Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
31.05.2010
>

Poniedziałek, 30 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1908

Jerzy postanawia powiedzieć Antkowi o spotkaniu z Hanną. Profesor telefonicznie powiadamia Grażynkę,  że Lidia ma problemy z oddychaniem. Kobieta natychmiast jedzie do chorej. Anna przeprasza Krystynę, że przez stan zdrowia Mateuszka nie mogła dopingować jej w turnieju tańca. Bogna odbiera od listonosza przesyłkę dla Leszka. Po powrocie z pracy przerażony Jakubowski wzywa ochronę. Funkcjonariusza ewakuują mieszkańców budynku i wzywają saperów. Okazuje się, jednak, że w paczce znajdują  się rzeczy, których Leszek zapomniał zabrać z motelu. Darek wypytuje wuja Stefana, czy Anulka nie mogłaby zamieszkać  w domu ojczyma. Prawnik tłumaczy, od czego trzeba rozpocząć postępowanie spadkowe.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1519

Rodzina Nowaków z rozrzewnieniem wspomina uroczystość komunijną Ariadny. Wiki zbiera materiały do artykułu poruszającego problem zanieczyszczania środowiska. Jest ciekawa stanowiska Kościoła w tej sprawie. Proboszcz stwierdza, że brak szacunku dla przyrody to grzech. Tymczasem jedna z parafianek donosi Wójtowiczowi, że Michalina chce przeznaczyć pieniądze na pielgrzymkę  na budowę ołtarza na Boże Ciało. Proboszcz upomina kobietę,  że nie może rozporządzać pieniędzmi parafian oraz decyduje o postawieniu skromnego symbolicznego ołtarza. Sylwia wyrzuca Mariuszowi, że ostatnio ją zaniedbuje. Ten oznajmia kochance, że chce zakończyć  ich romans. Kobieta grozi, że zniszczy jego rodzinę.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1123

Grzegorz i Renata idą razem na kolację. Spędzają razem przyjemny wieczór. Po pierwszym konkursowym występie Kalina odnosi zdecydowaną przewagę. Andrea nie ukrywa swojej frustracji. Paweł z Kaliną zastanawiają się  czy może mieć związek z pojawiającymi się pogróżkami. Marysia przeprasza Rockefellera za to, że ingerując w jego sprawy, naruszyła jego prywatność. Bezdomny opowiada jej o tym jak popadł  w długi i porzucił rodzinę.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1482

Agnieszka mówi Kindze, że będzie samotną matką. Kinga robi Torstenssonowi awanturę i grozi, że podadzą go z Agnieszką do sądu. Spotyka się też  z Pino i namawia, żeby walczył o swoje małżeństwo.

aktorzy związani na planie i prywatnie
>

TVN, godzina 17:55, Majka odc. 104

Lucyna nie wierzyHalinie, że Konrad nie jest ojcem dziecka Majki. Odwiedza Olkowiczów. W tym czasie Majka wraca do domu z Konradem. Michał stara się przekonać  Adama do planu włamania do siedziby 'Sensacji'. Potem jedzie do Kliszy.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej odc. 1295

Brzozowscy rozwodzą się. Po wyjściu z sądu Kinga zaprasza Michała na kawę. Miło spędzają  ze sobą cały dzień. Agnieszka jedzie do Wiednia odwiedzić  Rafała. W tym czasie Emilka spotyka się ze sponsorem. Dowcipny i czarujący Dawid wywiera na niej dobre wrażenie. Jerzy uparcie nalega na spotkanie z Bellą. Jego e-maile są dla Izy dowodem zdrady emocjonalnej. Postanawia wyrzucić męża z domu. Od tego pomysłu odwodzi ją Krystyna, która ma sprytniejszy plan.

TVP 2, godzina 19:00, Apetyt na życie odc. 23

Maciek po rozstaniu z Anną wyjeżdża za granicę. Z kasy restauracji znikają pieniądze. Mateusz i Zuza sądzą, że ukradła je Małgosia. Sąd nie zezwala Alicji na zabranie dziecka za granicę.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia odc. 441

Okazuje się, że Rafał  nigdy nie będzie chodził i Iza jest zrozpaczona. Szymon każe jej wybierać: albo on albo Rafał. Julia i Paweł wybierają  termin ślubu. Alek troskliwie opiekuje się chorą Iwoną.

TVP 2, godzina 20:45, M jak miłość odc. 751

Krzyś prosi Kingę, by znalazła jego tacie nową ukochaną. Tymczasem Ala wyznaje Zduńskiej, że jej stosunki z Zioberem bardzo się ostatnio ochłodziły. Wkrótce w biurze matrymonialnym pojawiają się dwie nowe klientki. Jedna z nich to Beata Romanowska - była dziewczyna Kuby. Ten robi wszystko, by uniknąć spotkania ze swoją eks. Z kolei Nina była umówiona z Heniem w walentynki. Wojciechowski jest oczarowany kobietą, nie wie jednak, że to właśnie ona dała mu kosza. Marta mówi rodzinie o swoich zaręczynach z Andrzejem. Łukasz i Henio nie reagują z entuzjazmem na tę nowinę. Hanka próbuje odkryć, kto - oprócz męża - przysłał jej na walentynki bukiet kwiatów. Mostowiakowa ma tez problemy z dziećmi. Jaroszy, przed wyjazdem z Polski, wypytuje prawnika o wieści z Grabiny.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Porada wizażysty: Jak wykonać letni makijaż? VIDEO

Johnny Lavoy, wizażysta i fryzjer agencji modelek Ford radzi, jak wykonać lekki i delikatny wakacyjny makijaż!

Wiosenne nowości IKEA – GALERIA!

Jeszcze nie zrobiłaś wiosennych porządków? Nadchodzący weekend to doskonała okazja do nadrobienia zaległości i odświeżenia wnętrz designerskimi dodatkami!

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2010 22:05
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stylowe i modne ubrania w atrakcyjnej cenie! Wejdź na fashionata.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2010 19:37
zakochanawariatka.pinger.pl/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2010 16:26
lubicie poczytać sobie życiowe opowiadania? felietony? refleksje? zapraszam na mojego nowego bloga z-pragnieniami.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2010 15:32
M JAK MIŁOŚĆ <333333333
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2010 15:23
pierwsza miłość . ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie