Co dziś w serialach?

Czy Arturowi z „Pierwszej miłości” uda się zjednać sobie Berenikę? Co wykażą badania DNA, na które zdecyduje się Michał z „Majki”? Już teraz poznaj losy swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
10.06.2010
> -->

Czwartek , 10  czerwca

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1130

Kalina postanawia powiadomić media o sfałszowanych wynikach głosowania. Anna niesłusznie podejrzewa, że Kinga robi z siebie ofiarę, by zdobyć względy Łukasza. Kinga jest rozgoryczona, że Łukasz wyjawił powierzoną mu tajemnicę. Podczas wspólnego wyjścia do parku między Patrykiem i Mirkiem pojawia się wiele napięć. Patryk dowiaduje się od Iwony, że Mirek skrycie podziwia go i szanuje. Iwona prosi Patryka, by przenocował u siebie Mirka. Artur próbuje przekonać do siebie Berenikę.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1490

Teresa nie zamierza rezygnować z rozwodu. Kontaktuje się z adwokatem, Adamem Kowalskim, dawnym kolegą z czasów liceum. Ten namawia ją, żeby zgodziła się na rozwód z winy Kacpra. Tymczasem Szpunar postanawia prosić o pomoc Maksa. Ma nadzieję, że uda mu się przekonać Teresę, że jego związek z Natalią był jednorazowym błędem. Maks jednak nie chce o tym słyszeć. W jego przekonaniu Kacper zasłużył sobie na to, co go spotkało. Między kolegami dochodzi do kłótni. Wieczorem Kacper upija się do nieprzytomności. Tymczasem Marysia zakończyła terapię i postanawia wprowadzić w swoim życiu znaczne zmiany. Gdy dowiaduje się od Olgierda, że Julia wyjechała z Rogulskim do Włoch, natychmiast rezerwuje bilet na najbliższy samolot do Mediolanu. Ewa kończy pisać artykuł o porzuconym dziecku. Podczas rozmowy z lekarzem stara się zachować pozory obojętności. Usiłuje przekonać samą siebie, że los malca jest jej obojętny, tak jak jej własne dziecko. Dopiero rozmowa z przyjaciółką matki chłopczyka sprawia, że Jaskólska zaczyna się wahać.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 112

Michał w końcu ulega matce i postanawia poddać się badaniom DNA. Aleksandra dowiaduje się o tym od Haliny. Jest zaskoczona konsekwencjami swoich intryg. Grażyna przekonuje siostrzenicę, że jeszcze nie wszystko stracone.

majka
> -->

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1302

Agnieszka informuje Emilkę, że dziś przyjeżdża jej mama. Po rozmowie z córką Tosia podejmuje decyzję o powrocie na Podlasie. Nastolatka prosi, by dano jej jeszcze jedną szansę. Kinga unika kontaktu z Darkiem. On jednak wprasza się do mieszkania Brzozowskiej. Między kochankami dochodzi do szarpaniny w obecności Ignasia. Świadkiem incydentu jest Michał. Leszek przywozi Igora z ośrodka rehabilitacyjnego. Ewa mówi synowi, że rozstała się z Borysem, ale nie chce wyjawić powodów decyzji. Igor rozmawia z Kamilem. Uświadamia sobie, że jego przyjaciel ma jakąś ponurą tajemnicę.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 448

Po kilkumiesięcznym pobycie w sanatorium Malwina wraca do domu i podejmuje pracę w restauracji Celiny. Już pierwszego dnia odwiedza ją tam nieznajomy mężczyzna, Cezary, który twierdzi, że poznali się na jednym z forów internetowych. Ilona znajduje Danucie zajęcie - koleżanka miałaby przepisać kilkaset stron powieści znanego autora. Mimo obaw, Śliwińska przyjmuje zlecenie. Po powrocie do Zakrzewia Jarek informuje Magdę, że odnalazł jej rodziców. Jerzy wręcza Magdzie folder prywatnej warszawskiej uczelni, na której wykłada jego znajomy. Dziewczyna ma podjąć decyzję, czy chce tam studiować. Małgorzata nie może się pogodzić z tym, że jej dzieci się usamodzielniły i rzadko bywają w domu. Ciągłe narzekania żony działają Bogdanowi na nerwy.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Nowa płyta Christiny Aguilery już w sprzedaży!

Zdobywczyni 5 statuetek prestiżowych nagród Grammy – Christina Aguilera - zapowiada premierę czwartego, studyjnego albumu "Bionic". Krążek ukazał się 7 czerwca 2010 roku.

Ubierzcie się jak Vicky i David Beckhamowie!

Przed Wami para, która potrafi przyciągać spojrzenia! Vicky i David to jeden z najszykowniejszych duetów wszechczasów! Ucz się stylu od najlepszych!

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 21:46
pswaDO zmxtmwcptoxm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 10:03
1CDuzH jiyvepymuxvf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 09:11
If time is money you've made me a weatlhier woman.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2010 16:05
aleksandra sfałszuje wyniki DNA i wyjdzie, że to konrad jest ojcem dziecka majki ale pózniej sie chyba wszystko wyjasni ; s
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2010 15:08
ale wkurza mnie ta majka robi dla tego bachora z 1000 zdjec dziennie niedlugo ten jej bach oslepnie od tego fleshu ... zal mi tego dzieciaka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie