Co dziś w serialach?

Przeczytaj najświeższe niusy ze świata serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
29.09.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5157

Ashley zarzuca Ridge'owi, że nie jest wobec niej szczery i zaczyna powątpiewać w trwałość ich związku. Ridge mówi jej, że Brooke została zgwałcona. Ich stosunki chwilowo wracają do normy. Donna przekonuje Nicka, że sprzedaż firmy to dla niego najlepsze wyjście, zwłaszcza teraz, gdy małżeństwo Eryka się rozpada i Stephanie nie ma szans, by stać się współwłaścicielką firmy. Tymczasem Stephanie nadal nie odbiera telefonów. Nikt nie wie, gdzie przebywa. Brooke w rozmowie z Katie przyznaje, że liczy na odzyskanie Ridge'a.

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 1930

Krystyna zdaje Pawłowi relację z poprzedniego wieczoru. Lubiczowie postanawiają nie rezygnować z pomocy pani Steni. Elżbieta kończy jogging w towarzystwie Eugeniusza. W jego samochodzie znajduje ulotkę szkoły nurkowania. Eugeniusz chwali się, że jest tam instruktorem. Elżbieta mówi Jerzemu, że chciałaby nauczyć się pływać. Do El-Medu przychodzi profesor i zwierza się Grażynce z wątpliwości, czy powinien za wszelką cenę utrzymywać Lidię przy życiu. Ola i Agnieszka ustalają szczegóły uroczystej inauguracji galerii z ubraniami.

TVP 2, 19:00. Licencja na wychowanie, odc. 37

Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Wiktoria idzie do elitarnego liceum, w którym wymagane są mundurki. Weronika, na znak protestu, kupuje córce ekstrawagancką kurtkę i każe dziewczynie włożyć ją zamiast uniformu. Dyrektorka wzywa Leszczyńską na rozmowę. Roma kupuje rzeczy potrzebne dzieciom do szkoły. W trakcie zakupów zostaje przygnieciona piramidą puszek. Lekarz zaleca jej kilkudniowy pobyt w łóżku. Ryszard zastępuje żonę podczas rozpoczęcia roku szkolnego. Rodzice wybierają go na przewodniczącego rady.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 463

Stefan upija się w towarzystwie Grzesia. Kaśka jest wściekła, że w ten sposób próbuje poradzić sobie ze śmiercią Jadzi. Zarzuca ojcu, że nie może liczyć na jego wsparcie. Nadchodzi dzień ślubu Ksawerego i Klaudii. Tuż przed ceremonią chłopak mówi Klaudii, że na nią nie zasługuje i wybiega z kościoła. Jedzie prosto do Kaśki. Nie wie, że Kasia bawi się w towarzystwie Tymona.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 763

Kinga martwi się o ojca, który wciąż nie zwrócił jej długu. Maria spotyka się z Michałem. Ten zdradza jej, że wyprowadził się z domu i wniósł pozew o rozwód. W przychodni koleżanki donoszą Rogowskiej, że Agata zaleca się do jej męża. Szymon prosi Sandrę, by dała mu drugą szansę. Gajewski pomaga Łukaszowi w pisaniu referatu z biologii. Tomek wyznaje Szymonowi, że myśli o zmianie pracy. Małgosia nie znalazła nikogo do pomocy, spędza w biurze wszystkie wieczory. Budzyński przeprowadza się do Marty. Mirka informuje Henia, że Nina jest oszustką.

m jak miłość

TVN, 17:55, Majka, odc. 131

Michał dziękuje Dagmarze za kartę szpitalną Aleksandry, ale zastanawia się, jak ma rozumieć jej pomoc i zaangażowanie w sprawę rozwodu. Ma sporo wątpliwości i, podobnie jak Adam, przeczuwa, że kryje się za tym kolejna intryga Aleksandry i Stefana. Adam pyta Sabinę o jej plany na weekend. Anna i Róża wyjeżdżają do kopalni soli w Wieliczce. Niestety, podczas ich nieobecności Basia zaczyna gorączkować. Majka nie wie, co robić, telefony Anny i Róży są poza zasięgiem, Lilka też nie odbiera. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej Konrad.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1317

Sławek od kilku dni nocuje w domu Anity Wrzos i czyha na jej oprawcę. Renata jest zazdrosna. Daniel bezskutecznie szuka pracy, która pozwoliłaby mu na odkupienie skradzionych Dudkom rzeczy. Przemek składa Danielowi propozycję, która może być dla niego wyjściem z trudnej sytuacji. U Ziębów trwają przygotowania do obiadu, na który zaproszony jest Damian Cieślik. Monika prosi rodziców, by przypadkiem nie zadawali radnemu pytań o ich ślub czy planowanie dzieci. Damian robi, co może, żeby uniknąć spotkania z Moniką i jej rodziną.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1153

Marek próbuje zniechęcić Kingę do wyprowadzki. Uważa, że nie jest jeszcze gotowa i sobie nie poradzi. Makowska pod byle pretekstem odwiedza Bartka. W podziękowaniu za troskliwą opiekę przynosi mu ciasto domowej roboty. Patryk jest pod wrażeniem powodzenia, jakim cieszy się jego przyjaciel. Okazuje, że Anna nie poinformowała Kingi o organizowanym przez Łukasza koleżeńskim wyjściu do kina. W księgarniach pojawia się długo oczekiwana książka autorstwa Marka i Turczyka.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1514

Alicja opowiada Teresie prawdę o Adamie. Kobieta twierdzi, że był on z nią wyłącznie dla pieniędzy. Podczas spotkania redakcyjnego Marysia przedstawia zespołowi nowy profil gazety. "Samo życie" ma być od tej pory tabloidem. Dziennikarze są zaskoczeni pomysłem. Łukasz przywozi Kikę do domu. Dziewczyna jest oschła i małomówna. Informuje Łukasza, że przeczytała cały pamiętnik. Przybity Dunin zaczyna pakować swoje rzeczy. Niespodziewanie dziewczyna prosi go, żeby dał ich uczuciu jeszcze jedną szansę.

Opracowała Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Empire State of Sopot (świetne!)

"Sooopot, stoję na molo, frytki popijam colą... To jest Sooopot, jesteś w centrum Trójmiasta, tu tętni życie, krzyczcie SOPOT, SOPOT, SOPOT"

Wasze listy:”Chłopak szantażuje mnie sex-taśmami!”

Chłopak Patrycji grozi, że jeśli dziewczyna od niego odejdzie do innego, on wrzuci do Internetu ich wspólne nagrania z upojnej nocy…

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2010 17:24
szpilki na giewoncie są bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo fajne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2010 15:22
dr43
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2010 14:50
ja ogladam szpilki na giewoncie ;d super serial ;d tylko za rzadko go puszczają ! a ogladac moim zdaniem warto ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2010 14:33
M jak miłosc to juz dno... A Natalka i Ulka, to jakieś totalne idiotki, ile one mają lat? 10? zachowują się jak dzieci w przedszkolu
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2010 13:50
nudne te seriale jak flaki z olejem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie