Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

Po wakacyjnej przerwie powraca przewodnik po serialach. Sprawdź, co nowego u Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!
23.09.2010

TVP 1, 16:30, Plebania, odc. 1537

Julia Bazińska, burmistrz Hrubielowa, przychodzi z wizytą do proboszcza. Krystyna wybiera się samochodem z Józefiną do specjalistycznego ośrodka dla pacjentów w śpiączce. Z trudem dojeżdżają na miejsce. Samochód co chwila staje, a spod maski wydobywa się gęsty biały dym. Dr Woźniak wita kobiety, zaprasza do obejrzenia ośrodka, a do naprawy auta wzywa ogrodnika, który ponoć jest świetnym fachowcem. Pani burmistrz prosi o pomoc dla powodzian. Gmina kupiła potrzebującym domki, które w rezultacie okazały się bublami.

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 1926

Grażynka pyta męża, czy się na nią gniewa. Rysiek twierdzi, że jest tylko rozżalony. Swoje sprawy powinno się załatwiać we własnym gronie. Paweł opowiada Krystynie o nieprzyjemnej rozmowie z bratem i przeprasza za niedawne zachowanie. Uważa, że Rysiek ma trochę racji. Decyduje, że bratowa nie pójdzie do profesora. Grażyna dowiaduje się, że profesorowa trafiła na pogotowie. Norbert przychodzi do Oli. Przyznaje, że u niej czuje się o wiele lepiej niż w domu rodzinnym. Michał snuje plany na weekend. Bogna idzie do apteki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1149

Berenika wypytuje Stefani o przyzwyczajenia i nawyki Artura. Nieoczekiwanie zjawia się w jego mieszkaniu i przyrządza najgorsze danie, jakie kiedykolwiek jadł. Tymczasem Ola prosi Błażeja, żeby podstępem ściągnął Miksera do Barbariana. Dziewczyna ma nadzieję, że w ten sposób uda jej się porozmawiać z chłopakiem na temat stypendium w fundacji. Renata i Grzegorz przeżywają kryzys. Mężczyzna nieświadomie daje jej do zrozumienia, że Ola wyprowadziła się z jej powodu. Paweł przyjmuje propozycję pracy w Barbarianie.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc.1510

Do domu Teresy przychodzi Klara, znajoma agentka nieruchomości. Drzwi otwiera Adam i oznajmia, że Teresa rozmyśliła się i nie chce sprzedać domu. W szpitalu Łukasz pokazuje Kice zdjęcia jej i Zosi. Dziewczyna pyta, dlaczego brakuje Łukasza. Marysia spotyka się z właścicielem budynku, w którym mieściła się redakcja "Samego Życia". Chciałaby znowu go wynająć, ale właściciel ma już chętnych. Po wyjściu przechodzi obok opuszczonego, starego domu. Kobieta dzwoni do Teresy z informacją, że znalazła nowe lokum gazety.

co nowego w serialach

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 34

Barańscy przygotowują się do wizyty nowego członka rodziny brata Ryszarda. Pouczają dzieci, jak mają się zachowywać przy stole. Godzinę przed umówionym spotkaniem w domu Barańskich zjawia się matka Ryszarda. Agentka biura nieruchomości prezentuje Leszczyńskim ofertę dom do remontu. Razem z nimi lokum oglądają inni klienci, którzy są zdecydowani na kupno. Nie mając czasu do namysłu, Weronika bez wahania podpisuje umowę. Niestety, okazuje się, że dom jest w gorszym stanie, niż myśleli.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 460

Cezary nachodzi Magdę w sklepie, grozi dziewczynie. Ich spotkanie przerywa Bogdan. Zwoleński rozpoznaje w mężczyźnie syna Janickiego, byłego właściciela delikatesów. Okazuje się, że rodzinę Cezarego i Jerzego łączy dramatyczne wydarzenie sprzed kilkunastu lat. Wanda dowiaduje się, że Michał pojechał do SPA bez Doroty. Jest pewna, że gdy z nim rozmawiała, słyszała w słuchawce damski głos. Dorota zwierza się Marcie ze problemów małżeńskich. Borys zawozi Romana do sanatorium. Po powrocie do Warszawy zaprasza Marię do kawiarni.

TVN, 17:55, Majka, odc. 127

Michał zdaje sobie sprawę, że nagłe wezwanie Aleksandry jest tylko pretekstem do spotkania. Kiedy wraca na wesele, nie ma już Majki. Grażyna zagrzewa Aleksandrę do walki. Jeśli kobieta będzie mogła udowodnić, że ona i Michał sypiają ze sobą, mężczyzna nie otrzyma rozwodu. Michał nadal chce rozwodu i wraz z adwokatem obmyśla strategię. Sprawa nie jest łatwa, bo kopia karty medycznej Aleksandry, którą przywiózł ze Szwecji, nie może być dowodem w sądzie. Rozżalona Majka postanawia zacząć nowe życie i stara się o wyjazd na stypendium.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1314

Anita wypytuje Sławka, czy to ona jest powodem jego nieporozumień z narzeczoną. Włodek znajduje sposób, jak pomóc młodemu małżeństwu z długami. Monika daje Marii do zrozumienia, że wspólny wyjazd z Cieślikiem na Krym bardzo ich zbliżył. Ola i Daniel, pod pretekstem nauki, spędzają miły wieczór w domu Dudków. Intymny nastrój zostaje jednak zburzony. Do Daniela wpadają koledzy, którzy dowiedzieli się, że młody Brzozowski ma wolną chatę. Nieoczekiwanie zjawia się Zimiński, by odwieźć córkę do domu i zastaje pijane towarzystwo.

Opracowała Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Krótka lekcja prawidłowego mycia włosów

Od dziś podczas porannego rytuału mycia włosów, stosuj się do naukowych porad specjalistów!

Ubierz się jak Katie Holmes!

Klasyka jest zawsze w modzie! Ponadczasowa czerń, drapieżne cętki i ciemne okulary – oto przepis na prawdziwą gwiazdę!

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 21:33
Właśnie o gdzie dr.House??:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 10:11
do famfaramfam - ona się nazywa Beronika a nie Weronika także ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 23:09
Weronika, a nie Berenika i nie o przyzwyczajenia i nawyki, a to czego nie lubi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 21:39
GDZIE MODA NA SUKCES ?! KATASTROFA PAPILOCIE JAK MOGLISCIE ZAPOMNIEC O TAKIM ZAJEBIST**YM SERIALU !! WSYDZCIE SIĘ !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 19:17
papilocie, idź z duchem czasu i zamieszczaj też streszczenia"szpilek na giewoncie" , "tancerzy" i doktora housea :)))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo