Piekielnie wciągająca książka na letnie noce

Trzeci tom bestsellerowej serii amerykańskiej pisarki i dziennikarki, Melissy de la Cruz - kontynuacja „Błękitnokrwistych” oraz „Maskarady”.
Piekielnie wciągająca książka na letnie noce
04.07.2010

Nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka… Więzi łączącej Jacka i Mimi, dwa anioły zagłady, nie da się rozerwać. Uwikłana w niebezpieczny romans z Jackiem, Schuyler cierpi męki, mieszkając pod jednym dachem z mężczyzną, który nie jest jej przeznaczony i kobietą, która z całego serca jej nienawidzi. Zakochana w Dylanie Bliss, za wszelką cenę stara się kryć oskarżonego o morderstwa chłopaka. Ale czy ona sama jest świadoma własnych intencji?

Piekło nigdy jeszcze nie znalazło się tak blisko ziemi… Ten, który kiedyś stał na czele zastępów Pana, szykuje swój wielki powrót. Lucyfer, Gwiazda Zaranna, Władca Marionetek. Kto z błękitnokrwistych jest tylko bezwolną lalką w wojennym teatrze?

Klucz do otchłani znajduje się w Corcovado, w Rio de Janeiro. To tam zbiera się konklawe, by w cieniu posągu Zbawiciela debatować o przyszłości rasy. I  tam dojdzie do największej zdrady w historii błękitnokrwistych – aktu niewyobrażalnego okrucieństwa, który na nowo zdefiniuje siły biorące udział w trwającym od zarania dziejów konflikcie.

Oficjalna strona serii: www.blekitnokrwisci.blogspot.com

„Objawienie” Melissy de la Cruz w księgarniach już od dwóch tygodni! U nas już w tym tygodniu konkurs i 10 egzemplarzy do wygrania!

Zobacz także:

Maskarada – dla wielbicielek powieści o wampirach

Jesteś fanką „Zmierzchu” – przeczytaj „Błękitnokrwistych”!

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2010 16:21
polecam "Błękitnokrwistych". Super :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2010 14:53
książka jest boska ;) choć najbardziej podobała mi się na razie Maskarada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2010 12:31
teraz to te ksiazki wszystkie o tym samym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2010 10:43
ci błękitnokrwiści mi sie kojarzą z modą na sukces za każdym razem kiedy czytam opisy kolejnych tomów :x ostatnio czytałam szeptem i też się nieco rozczarowałam. po za tym denerwuje mnie to, jak się teraz mnożą książki o wampirach i aniołach. polecam natomiast "królową lata" - trochę pokręcona, ale może być.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2010 07:31
Ja polecam Błękitna godzinę i Drugie życie Bree Tanner, ewentualnie jeszcze Wybraną :P
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie