FILMOWY PRZEWODNIK WEEKENDOWY

Jeżeli nie masz planów na weekendowe wieczory i chcesz odpocząć w domowym zaciszu polecamy interesujące filmy.
FILMOWY PRZEWODNIK WEEKENDOWY
21.08.2010

SOBOTA, 20:00, TVN, SYDNEY WHITE I SIEDMIU NIEUDACZNIKÓW

Nastoletnia Sydney White zostaje przyjęta do college'u. Ambicją dziewczyny jest dostanie się do elitarnego stowarzyszenia studentek, Kappa. Za sprawą intryg przewodniczącej Kappy, Rachel Witchburn, Sydney zostaje usunięta z zajmowanego przez stowarzyszenie akademika. Dziewczyna trafia do domu, w którym mieszka siedmiu największych nieudaczników college'u. Zaprzyjaźniają się z nową lokatorką, a z czasem wspólnie planują przejęcie władzy w studenckim samorządzie. Nowi kompani pomagają jej też usidlić uczelnianego przystojniaka, Tylera Prince'a.

SOBOTA, 20:20, TVP 1, PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA

Awanturnik Jack Sparrow musi spłacić dług zaciągnięty przed laty u straszliwego Davy'ego Jonesa, kapitana widmowego Latającego Holendra. Davy żąda, aby Jack odnalazł tajemniczą Skrzynię Umarlaka. Jeśli tego nie zrobi, zostanie skazany na wieczne potępienie. Sparrow musi ratować własną duszę. Wraz z dwójką przyjaciół, Willem i Elizabeth, którzy także znaleźli się w niebezpieczeństwie, wyrusza na poszukiwania skarbu.

SOBOTA, 22:20, TVN, FACET OD WF-U

John Farley wraca do rodzinnego miasteczka, by uchronić matkę przed popełnieniem największego błędu w życiu poślubieniem pana Woodcocka, nauczyciela wf-u. Pan Woodcock uczynił z lekcji gimnastyki prawdziwe piekło, czego John nigdy mu nie zapomni. Chłopak robi, co może, by zniechęcić matkę do małżeństwa. Zadanie to okazuje się jednak dużo trudniejsze, niż pierwotnie zakładał.

NIEDZIELA, 14:40, POLSAT, RADIO

Rok 1976. Harold Jones, trener futbolu z małego miasteczka w Południowej Karolinie, przyjaźni się z upośledzonym czarnoskórym chłopakiem, którego miejscowi przezywają Radio. Jones zaprasza go na treningi, obiecując znaleźć jakieś zajęcie. Pozyskuje też jego zaufanie i stopniowo wciąga w życie drużyny. Zaangażowanie trenera sprawia, że nieufni mieszkańcy miasteczka zaczynają zmieniać nastawienie i przekonują się, że nie trzeba odsuwać się od takich ludzi, jak Radio.

NIEDZIELA, 20:00, TVN, FRANCUSKI POCAŁUNEK

Narzeczony Kate wybiera się w służbową podróż do Paryża, gdzie wdaje się w romans ze śliczną i zalotną Juliette, w której zakochuje się bez pamięci. Postanawia zostać tu na stałe. Zdeterminowana Kate wyrusza za ocean, aby ratować związek. Podróż do Francji całkowicie odmienia jej uporządkowane do tej pory życie. Podczas lotu dziewczyna spotyka przystojnego i tajemniczego Francuza, Luca, który chowa coś w jej bagażu. W Paryżu zostaje okradziona. Luc pomaga schwytać złodzieja i odzyskuje własność.

Opracowała Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Stylowe gadżety dla Twojego pupila

Wypłowiały koc i zardzewiała miska to za mało dla każdego szanującego się zwierzaka.

Tajemnice męskiej przyjaźni

Jakimi regułami rządzi się świat męskich relacji? Czym jest prawdziwa męska przyjaźń? Odkrywamy jej sekrety!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2010 10:48
Piraci z Karaibów pewnie będą lecieć z lektorem ;/ filmy oglądam tylko i wyłącznie z napisami bądź dubbingiem
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2010 02:15
nie było ciastek to kupiłam zaprawę murarsą
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2010 01:21
aha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo