Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Co obejrzeć dziś w TV? Wybierz film dla siebie! Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
01.07.2010
> -->

Przed wami subiektywny przegląd programu telewizyjnego! Codziennie znajdziesz w nim najciekawsze telewizyjne propozycje na wieczór i nie tylko!

Czwartek, 1 lipca

Kino Polska TV, 13:00, Dzieci i ryby

Komedia

Anna (Anna Romantowska) jest właścicielką świetnie prosperującej agencji reklamowej. Ma wygodny dom i luksusowy samochód. Samotnie wychowuje córkę, mającą mnóstwo niesamowitych pomysłów. Przyjaciółka Anny, Ewelina (Gabriela Kownacka), aktorka z dużym dorobkiem artystycznym, rozstała się niedawno z mężem, który opuścił ją dla głupiutkiej i młodej dziewczyny. W życiu obu kobiet pojawiają się różni mężczyźni, z reguły życiowi nieudacznicy. Piotr (Jan Frycz), notoryczny nudziarz i wyjątkowo nieudolny przedsiębiorca, od dawna próbuje uwieść Annę. Jej współpracownik Wiktor (Cezary Pazura) sfrustrowany faktem, że zamiast wielkiej sztuki zajmuje się reklamą, zaprzyjaźnia się z Eweliną. Tymczasem Anna spędza noc z Antonim (Krzysztof Stroiński), dawną szkolną sympatią. Po kilku tygodniach okazuje się, że jest w ciąży.

Polsat, 20:00, W rytmie hip-hopu

Dramat obyczajowy/romans

Sara mieszka w małym miasteczku w Illinois. Jej wielką pasją jest taniec. Kiedy umiera jej matka, wraz z ojcem przeprowadzają się do Chicago. Tam poznaje ciemnoskórego chłopaka- Dereka, króla hip-hopu. Sara i Derek są zafascynowani tańcem i sobą...

TVN 7, 20:05, Nazajutrz

Film akcji

Aktorka Alex Sternbergen (Jane Fonda), która ma problemy z alkoholem, budzi się rano w nieznanym sobie, luksusowym apartamencie. Obok niej leżą zwłoki obcego mężczyzny. Kobieta nie pamięta, co zdarzyło się poprzedniej nocy. Wpada w panikę i próbuje uciec. Gdy dociera na lotnisko okazuje się, że ma za mało pieniędzy, by wydostać się z Los Angeles. Na parkingu poznaje Turnera Kendalla (Jeff Bridges), byłego policjanta, który chce jej pomóc. Alex zbywa Turnera i wraca do apartamentu, gdzie bezskutecznie stara się zatrzeć ślady zbrodni. Jej nowy znajomy nie poddaje się jednak tak łatwo. Alex w końcu pozwala sobie pomóc. O tym, co zaszło, opowiada także swojemu byłemu mężowi Joaquinowi Manero (Raul Julia), jedynemu mężczyźnie, któremu naprawdę ufa. Znakomita rola nominowanej do Oscara Jane Fondy. Autorem zdjęć do filmu jest Polak - Andrzej Bartkowiak.

TVP 2, 20:10, Dublerzy

Komedia

Przebywający we Włoszech dwaj Polacy, Maks (Robert Gonera) i Leon (Andrzej Grabowski), przypadkowo spotykają się na weselu. Wprowadzają spore zamieszanie, uniemożliwiając zamach na przywódcę lokalnej mafii - don Corazziego (Marek Perepeczko). W pośpiechu opuszczają przyjęcie, uciekając przed gniewem rozwścieczonych gangsterów. Pół roku później pechowi weselnicy natykają się na siebie w Warszawie. Nie jest to koniec niespodziewanych spotkań - przypadkiem odnajduje ich żądny zemsty mafioso, don Luciano Gambini (Bronisław Wrocławski). Leon i Maks dostają się w sam środek mafijnej wojny, która ma ustanowić władzę Sycylijczyków z polskim rodowodem. Przerażeni mężczyźni decydują się na współpracę z policją, która proponuje dość kontrowersyjne rozwiązanie. Bohaterowie, podając się za płatnych morderców Marcela i Klausa, mają przeniknąć w szeregi gangsterów i posłać ich do więzienia. Pierwsze zlecenie od nowych przełożonych dotyczy zlikwidowania dwóch Polaków, którzy ciągle niweczą misterne mafijne intrygi.

Polsat, 22:30, Wallander: Afrykanin

Film sensacyjny

Skania. Socjaldemokraci prowadzą kampanię wyborczą pod hasłem walki z rasizmem. W szwedzkim pociągu w Gdańsku zostaje znalezione ciało czarnoskórego mężczyzny. Sprawę przejmuje zespół komisarza Wallandera.

TVP 1, 00:15, Opiekunka

Film sensacyjny

Dla wszystkich, którzy nie mogą spać w nocy telewizja proponuje wyjątkowe filmy, pozwalające zapomnieć o rzeczywistości i zmęczeniu.

Alicja Milewska

Zobacz także:

Seksualne menu dla dwojga

POGOTOWIE EROTYCZNE: Jak przyprawić sypialnię, żeby nadać jej ostrości? Dzisiaj zapraszamy na seksualne korepetycje w kuchni!...

Milionerzy do wzięcia

Część z nich wielką fortunę odziedziczyła po rodzicach, inni pierwszy milion zdobyli sami. Przeczytaj, kim są i jak bardzo są bogaci…...

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2010 23:31
w rytmie hip hopu zajebisty film polecam;P Ania
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2010 17:24
w rytmie hip hopu bylo wczoraj... :PP
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2010 13:42
Mmm w rytmie hip-hopu kocham ten film i kto zaprzeczy ze mieszana para nie moze byc piekna?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2010 12:55
w rytmie hip-hopu;p jeeeah:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2010 12:28
na HBO 16.30 - Siedem dusz!!!!!!!! meega
odpowiedz

Polecane dla Ciebie