Filmowy przewodnik weekendowy

Na ten weekend proponujemy Wam wszystkiego po trochu, czyli odrobinę humoru, dramatu i sensacji.
Filmowy przewodnik weekendowy
11.09.2010

Sobota, Polsat 20:00, World Trade Center

Nowy Jork, 11 września 2001 r. Will Jimeno, oficer Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu, stawia się na posterunku. Razem z nim służbę pełni doświadczony sierżant John McLoughlin. Gdy udają się na rutynowy patrol, trafiają w środek katastrofy na Manhattanie. Po uderzeniu samolotu w pierwszą wieżę WTC zespół McLoughlina zostaje przydzielony do ewakuacji południowego budynku. Policjanci wchodzą do wieżowca, w który za chwilę uderzy Boeing 767. O 9.50 budowla zawala się. Jimeno i McLoughlin zostają uwięzieni pod gruzami.

Sobota, TVN 21:40, Miss Agent

Morderca, ukrywający się pod pseudonimem Obywatel, informuje organizatorów konkursu piękności, że tuż przed jego finałem podłoży bombę. Bezskutecznie polujące na terrorystę FBI postanawia umieścić wśród finalistek agentkę, która udaremni zamach. Problem w tym, że wytypowana do tej roli Gracie Hart uważa konkursy za idiotyczny wymysł. Otrzymawszy jednak rozkaz, musi go wykonać. Do tajnej misji zostaje zwerbowany również stylista Victor Melling. Ma dokonać niezwykłej przemiany Gracie z agentki-chłopczycy w zjawiskową królową piękności.

Niedziela, TVP2, 20:05, Joe Black

Historia bogatego biznesmena Williama Parrisha. Jego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego młodego mężczyzny. Okazuje się jednak, że Joe Black jest aniołem śmierci, który, pod ludzką postacią, przybył zabrać mężczyznę w zaświaty. Joe zawiera z milionerem układ: da mu trochę czasu na uporządkowanie swoich spraw, a sam przekona się, jak to jest być człowiekiem. Black zakochuje się w pięknej córce bogacza, Susan. Obecność Blacka wzbudza też niepokój zastępcy Parrisha, Drew, zarazem narzeczonego Susan.

Niedziela, Polsat, 23:05, Zaborcza miłość

Jackson Baring zaprasza swoją dziewczynę Helen na święta do rodzinnej posiadłości w Kilronan. Jego matka, Martha, skutecznie przekonuje ich, aby zostali do sylwestra. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. W tej sytuacji młodzi postanawiają pobrać się i zamieszkać w Kilronan. Na przyjęciu weselnym babcia Jacksona przestrzega Helen przed nieobliczalną i zawistną teściową. Od tego momentu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Helen szybko odkrywa, że za fasadą sielankowego szczęścia kryją się mroczne sekrety, które mogą zagrozić jej życiu.

Opracowała Kinga Walczak 

Zobacz także:

Gwiazdy nie do poznania!

Zobacz galerię mistrzowskich filmowych charakteryzacji!

VIDEO NA DZIŚ: Dorota Szczepańska z „Mam talent!” i jej drugi hit!

„Ja jestem Twoja super dziewoja” to fragment refrenu znalezionego w sieci drugiego utworu Doroty Szczepańskiej, która wprawiła w zachwyt publiczność TVN-owskiego show!

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2010 22:08
właśnie oglądam zieloną milę....
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2010 17:57
Zielona Mila i Joe Black... uwielbiam te filmy !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2010 15:51
Popieram wszystkich :) Zielona Mila to film kultowy nie wiem jak można ją pominąć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2010 15:27
'Zielona mila' i - przede wszystkim - 'Casanowa' z Heathem Ledgerem dziś na tvp2 :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2010 15:26
Joe Black
odpowiedz

Polecane dla Ciebie