Filmowy przewodnik weekendowy

Prezentujemy hity filmowe, które w ten weekend będzie można obejrzeć w telewizji.
Filmowy przewodnik weekendowy
18.09.2010

Sobota, TVP 1, 20:20, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Minął rok, odkąd rodzeństwo Pevensie opuściło Narnię. Przez ten czas, który dla Narnijczyków trwał ponad 1000 lat, zaszły tam wielkie zmiany. Władzę w baśniowym świecie sprawuje okrutny uzurpator, Król Miraz. To przez niego prawowity władca, książę Kaspian, musiał udać się na wygnanie. Magiczna kraina znów potrzebuje pomocy rodzeństwa. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja zrobią wszystko, co w ich mocy, by wesprzeć Kaspiana i uchronić Narnię przed rządami despoty.

Sobota, TVN, 21:40, Tylko mnie kochaj

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.

Niedziela, TVN, 15:55, Zebra z klasą

Zebra Pasio od dzieciństwa wiodła życie pełne przygód. Jako gwiazda wędrownego cyrku bawiła tłumy, do momentu, gdy podczas gwałtownej burzy niespodziewanie znikła. Wtedy przygarnął ją Nolan Walsh, właściciel małej farmy w Kansas. Od tego czasu Pasio dorastała pośród ekscentrycznych przyjaciół: rapujących much Bzyka i Bździka, zgorzkniałego kucyka Tadzika, kozy po przejściach i ograniczonego umysłowo koguta Mędrka. Pasio, która uważa się za rasowego konia wyścigowego, żyje w oczekiwaniu na wielką szansę wyścig ogierów.

Niedziela, TVP 1, 23:35, Ślicznotki

Dwaj przyjaciele wygrywają w Nowym Jorku konkurs na najlepszą drag queen mężczyznę występującego na scenie w damskim przebraniu. Swój sukces świętują w barze w towarzystwie innego zawodnika. Panowie na tyle przypadają sobie do gustu, że postanawiają wspólnie pojechać do Los Angeles na zawody "Drag Queen of America" i wystąpić jako Vida, Noxeema i Chi Chi. Kupują starego cadillaca i ruszają w drogę. Niestety, przekraczają dozwoloną szybkość i zostają zatrzymani przez szeryfa.

Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Jak ukryć tatuaż makijażem?

Zabieg usunięcia tatuażu jest dość kosztowny, jeśli więc potrzebujesz pozbyć się rysunku tylko na czas rozmowy kwalifikacyjnej, zaufaj dobrej wizażystce!

Gwiazdy oszpecone treningami – zobacz zdjęcia!

Rygorystyczna dieta i intensywne treningi nie zawsze są gwarancją ponętnego ciała. Zobacz celebrytki, którym żylaste ręce, brak talii lub szpetne bicepsy wcale nie dodały uroku!

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 02:31
S@motność w sieci na TVP HD była. Uwielbiam ten film i książkę. Mimo że widziałam kilka razy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 22:05
Książe Kaspian! Uwielbiam "Opowieści z Narnii"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 19:20
czyli jak zawsze nic
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 16:35
shrek był na tvn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 14:03
JA OGLĄDNĘ "KSIĘCIA KASPIANA". NIE TYLE ZE WZGLĘDU NA FILM, CO NA TEGO AKTORA :D JEST BARDZO PRZYSTOJNY I COŚ W NIM JET TAKIEGO, ŻE PATRZYŁABYM NA NIEGO I PATRZYŁA :) SEXYYY ;)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie