Filmowy przewodnik weekendowy

Na chłodne (miejmy nadzieję, że chwilowo) wieczory polecamy trochę sensacji, obyczaju i humoru…
Filmowy przewodnik weekendowy
04.09.2010

Sobota TVP1, 20:20, Płonąca pułapka

Jack Morrison jest strażakiem. Aby ratować innych, niemal codziennie ryzykuje własnym życiem. Niska płaca, ciągłe niebezpieczeństwo i stres spowodowały, że mężczyzna przeżywa poważny kryzys. Dowódca Jacka, Mike Kennedy, stara się go wspierać, ten jednak poważnie rozważa pożegnanie się z zawodem. Kiedy zostaje uwięziony na 20. piętrze płonącego wieżowca, koledzy z oddziału natychmiast ruszają na pomoc. On tymczasem zastanawia się nad swoim życiem, wspomina dotychczasową służbę i modli się, aby go uratowano, zanim skończy się tlen.

Sobota, TVN, 21:40, Poranek Kojota

Kojot ma trudne życie. Wszędzie czyhają na niego pułapki, a kiedy już w którąś wpadnie, gotów jest nawet odgryźć sobie łapę, by wydostać się na wolność. W podobnej sytuacji znajduje się Kuba, młody, niespełniony rysownik komiksów, który zakochuje się w znanej piosenkarce Noemi powiązanej ze światem gangsterskim. W ten sposób naraża się jej ojczymowi, który dybie na jego życie.

Niedziela, TVN, 21:55, Ostatnia misja

Andrzej "Andre" Kostynowicz to zawodowy morderca pracujący dla rządu francuskiego. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia więc wrócić do Polski, z której niegdyś wyemigrował, by odnaleźć dawną miłość i rozliczyć się z przeszłością. Sentymentalna podróż przeradza się jednak w ostatnią misję, kiedy Kostynowicz przyjmuje od francuskich zleceniodawców ofertę miliona franków za głowę polskiego biznesmena Murana.

Niedziela, TVP1, 22:20, Na rozstaju

Kierowca pędzącego z dużą prędkością auta podczas ostrego hamowania traci kontrolę nad pojazdem. Ofiarą groźnej kolizji jest bohater filmu, Vincent Eastman, wzięty architekt, człowiek sukcesu. W retrospekcyjnych scenach kamera ukazuje kilka ostatnich tygodni z jego życia. Vincent Eastman jest od kilkunastu lat żonaty, ma 14-letnią córkę Meaghan, ale brakuje mu w życiu płomiennego uczucia. Gdy poznaje seksowną i pełną życia Olivię o bujnych, rudych włosach, rzuca się bez wahania w ten związek. Jego do tej pory ułożone życie ulega destrukcji.

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Pokaz Dior Haute Couture Jesień Zima 2010/11

Kraina Czarów na wybiegu - tęczowe kolory, wyraziste makijaże, smukłe modelki i piękne stroje.

VIDEO NA DZIŚ: Różnica między kobietami a mężczyznami (śmieszne!)

Kultowy serial „Przyjaciele” dostarczał wielu powodów do uśmiechu. My przypominamy przezabawną scenę obrazującą doskonale, na czym polega różnica między kobietami a facetami. 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2010 18:31
zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2010 15:53
płonąca pułapka-genialny film!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2010 19:10
poranek kojota!!!!!! kocham!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2010 18:02
ZAPRASZAM NA MOJ PASAZ ! PROMOCJA ! PRZY ZAKUPIE MIN 2 RZECZY -10% + PRZESYLKA GRATIS !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2010 17:41
nuuuudy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo