy nim a ojcem. Ewa daje Igorowi nadzieję, że porozumienie z Magdą jest kwestią czasu i jeszcze nie wszystko stracone. Młody Nowak jeszcze raz usiłuje porozmawiać z dziewczyną. Kolejna wizyta Igora denerwuje chłopaka Magdy. Dochodzi do kłótni, która kończy się ostrymi bólami porodowymi Magdy.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2010 00:13
pierwsza milosc berenika co za laska Boze swiety co za ciacho spac nie moge tak sie zakochalem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2010 00:10
kocham berenike
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 18:07
taa głupie seriale zamiast MŚ!!! porazka polsat... porazka;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 16:13
Majka, Barwy szczęcia, Hotel 52, Tancerze, Szpilki na Giewoncie i to chyba wszystko na co będe patrzeć i dodam do tego, że mam 13lat. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 15:36
lubie szpilki i hotel.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo