Co dziś w serialach?

Po weekendzie czas na kolejną solidną dawkę Waszych ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
27.09.2010

TVP 1, 16:00, Moda na sukces, odc. 5153

Brooke wraca do pracy. Opowiada Nickowi o tym, co zaszło. Zapewnia, że ze względu na R.J.'a nie zrezygnuje z Ridge'a. Phoebe mówi Taylor, że Ridge zaręczył się z Ashley. Taylor zapewnia Ridge'a, że między Brooke a Nickiem wszystko jest już skończone i że Brooke chce, żeby był szczęśliwy z nową partnerką. Rick znowu próbuje flirtować z Ashley, która oświadcza, że nie jest nim zainteresowana.

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 1928

Mariola jest w szpitalu na oddziale patologii ciąży. Odwiedza ją Anna. Zdenerwowany Deptuła prosi Krystynę o przeczytanie wykładu inauguracyjnego. Z powodu stanu żony obawia się o jakość swojego wystąpienia. Feliks pyta Monikę, czy może u niej zostać, czy musi szukać mieszkania. Leszek chce dać bandytom informacje, których potrzebują. Spotyka się z policjantem, jednak ten prosi go o dwa tygodnie cierpliwości. Czesia i Darek idą po Anulkę. Informują Ławecką, że mają już decyzję sądu i zamierzają wprowadzić się do domu jej brata. Proszą o klucze.

TVP 2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 35

Bartek przeprowadza w kuchni doświadczenie chemiczne, które kończy się wypadkiem. Leszczyńscy podsuwają mu pomysł prowadzenia badań socjologicznych. Bartek jedzie na dworzec. Tam siada w przejściu i czytać na głos poezję. Obserwuje reakcje przechodniów. Nadchodzi wieczór. Leszczyńscy są zaniepokojeni nieobecnością syna. Idą go szukać. Barański umówił się z bratem na mecz. Niestety, będzie musiał opiekować się Mateuszkiem. Zjawia się ojciec, który powiedział matce o Robercie i został wyrzucony z domu.

TVP 2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 461

Dorota wybiera się do Sopotu, by sprawdzić, czy Michał jest tam z Edytą. Gdy Jeleń dowiaduje się o tym od matki, prosi bratową, by wyprowadziła się z apartamentu. Edycie jest przykro, zapewnia jednak Michała, że Dorota nie dowie się, co między nimi zaszło. Nejman prosi Danutę, by współpracowała z nim nad nową książką. Natalia jest zmęczona awanturami i scenami zazdrości Łukasza. Postanawia się od niego wyprowadzić. Wtedy Halicki zdobywa się na przeprosiny. Dziewczyna mu wybacza, ale nie kończy to niedomówień między nimi.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 761

Olga przyjeżdża do Polski. Wyznaje Kubie, że jest w ciąży. Ziober umawia się na kolację z Elą, wychowawczynią Krzysia. Mirka jest załamana, bo nikt nie odpowiedział na jej ogłoszenie. Kinga odkrywa, że Kuba celowo zablokował oferty, które przysłano do szefowej. W tym czasie Irek pisze list do ukochanej. Myli koperty i na biurko Mirki trafia rysunek nagrobka przeznaczony dla klienta firmy kamieniarskiej. Budzyński przenosi do Marty część rzeczy. Od razu dochodzi do pierwszych nieporozumień. Szymon zaprasza Sandrę na obiad.

m jak miłość

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1512

Alicja opowiada Kacprowi o związku z Adamem. Szpunar przekazuje Teresie numer telefonu Alicji i prosi, by się z nią skontaktowała. Łukasz nie jest w stanie dłużej okłamywać Kiki. Mówi Janinie, że już nigdy do niej nie pójdzie. Redaktorzy "Samego życia" spotykają się w nowym domu Marysi. Kobieta oficjalnie informuje ich o reaktywacji gazety. Okazuje się, że początkowe pensje dziennikarzy będą bardzo niskie. Viola, przybita tą wiadomością, wyznaje Izie i Arturowi, że odchodzi z redakcji. Szukając innej pracy, zatrudnia się w perfumerii.

TVN, 17:55, Majka, odc. 129

Aleksandra wymyśla coraz to inne życzenia, by móc częściej spotykać się z Michałem. Przy jednej z okazji zaprasza Michała na przyjęcie ze starymi znajomymi. Piotr przeżywa porażkę, jaką okazała się promocja jego książki. Rodzina stara się go pocieszyć. Aleksandra, pewna siebie po ostatnich sukcesach, nie chce spełnić życzenia Stefana, czym naraża się na jego gniew. Tego samego dnia Stefan daje Dagmarze kopertę z kartoteką medyczną Aleksandry, która może być kluczowym dowodem w sprawie rozwodowej Michała.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1315

Po imprezie Daniel nie może znaleźć kluczy do mieszkania ciotki. Jest przerażony. Po opowieściach Moniki z podróży na Krym Włodek stara się oswoić z myślą, że radny Cieślik już wkrótce może stać się członkiem jego rodziny. Damian próbuje wyjaśnić z Moniką nieporozumienie, które wydarzyło się na wspólnej wycieczce. Ewa zauważa, że Igor bardzo przeżył nieudaną rozmowę z Magdą o ich dziecku. Agnieszka przypomina Ewie, że powinna zadbać o swoje życie. Idąc za radą przyjaciółki Ewa zaprasza Borysa na kawę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Flirt za Facebooku – bardzo zabawne!

Czy oni mają szansę na związek? Przeczytaj rozmowę i sama oceń!

Awangardowe cięcia, ostre kolory – galeria fryzur!

Nie każda kobieta lubi słodkie fale, kokardy i romantyczne upięcia. Te, w których duszach drzemie punkowy bunt, wolą fryzjerskie szaleństwa!

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 20:03
a gdzie szpilki na giewoncie ?????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 19:22
nie dawajcie pierwszej milosci to denny serial dla starych bab moda na sukces rulez
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 18:30
a co w pierwszej miłości?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 17:03
to zdjęcie główne z "majki" - byłam przy kręceniu tej sceny, w Krakowie :) to było na początku czerwca.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 17:03
yyy... mode na sukces bublikujecie a piewrszej milosci nie? :??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo