Co dziś w serialach?

Co dziś wydarzy się w serialach? Przeczytaj o losach swoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
08.06.2010
> -->

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Wtorek, 8 czerwca

Polsat, godzina 18: 00, Pierwsza miłość odc. 1128

Mirek przynosi Patrykowi listę rzeczy, które chciałby zrobić razem z ojcem. Ola przychodzi do Renaty i daje jej do zrozumienia, że jest przeciwna spotkaniom nauczycielki z jej ojcem. Po tej rozmowie Renata postanawia zrazić do siebie Grzegorza, aby go od siebie odsunąć. Występ Kaliny bardzo podobał się publiczności, wyniki głosowania telewidzów wskazują, że było przeciwnie. Paweł i Kalina podejrzewają, że zostały sfałszowane. Przed wyjazdem w góry, Lucyna zrzuca na Anetę ogromną część firmowych obowiązków. Bartek ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Inter prosi Kingę, by wycofała zarzuty. Tłumaczy się, że zaatakował ją, ponieważ był nietrzeźwy. Kinga nie chce słuchać jego wyjaśnień.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1488

Teresa nadal nie może wybaczyć Kacprowi zdrady i kłamstwa. Z kolei Kacper usilnie stara się ją przekonać, by nie przekreślała ich małżeństwa. Całą sprawę jeszcze bardziej komplikuje Natalia, która przychodzi do winiarni, aby pożegnać się z Kacprem. Ich rozmowa nie przebiega dobrze. Natalia postanawia zemścić się na Szpunarze. Wysyła do Teresy płytę z filmem, na którym Kacper i Natalia przeżywają szczęśliwe chwile w Izraelu. Dla Teresy to zbyt wiele. Wreszcie na własne oczy widzi, co Kacper robił w Izraelu. Podczas wieczornej rozmowy ze Szpunarem żąda rozwodu. Julia nie może się pozbierać po wieczorze u Regulskiego. W domu udaje przed rodziną, że wszystko jest w porządku. Olgierd i Wojtek nawet nie podejrzewają, że może być z nią coś nie tak. Tymczasem do Julii dzwoni podekscytowany Krystian ze wspaniałą wiadomością -dziewczyna będzie miała własną sesję zdjęciową w jednym z magazynów Regulskiego. Znajdzie się też na okładce! Julia jest rozdarta. Z jednej strony czuje wstręt do Regulskiego za to, co jej zrobił, a z drugiej strony zdaje sobie sprawę z szansy, jaką właśnie dostała. Pokusa jest jednak zbyt duża. Dziewczyna daje się zaprosić Krystianowi na kolejną imprezę. Tymczasem Ewa nie może się pogodzić ze swoją ciążą. Teresa stara się ją pocieszyć. Opowiada o tym jak cudownie jest być matką. Jaskólska nie daje się przekonać. Postanawia usunąć ciążę.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 110

Michał, Majka i Basia mieszkają razem w kawalerce mężczyzny. Są bardzo szczęśliwi. Majka robi mnóstwo zdjęć Basi i nie może nacieszyć się dzieckiem. Michał przynosi do firmy zdjęcia córeczki, a wszyscy nie szczędzą komplementów. Dobry humor Michała psuje Lucyna, która kolejny raz prosi go o zrobienie testów DNA. U Aleksandry zjawia się Stefan, który przemyślał jej propozycję i przyniósł pieniądze dla Grażyny. Chce tylko wiedzieć, co dokładnie ma zrobić jego człowiek w Szwecji. Michał po powrocie do domu przejmuje obowiązki opieki nad Basią.

TVN, godzina 20: 05, Na wspólnej odc. 1300

Sławek obiecuje Renacie znaleźć sobie nowe zajęcie z dala od show-biznesu. Poszukiwania nowej pracy przerywa Dziedzicowi nagła wizyta Anity Wrzos. Aktorka pokazuje Sławkowi list z pogróżkami i prosi go o pomoc. Kryzys w małżeństwie Dudków sięga zenitu. Iza nie wierzy w zapewnienia Jerzego, że pisząc do "Belli", od początku wiedział, że koresponduje ze swoją żoną. Jerzy jest załamany. Emilka przyznaje się do randek ze "sponsorem". Zapewnia, że między nią a Dawidem do niczego nie doszło. Obiecuje zakończyć tę znajomość.

m jak miłość
> -->

TVP 2, godzina 18: 50, Apetyt na życie odc. 26

Alicja, bojąc się, że Mateusz zmieni zdanie, chce jak najszybciej wyjechać z Polski. Załoga organizuje jej pożegnanie. Mateusz, od kiedy zgodził się na wyjazd Ady, zachowuje się tak, jakby świat przestał go interesować. Krystyna stawia Szczepanowi ultimatum - ma pozbyć się Julii. Anna spotyka Czarka - adwokata, który przeprowadzał rozwód Mateusza. Pozostaje pod jego wrażeniem. Nie ma jednak pojęcia, że mężczyzna wiąże z nią poważne plany.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 446

Borys mówi Romanowi, że ten powinien bardziej o siebie zadbać. Pyrka domyśla się, że kolega miał wgląd w jego badania. Ma pretensje do Marii, że miesza Borysa w ich sprawy. Do Kasi przychodzi list od Ksawerego. Chłopak informuje ją, że bierze ślub z Klaudią i że ma nadzieję, iż Kasia też znajdzie szczęście u czyjegoś boku. Dziewczyna jest zrozpaczona. Nie mając się do kogo zwrócić, dzwoni do Tymona. Magda, na prośbę matki, rozmawia z Natalią. Siostra zwierza się jej, że boi się nowej sytuacji i opowiada o nieprzyjemnym spotkaniu z córką Halickiego. Wyznaje, że kocha Łukasza, ale boi się, że ich związek nie ma przyszłości. Po rozmowie z siostrą, Magda odwiedza w komisie Łukasza.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 754

Nadchodzi pierwszy dzień wiosny. Henio jest coraz bardziej zakochany w Ninie, a Łukasz w Gabi. Obydwaj dają swoim wybrankom serca piękne, wiosenne bukiety Tymczasem Andrzej jedzie z Martą do Grabiny i oficjalnie prosi Mostowiaków o jej rękę. Narzeczeni ustalają datę ślubu na 22 czerwca, czyli w pierwszy dzień lata. Lucek, Kisiel i Marianek nadają swojej kozie imię Milady. Marek wpada za to na pomysł, jak domowym "kózkom" wybić z głowy odchudzanie. Zmusza córki Ulę oraz Natalię, by zaczęły codzienne ćwiczenia. Tymczasem Hanka mówi mężowi, że pragnie separacji. Chce zamienić mieszkanie w Gdańsku na Warszawę i przeprowadzić się do stolicy wraz z dziećmi. Tomek jest już na wolności. Jego adwokatem zostaje Budzyński. Policjant jest oskarżony o wzięcie łapówki, ale nie chce się bronić. Wie, że ujawnienie materiałów, które dowodzą jego niewinności może utrudnić śledztwo CBŚ. Małgosia cały czas męża wspiera. Sandra obawia się, że Tomek żywi do niej urazę. Nieświadomie pomogła Igorowi - policjantowi, który go obserwował.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Książki dla kobiet z czterech stron świata

Problematyczne, wciągające, kontrowersyjne. Pokochasz je od pierwszych stron!

Jak dostać pracę degustatora czekolady?

Degustator czekolady? Praca marzenie czy wręcz przeciwnie? W jaki sposób zrobić czekoladową karierę?

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 22:53
Dziś Marysia z first love straci pamięć, a dzień później zaliczy sesję na medycynie i dostanie dziubaśne stypendium, a przy okazji prześpi się z wykładowca. Pawełek natomiast zostanie hydraulikostrażakośmieciarzem, jadąc w dziubaśnym wozie wpadnie w poślizg i uderzy w łóżko szpitalne, na którym będzie leżała Marysia. Co spowoduje jej utratę przytomności. W trakcie amnezji przypomni sobie o swoim dziubie Bartku, z ktorym miała miec romans, jak się tylko pojawił. Artur zdradzi Kingę z tym gościem ze stanów i wszyscy... obleją egzamin z TFK dziubie, haha! a kto czytał, ten.. dziub!:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 15:06
Dzisiaj jest ostatni odcinek "Apetyt na życie" ale będzie następna seria???? No bo tak dziwnie zakończyli by ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 14:22
a no właśnie wakacje ... majka będzie w wakacje lecieć ? ;>
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 11:26
lubie te wasze streszczenia !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 09:50
m jak miłosc - NUDA....dobrze że dzis ostatni odcinek przed wakacjami...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie