Filmowe propozycje weekendowe

Plany na leniwy weekend? By nie tracić czasu na bezmyślne gapienie się w ekran, wybierz telewizyjną propozycję wartą obejrzenia. W ten weekend jest na co spojrzeć!
Filmowe propozycje weekendowe
26.06.2010
>

Sobota, TVN, 10:55, Kosmita z przedmieścia

Kosmiczny wojownik Shep Ramsey (Hulk Hogan) po pechowym pojedynku otrzymuje rozkaz spędzenia przymusowych wakacji na Ziemi. Ma tu przeczekać, aż jego uszkodzony statek zostanie naprawiony. Shep wynajmuje więc sobie pokój w cichej dzielnicy i ma nadzieję, że spokojnie spędzi ten czas, udając turystę. Jednak właściciel domu Charlie Wilcox (Christopher Lloyd), jego żona Jenny (Shelley Duvall) oraz ich dzieci od razu nabierają podejrzeń. Bowiem Ramsey reaguje na najmniejszy nawet przejaw zła i interweniuje w każdej sytuacji, w której kogoś spotyka niesprawiedliwość. Wkrótce dzielny wojownik wychodzi z ukrycia i angażuje się w otwartą walkę ze złem. Tymczasem na Ziemi lądują kosmiczni łowcy nagród, którzy zagrażają przyjaciołom Ramseya.

Sobota, TVP 1, 20:20, Ciało

W sobotnim cyklu, prezentującym najciekawsze i najlepsze zdaniem widzów i krytyków filmy ostatnich lat: polska komedia z 2003 r: „Ciało”.

Papilot poleca! Komedia sensacyjna z plejadą gwiazd Hollywood! Na ekranie George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon i Andy Garcia!

Sobota, TVN, 22:00, Ocean's Twelve – Dogrywka

Minęły trzy lata odkąd Danny Ocean (George Clooney) i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej udanych i lukratywnych skoków w historii, okradając skarbiec kasyna należącego do Terry'ego Benedicta (Andy Garcia). Jednak Benedict nie dał za wygraną i po kolei odnalazł wszystkich członków ekipy Danny'ego Oceana. Teraz żąda zwrotu 160 milionów dolarów plus odsetek i to w ciągu zaledwie 2 tygodni.

jak spędzić weekend
>

Niedziela, TVP 1, 00:15, Za garść dolarów

Tajemniczy rewolwerowiec Joe (Clint Eastwood) przybywa do meksykańskiego San Miguel niedaleko granicy z USA. Od właściciela baru, Silvanita (José Calvo), dowiaduje się, że osadą rządzą dwie zwalczające się nawzajem rodziny przemytników. Jednej z nich przewodzi John Baxter (Wolfgang Lukschy), zaś przedstawicielem drugiej familii jest Ramón Rojo (Gian Maria Volonté). Przybysz początkowo oferuje swoje usługi Rojo. Niebawem jednak staje się świadkiem krwawej masakry dokonanej przez rodzinę. Uwalnia przetrzymywaną przez Ramóna piękną Meksykankę Marisol (Marianne Koch) i umożliwia jej ucieczkę z miasteczka. Wściekły przestępca mści się na rewolwerowcu, poddając go torturom. Gdy Joemu udaje się wymknąć oprawcom, ci atakują Baxterów. Zmuszają też Silvanita, by ten zdradził im kryjówkę Amerykanina. Joe wraca do miasta, by ratować przyjaciela i ostatecznie rozprawić się z rodziną Rojo. "Za garść dolarów" z muzyką Ennio Morricone to remake "Straży przybocznej" Akiry Kurosawy. Film otwiera słynną trylogię Sergio Leone (kolejne obrazy to "Za kilka dolarów więcej" i "Dobry, zły, brzydki"). Od niego również rozpoczyna się rewolucja w gatunku, zdominowanym dotychczas przez Stany Zjednoczone.

Niedziela, TVN, 20:00, Dirty dancing 2

Kuba, rok 1958. Amerykańska rodzina przeprowadza się na Kubę, gdzie ojciec bohaterki otrzymuje intratną posadę. Katey ma 18 lat. W wiek dojrzałości wchodzi w specyficznej, gorącej atmosferze Hawany, stojącej u progu rewolucji. Poznaje Javiera - młodego Kubańczyka, który wprowadza ją w świat kubańskich rytmów. Trafiają do klubu nocnego "La Rosa Negra", do którego chodzą wyłącznie miejscowi i gdzie taniec jest bardziej gorący od temperatury na zewnątrz. Katey i Javier decydują się wystąpić jako para w najbardziej prestiżowym konkursie tańca na Kubie. Rodzi się między nimi uczucie.

Niedziela, TVN, 21:50, Ja, twardziel

Agent federalny próbuje schwytać zabójcę swojego partnera i odzyskać skradzioną broń. Dostaje na to zadanie tylko 24 godziny. Tymczasem do miasta na dwa dni przyjeżdża Andy Fiddler - sprzedawca produktów dentystycznych. Kiedy źli faceci przez przypadek biorą Andy'ego za kupca skradzionej broni, Vann jest zmuszony włączyć go do swojej operacji. Czy stanie się profesjonalnym agentem? 

Alicja Milewska

Zobacz także:

Seks, pieniądze i Hollywood! "Amerykańskie ciacho" na DVD

AMERYKAŃSKIE CIACHO to historia playboya (Ashton Kutcher), który dostatnie życie w Los Angeles zawdzięcza swoim erotycznym podbojom.

KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

Pamiętacie Chylińską sprzed metamorfozy albo Bartka Wronę z „Just 5”? Zapraszamy w kolejną szaloną podróż wehikułem czasu!...

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2010 11:45
Diego Luna ; **
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2010 20:46
dirty dancing to jedno wielkie gowno
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2010 15:41
Diego <3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2010 12:47
wczoraj na kanale kinopolska o godz 00:15 byl fajny polski film "porno" z naprawde ciekawa fabula :) a tutaj piszą tylko co jest na 3 kanałach...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2010 11:19
Diego Luna<3 Koooooocham go!:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie