Filmowy przewodnik weekendowy

W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie w telewizji, a sprytne rozwiązania pozwolą na oglądanie filmów nie tylko w kobiecym gronie.
Filmowy przewodnik weekendowy
25.09.2010

Sobota, Polsat, 20:00, Diabeł ubiera się u Prady

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy, bardziej niż kompetencje, liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.

Sobota, TVN, 21:40, Miss Agent II: Uzbrojona I urocza

Kontynuacja przeboju kinowego z 2000 roku, którego bohaterką jest agentka FBI, Gracie Hart. Sława, jaką osiągnęła dzięki akcji przeprowadzonej podczas wyborów Miss USA, w konsekwencji przyniosła jej więcej złego niż dobrego. Jako tajny agent FBI raczej nie ma szans na kolejne sukcesy, bowiem stała się zbyt "medialna". Ma więc do wyboru albo zająć się pracą biurową, albo, korzystając z popularności, zostać maskotką FBI. Kiedy jednak porywacze uprowadzają parę jej najlepszych przyjaciół, wbrew zakazom przełożonych postanawia wkroczyć do akcji.

Sobota, TVP1, 20:05, U Pana Boga w ogródku

Zbliża się Wielkanoc. Przed kościołem tłum odświętnie ubranych ludzi okrąża stoły zastawione koszyczkami ze święconką. Ksiądz odmawia modlitwę, a potem błogosławi pokarmy. Świadek koronny, Jerzy Bocian, zajeżdża przed sklep. Po drugiej stronie jakiś chłopak bierze zamach wiadrem pełnym wody. Bocian jest szybszy. Wyciąga zza pasa pistolet. Chłopak zamiera ze strachu, po chwili ucieka. Ksiądz i Ratajowa pracują w warzywniku. Na plebanii zjawiają się komendant i burmistrz. Skarżą się na zachowanie Bociana. Ksiądz obiecuje pomoc.

filmy tylko dla kobiet

Niedziela, Polsat, 23:00, Granica

Psychiatra więzienny Lila Colleti na mocy postanowienia sądu traci prawo do opieki nad dziećmi. Ich prawnym opiekunem zostaje jej były mąż. Wkrótce potem mężczyzna i jego nowa partnerka zostają brutalnie zamordowani. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kochanek Lili, detektyw Macy Kobacek. Podczas dochodzenia wychodzą na jaw niepokojące fakty, wśród nich bliska znajomość Lili z jednym z pacjentów. Młody chłopak Ed Baikman darzy panią doktor uczuciem tak wielkim, że mógłby dla niej zabić i oskarżyć ją o współudział. Macy zaczyna mieć wątpliwości.

Niedziela, TVP1, 21:20, Uzdrowiciel z tropików

Dr Robert Campbell żyje od sześciu lat w głębi amazońskiej dżungli, gdzie prowadzi badania naukowe, których celem jest znalezienie skutecznego leku na raka. Ponieważ prosił o przysłanie mu asystenta, zjawia się u niego dr Rae Crane. Campbell, który spodziewał się przyjazdu mężczyzny, traktuje ją z lekceważeniem. Ona odpłaca niechęcią. Ma jednak tę przewagę nad Campbellem, że to od niej zależy, czy będzie mógł kontynuować badania. Tymczasem biochemik przypadkowo odkrywa roślinę posiadającą zbawienną moc.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Lekcja składania ubrań

Zobacz, jak składać koszulki i bieliznę, by zajmowały minimalną ilość miejsca w szufladzie!

Ubierz się jak Sarah Jessica Parker

Odtwórczyni roli najbardziej stylowej kobiety Manhattanu, podobnie jak serialowa bohaterka, kocha modę! Zobacz jedną z jej ostatnich stylizacji!

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2010 20:19
ale jutro jest powtórka "Mam talent" :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2010 18:59
uwielbiam diabeł ubiera się u prady!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2010 16:52
Diabeł.. najlepszy! Uwielbiam:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2010 14:59
ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻ ! OKAZJA , KUPUJĄC MIN 2 RZECZY RABAT -10% + PRZESYLKA GARTIS !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2010 14:38
Nie zauważyłam nic genialnego w filmie "Diabeł ubiera się u Prady". Przeciętna komedyjka jakich wiele, obejrzeć można, ale za co ludzie ten film tak kochają i oglądają po 100 razy to nie mam pojęcia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie