Co dziś w serialach?

Michał z „Majki” postanawia zarejestrować córkę w urzędzie pod swoim nazwiskiem. W „Na Wspólnej” Zuza dowiaduje się, jak poważnie jest chora...
Co dziś w serialach?
09.06.2010
> -->

Środa, 9 czerwca

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1129

Paweł dowiaduje się, że większość głosów oddanych na Andreę pochodzi z jej agencji artystycznej. Łukasz dowiaduje się, że Kinga została napadnięta i postanawia się nią zaopiekować. Mikołaj uważa, że Ola nie powinna zbyt pochopnie osądzać Renaty. Berenika krytykuje sposób ubierania się Artura. Stefani przekonuje Berenikę, że Arturowi wyraźnie na niej zależy. Alicja zwierza się Marysi z problemów osobistych. Łukasz opowiada Annie o tym, że Kinga została napadnięta i prosi ją o dyskrecję.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1489

Teresa i Kacper kłócą się coraz bardziej. Kacper wyznaje żonie, że kiedyś kochał Natalię. Dla niej to straszliwy cios. Postanawia poprosić o pomoc Marysię. Przyjaciółka stara się ją przekonać, żeby nie przekreślała swojego małżeństwa. Tymczasem Bartnik zleca Ewie napisanie artykułu o porzuconym w lesie niemowlęciu. Ta jest na niego wściekła, bo za parę dni ma lecieć do Londynu na zabieg usunięcia ciąży. Na imprezie Julia dowiaduje się od Rogulskiego, że naczelny włoskiej edycji jego pisma chciałby urządzić z nią sesję zdjęciową. Ta wiadomość sprawia, że dziewczyna postanawia na poważnie zająć się swoją karierą modelki. Olgierd zabrania jej jednak wyjazdu z kraju.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 111

Na przekór matce Michał postanawia jak najszybciej zarejestrować Basię w Urzędzie Stanu Cywilnego pod swoim nazwiskiem. Po wypełnieniu wszystkich formalności cała rodzina Olkowiczów wybiera się na obiad do rezydencji Duszyńskich. Po ich wizycie Lucyna nabiera podejrzeń, że rodzinie Majki zależy głównie na pieniądzach jej męża. Nie przestaje przekonywać Michała, żeby zdecydował się na badania DNA. Tymczasem relacje między Sabiną i Adamem znacznie się ocieplają. Ich rozmowy są bardziej szczere. W tej sytuacji Sabina decyduje się na pewien krok.

majka
> -->

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1301

Krystyna jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że kryzys w związku Dudków został zażegnany. Próbuje przekonać Izę, że Jerzy na pewno ją zdradzał. Tymczasem on wpada na pomysł napisania kolejnej książki. Ewa próbuje zapomnieć o Borysie. Żaneta radzi przyjaciółce, by walczyła o swój związek. Wieczorem mężczyzna prosi Ewę, by pozwoliła mu wrócić. Kamilowi udaje się przekonać Zuzę do wizyty u lekarza. Wyniki badań są na tyle pomyślne, że nie ma konieczności poddawania się leczeniu. Roman próbuje wybadać, jaką tajemnicę ukrywa przed Kamilem partnerka.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 447

Marta jest załamana. Nie widziała Ewuni od dwóch tygodni i wciąż nie może dodzwonić się do Piotra. Elżbieta, Karol i Robert ja pocieszają. Różę i Zdzisia odwiedza ojciec Zuzi. Przedkłada im pewną propozycję.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Nowa moda wśród Chinek! Farbują swoje psy! ZOBACZ

Chińczycy potrafią podrobić wszystko! Nawet egzotyczne zwierzę!

SONDA: Wolisz uprawiać seks czy czytać książki?

Amerykanki, nawet te wiodące udane życie erotyczne, wolą wieczorami czytać książki niż… spółkować z facetami. A Polki?

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2010 00:20
Jak mam pisać głupoty to lepiej wcale - co to jest urodziła szczura /co za TUMAN może coś takiego napisać (na dziecko powiedzieć szczur)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2010 21:29
majka urodziła szczura!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2010 19:41
jedno i to samoo... q juz ktorys raz to czytam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2010 09:20
BOOOOOM!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2010 06:58
nic..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie