Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Warto będzie dziś obejrzeć ulubione seriale, bo w niemal każdym, widzów czeka mnóstwo wrażeń!
Co dziś w serialach?
24.05.2010
>

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Poniedziałek, 24 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1903

Paweł zamierza udać się  do redakcji "Gazety Brukowej". Podejrzewa, że za oszczerczym artykułem stoi Edyta. Czesia niechętnie zgadza się, by Ławecka odwiedziła Anulkę. Rozmowę kobiet nagrywa prywatny detektyw. Feliks i podejrzany kontrahent obmyślają, jak uciszyć burmistrza. W firmy Bogdana pojawia się niespodziewanie zagraniczny klient. Czesia orientuje się, że wczoraj pomyliła angielskie nazwy dni tygodnia. Ola wybiera się na rozmowę ze wspólnikami. Norbert odprowadza dziewczynę. W kawiarni obecny jest już plastyk Pączek. Norbert twierdzi, że mężczyzna leczył się w tej samej klinice, co on. Ławecka daje Czesi do zrozumienia, że u niej w domu Anulka miała lepsze warunki.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1512

Wala postanawia odwiedzić Teodora, który nie zjawia się ostatnio w jej biurze. Zrezygnowany mężczyzna wyznaje jej, że ma dość spotkań z kobietami. Ma również  żal do Tereni, że z niego drwiła. Iwona próbuje napisać swoje CV. Mateusz oferuje jej pomoc. Niestety, prowadzi to do sprzeczki między młodymi. Mateusz uważa, że dziewczynę stać na więcej, niż na pracę w ubojni drobiu. Nie rozumie też, dlaczego tak nagle zrezygnowała z dotychczasowej posady. Wiolka tłumaczy mu, że Iwona opuściła stanowisko pracy z jego powodu i przez to została zwolniona. Pod warszawskim salonem gier Joanna usiłuje zatrzymać  Makowskiego. Mężczyzna gwałtownie ją odpycha. Ochroniarze wzywają  policję.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1118

Artur spotyka Marysię i Franka, którzy pracują razem na rzecz fundacji. Ostrzega przyjaciółkę  przed nieuczciwym pomocnikiem. Majka postanawia porozmawiać na ten temat z Tomaszem. Rafał sprzedaje Berenice udziały w firmie, przez co popada w konflikt z Arturem. Grzegorz nadal kontroluje Olę  i Miksera. Nie zgadza się, by spotykali się sam na sam. Matka Mirka nie pozwala Patrykowi na kontakty z synem bez wcześniejszego uprzedzenia. Ktoś wysyła do Kaliny list z pogróżkami. Barbara nie traktuje ostrzeżenia poważnie. Przekonuje Pawła, że nie widzi powodu, aby informować policję. Kinga zauważa, że Anna wykorzystuje Łukasza. W szefowej Olimpionu narasta złość.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1477

Bartnik z niechęcią myśli o porzuceniu kawalerskiego życia. W końcu jednak ustępuje. Detektyw informuje Teresę, że Kacper spotyka się z jakąś kobietą.  Pino rezerwuje dla żony miejsce w klinice położniczej w Rzymie.

m jak miłość
>

TVN, godzina 17:55, Majka odc. 99

Po 10 dniach Michał wraca ze Szwecji. Udało mu się zdobyć kserokopię karty pacjenta Aleksandry. Pokazuje dokument Mikołajowi. Annie coraz bardziej podoba się Konrad i chętnie widziałaby go w roli chłopaka Majki. Grażyna i Aleksandra kłócą się o pieniądze. Adam wykrada kartę  pamięci z dyktafonu Brosza. Piotr i Eliza stają się sobie coraz bliżsi, mimo wcześniejszego przyrzeczenia, że nie będą  parą.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej odc. 1291

Zuza odbiera wyniki swoich badań. Gdy je odczytuje, mdleje. Wieczorem nie wraca do Kamila. Maria i Monika uświadamiają Włodkowi, że musi wyglądać elegancko podczas ślubowania w ratuszu. Dziewczyna kupuje ojcu nowy garnitur i płaszcz. Zięba nie czuje się jednak w nich dobrze. Sławek zaczyna pracę  u Anity Wrzos - gwiazdy serialu telewizyjnego. Renata ostrzega ukochanego przed aktorką, o której licznych romansach piszą brukowce. Dziedzic wkrótce przekonuje się, do czego jest potrzebny celebrytce.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia odc. 437

Maria podejrzewa, że Hubert i Agata ukrywają jakiś sekret. Dzieciaki w końcu przyznają  się matce do tego, że zarabiają organizując imprezy i proszą, by pozwoliła im kontynuować tę działalność. Marta jest zmęczona walką z mężem o Ewę. Zdesperowana jedzie do Jakubowskich z nadzieją, że pozwolą jej zobaczyć  się z córeczką. W czasie wizyty z torebki wypada jej fiolka z lekami. Adam opowiada Basi i Zenkowi, o wypadku Rafała. Na wieść o tym, że Gordon nie będzie mógł chodzić, Basia stwierdza, że sam sobie na to zasłużył. Basia ma okazję porozmawiać  z Blanką i lepiej poznać partnerkę syna. Mimo obaw obydwu stron między kobietami nawiązuje się nić sympatii. Borys spędza z Marią coraz więcej czasu. Opowiada jej o sobie i swoim życiu. Oboje lubią przebywać w swoim towarzystwie. Roman czuje się zepchnięty na dalszy plan.

TVP 2, godzina 20:45, M jak miłość odc. 749

Hanka znajduje wspólne fotografie Marka i Grażyny. Barbara w końcu wyznaje synowej, że wiedziała o romansie syna i opowiada jej, jak do tego doszło. Jaroszy spotyka się  z prawnikiem. Chce przekazać pieniądze synowi w taki sposób, by chłopak nie zorientował się, od kogo pochodzą. Olga dzwoni do Kuby i zapowiada, że za tydzień przyleci z Krzysiem do Polski. W tym czasie Ziober traci posadę - szef zamyka agencję detektywistyczną i wszystkich zwalnia. Tego samego dnia mężczyzna dostaje pracę u Mirki jako informatyk. Wraz z nim u Kwiatkowskiej zatrudnia się Ala. Marta i Andrzej razem opiekują się Anią. Budzyński wykazuje się dużą inwencją przy wymyślaniu wspólnych zabaw i dziewczynka jest nim zachwycona. Szymon opowiada Marcie o swojej nowej znajomej Maggie Lubuski, którą poznał na sympozjum w Krakowie. Barbara zastanawia się, czemu Tomek wciąż nie zabiera żony do domu. Małgosia prosi Martę, by spróbowała się czegoś dowiedzieć. Sandra kontynuuję znajomość z Igorem.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

10 przykazań plażowego ekshibicjonizmu

Trzęsące się pośladki, cellulit na udach, gruba warstwa martwego naskórka, zaniedbane stopy. Zanim przyjdzie lato rozpraw się z zimowymi zmorami urodowymi!

Ta dziewczynka ma 4 nerki!

Mała dziewczynka z Anglii zaskoczyła lekarzy. Wyrosły jej nowe nerki.

 

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2010 21:49
Kur.wa Brosz co za nazwisko :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2010 18:01
jak ja czasami widzę jak ubierają tą Majkę to aż mi się jej żal robi...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2010 17:16
Sraka Zuza. Zuza Kamila...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2010 15:32
Maggie Lubuski, nie no świetnie pasuje imię do nazwiska haha :D Ale fajnie że Szymon pozna kogoś, bo tej wstrętnej Marty mam dość, biedny Szymek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2010 15:31
Maggie Lubuski, lol, świetne imię i nazwisko:D Ale fajnie że Szymon pozna kogoś, bo tej Marty mam dość, ona jest okropna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie