Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Co obejrzeć dziś w TV? Wybierz film dla siebie! Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
25.06.2010
> -->

Przed wami subiektywny przegląd programu telewizyjnego! Codziennie znajdziesz w nim najciekawsze telewizyjne propozycje na wieczór i nie tylko!

Piątek, 25 czerwca

TVN, 22:20, Adwokat diabła

Thriller

Kevin Lomax odnosi sukcesy zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Jest młodym adwokatem z Florydy, który nie przegrał jeszcze żadnej sprawy. Lomax wiedzie szczęśliwe życie ze swoją bardzo młodą i piękną żoną, Mary Ann. Pewnego razu Lomax podejmuje się obrony mężczyzny oskarżonego o seksualne wykorzystywanie dzieci. Aby wygrać, musi poddać w wątpliwość zdecydowanie ofiary, jak również spowodować, ażeby ława przysięgłych zaczęła zastanawiać się, czy uczennica umyślnie sprowokowała nauczyciela. Lomax wygrywa, jednocześnie uświadamiając sobie oczywistą winę klienta... Niedługo po tym wydarzeniu młodego adwokata odwiedza doświadczony prawnik z Nowego Jorku. Jest przedstawicielem potężnej firmy prawniczej, która chce mieć Kevina w swoich szeregach. W Nowym Jorku młody prawnik poznaje Johna Miltona błyskotliwego, charyzmatycznego i ordynarnego założyciela i szefa "Milton, Chadwick, Waters" firmy wiodącej prym w prawniczym świecie. Milton składa Lomaxowi bardzo intratną propozycję... nie do odrzucenia. Z czasem tajemniczy nowy szef całkowicie podporządkowuje sobie życie nowego pracownika...

TVN, 20:00, Specjalista

Film sensacyjny

Cotygodniowe pasmo prezentujące filmy, które osiągnęły sukces kasowy i zdobyły uznanie widzów na całym świecie.

Polsat, 20:00, Córka prezydenta

Komedia romantyczna

Samantha Mackenzie (Katie Holmes) miała wszystko: niezwykły urok osobisty, pieniądze i sławę. Marzyła jednak o czym innym – o czymś, o czym marzą wszyscy młodzi ludzie. Chciała wyrwać się spod opieki rodziców i zacząć żyć własnym życiem, chciała być normalna. Zdawała sobie jednak sprawę z tego, że nie będzie to łatwe, bo jej ojcem jest John Mackenzie (Michael Keaton), prezydent Stanów Zjednoczonych...

TVN 7, 20:00, Podniebna fantazja

Film familijny

Mercedes Marquez (Talisa Soto) samotnie wychowuje synka, Gabriela (Kristian de la Osa). Kobieta właśnie przygotowuje się do ślubu z Frankiem (Miguel Sandoval). Tymczasem w jej życiu pojawia się czarujący pilot Clay (Dean Cain). Mały Gabriel jest zafascynowany jego samolotem. Uważa, że potrafi się porozumiewać z tą niezwykłą maszyną. Między chłopcem a pilotem rodzi się przyjaźń. Mercedes zaczyna obawiać się, że Clay stanowi konkurencję dla przyszłego ojczyma Gabriela. Wbrew jej wątpliwościom, znajomość z pilotem wpływa pozytywnie na całą rodzinę. Clay natomiast podejmuje decyzję, że pora zmienić coś w swoim życiu.

Alicja Milewska

Zobacz także:

Kto się tak ubrał? WŁAŚCICIELKA NAJWIĘKSZYCH UST W POLSCE

Zgadnij, kto wybrał sukienkę z wizerunkiem Marylin Monroe na imprezę Samochód Roku Playboya…

Gdzie to kupić? BANDAŻOWA SPÓDNICZKA

Bawełniana, bandażowa spódniczka w odcieniu słodkiej maliny sprawdzi się podczas wakacyjnych wojaży! Dowiedz się, gdzie można ją upolować!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2010 17:43
duzo..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie