Co dziś w serialach?

Nowe postaci, nowe konflikty, nowe potyczki serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
07.06.2010

Ze względu na przerwę wakacyjną, seriale „Klan” i „Plebania” nie będą emitowane do końca wakacji. 

Poniedziałek, 7 czerwca

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1127

Marysia mówi żonie Rockefellera, że jej mąż żyje. Honorata jedzie do Wrocławia, żeby odnaleźć męża. Kinga nie chce rozmawiać z Pawłem o zajściu z pijanymi opryszkami. Paweł namawia ją do powiadomienia policji.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1487

Podczas spotkania z Teresą, Natalia wyznaje jej całą prawdę o swoim związku z Kacprem. Kiedy Szpunar wraca do domu, jest zaskoczony widokiem Natalii. Ta stara się go przekonać, żeby wrócił z nią do Izraela. Tymczasem Krystian wywiera coraz większy wpływ na Julkę. Udaje mu się namówić ją na sesję plenerową, a potem zaprasza dziewczynę na prywatną imprezę. Mimo początkowych oporów, Julka zgadza się. Ewa jest coraz częściej zaniepokojona stanem swojego zdrowia. W końcu postanawia zrobić sobie test ciążowy.

TVN, godzina 17:55, Majka odc. 109

Majka trafia na salę porodową. W szpitalu zjawia się Michał. Jest szczęśliwy, gdy widzi ukochaną trzymającą w ramionach nowo narodzoną córeczkę Basię. Wzruszeni rodzice zapominają o wszystkich nieporozumieniach. Władysław prosi Lucynę, żeby nakłoniła Michała do analizy DNA w celu ustalenia ojcostwa. Matka Michała jest coraz bardziej zaniepokojona. Aleksandra spotyka się ze Stefanem. Proponuje mu nowy układ - on da jej pieniądze dla Grażyny i pomoże w zniszczeniu jej kartoteki w Szwecji. W zamian obiecuje mu kontrakty z firmą Kazimierza, którą ma nadzieję zarządzać.

m jak miłość

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej odc. 1299

Nadchodzi dzień spotkania Belli z Jerzym. Krystyna namawia Izę, by wreszcie rozprawiła się niewiernym mężem. Mimo niepewności kobieta postanawia stawić czoła sytuacji. Włodek prosi Cieślika o pomoc dla matki z chorym dzieckiem, której potrzebne jest mieszkanie. W odpowiedzi Zięba słyszy, że nie ma co liczyć na jego wsparcie. Zdenerwowana tym Żaneta w ostrych słowach wygarnia Cieślikowi, co o nim sądzi. Agnieszka nakrywa Emilkę na pocałunku ze sponsorem.

TVP 2, godzina 19:00, Apetyt na życie odc. 25

Alicja przeżywa utratę dziecka. Mateusz czuje się odpowiedzialny za to, co spotkało żonę. Po konsultacjach z Lidką decyduje, że zezwoli Alicji na wyjazd z Adą do Australii. Krystyna jest w świetnym humorze. Darek nie może uwierzyć, że po tym, co widziała na zdjęciach Szczepana i Julii, zachowuje się, jakby nic się nie stało. Krystyna wychodzi z domu mówiąc, że idzie do fryzjera. W rzeczywistości udaje się do mieszkania Julii.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia odc. 445

Karolina prosi Pawła, by zostali przyjaciółmi. On uważa, że jest to niemożliwe. Jednak potem wysyła jej SMS. Odpowiedź odczytuje Julia, która za kontakty z byłą kochanką urządza mu awanturę. Roman odbiera wyniki badań.

TVP 2, godzina 20:45, M jak miłość odc. 753

Henio z podejrzeniem zawału serca trafia do szpitala. W klinice odwiedzają go Marta i Nina. Wojciechowska zmartwiona chorobą szwagra szuka pocieszenia w rozmowie z Szymonem. Budzyński nie ukrywa, że jest zazdrosny o ich zażyłe relacje. Chodakowska wraca z dziećmi do Warszawy. Kilka godzin później Tomek zostaje aresztowany. Jednym z policjantów, którzy biorą udział w interwencji, jest Igor, nowy znajomy Sandry. Małgosia prosi Martę, by skontaktowała się z Budzyńskim. Lucjan podejrzewa Marianka o kradzież ślubnej obrączki. Gdy okazuje się, że bezdomny jej nie ma, kupuje żonie nowy pierścionek. Marek i Hanka wspólnie dochodzą do wniosku, że powinni się rozstać.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Polscy mężczyźni nie chodzą do dentysty!70% pacjentów gabinetów stomatologicznych stanowią kobiety. Panie dentystę traktują na równi z kosmetyczką i są znacznie odważniejsze od mężczyzn…Porada wnętrzarska: We dwoje w kawalerce

Poznaj zasady, jak urządzić się z facetem, jeśli macie do dyspozycji niewielkie mieszkanie.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2010 16:26
Majka to porażka moząn nie ogladacx 2 tyg a potem ogladnac 1 odcinek i nic sie ine zmiani ;d haha juz wole mode na sukces ;D xd a m jak milosc no no glupio ze marek z hanka sie rozstana bo mega pasuja do siebie i nie wyobrazqam sobie ich z innymmi partnerami ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2010 15:07
Ah. Mi się tam podoba "Majka" , w wolnej chwili fajnie jest coś obejrzeć : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2010 15:06
biedny Szymon :( taki fajny facet, chętnie bym go pocieszyła!:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2010 09:58
Ja nie rozumiem jak mozna ogladac ta "Majkee" Przeciez ten serial jest tak nudny tylko tam smecą zednej radosci zycia wszyscy jacys przymuleni ... Masakraa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2010 09:15
heh, wiedziałam, że Majka będzie mieć córkę... Tak gadali, że na pewno będzie chłopak, że to było do przewidzenia :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie