Co dziś w serialach?

Nowe postaci, nowe konflikty, nowe potyczki serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
21.05.2010
>

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Piątek,  21 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1902

Krystyna żałuje, że dała się  namówić na udział w turnieju tańca. Tymczasem w Elmedzie Koziełło gratuluje Pawłowi zajęcia drugiego miejsca. Czesia zaczyna pracę jako sekretarka w agencji detektywistycznej Bogdana. Agnieszka namawia siostrę na udział w spotkaniu biznesowym z Weroniką i znajomym plastykiem. Ola uzależnia swoją obecność od planów Norberta. Bogna z dziećmi wraca do warszawskiego mieszkania. Leszek cieszy się obecnością bliskich, ale wciąż boi się o ich bezpieczeństwo. Monika opowiada Gabrieli o przygotowaniach do ślubu z Felim. Ola przynosi do domu najnowszy numer "Gazety Brukowej". Paweł i Krystyna czytają artykuł o porażce pani dziekan w turnieju tanga.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1511

Joanna trafia w końcu na ślad Makowskiego. W biurze matrymonialnym Wala próbuje poznać oczekiwania pani Tereni. Krystyna przeprasza córkę, że tak mało czasu jej poświęca.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1117

Artur proponuje Berenice pracę. Dziewczyna jednak zdecydowanie odrzuca jego ofertę. Król decyduje się porozumieć  z Mikołajem. Zgadza się, żeby chłopak spotykał się  z jego córką, ale stawia pewne warunki. Realizatorzy programu "Wojna Gwiazd" szczególnie traktują Andreę. Kalina jednak nie przywiązuje do tego wagi. Patryk opowiada Mirkowi tragiczną historię  jego miłości do matki chłopca. Wszystko jest zmyślone na użytek syna.

m jak miłość
>

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1476

Kacper orientuje się, że jest śledzony. Prosi Zygę, żeby dowiedział się, kto go obserwuje. Zyga robi obławę na detektywa. Ten wyznaje Kacprowi, że wynajęła go Teresa. Szpunar oczekuje wyjaśnień od żony. Iza jest załamana tym, że Hendriks zadomowił się w jej mieszkaniu. Robi Violi kolejną awanturę. Na szczęście Artur bardzo ją wspiera. W magazynie wnętrzarskim ukazuje się artykuł i sesja z apartamentu Wanatów. Okazuje się, że Liza przypisała cały projekt sobie. Irek jest wściekły. Umawia się z Wanatową i mówi jej, że nie chce z nią więcej współpracować. Tamara chwali się publikacją w redakcji. O sukcesie Irka słyszy również Aneta. Chce zgłosić się do niego w sprawie remontu mieszkania jej i Bartnika.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 98

Mikołaj pomaga Michałowi w przygotowaniu listy klinik, w których Aleksandra mogła dokonać aborcji. Tymczasem o względy Majki zaczyna walczyć Konrad. Kasia i Bartek planują  ślub.

TVP2, godzina 20:10, Na dobre i na złe odc. 409

Lena jest zmęczona nieustanną  obecnością Witka. Daje mu to odczuć. Odtrącony Latoszek skarży się Pawicy. Zbliża się termin ślubu Bożenki i Ruuda. W szpitalu pojawia się przystojny pielęgniarz Grzegorz.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Najdroższe perfumy świata – prawdziwy zapach luksusu!

Tam gdzie się pojawiały, były strzeżone jak królewskie klejnoty. Nic dziwnego – kosztowały prawie 700 tysięcy złotych!

Myszki z bajkowymi postaciami – dla mamy i dziecka!

Myszka nie musi być szara i monotonna. Za całkiem nieduże pieniądze możesz zaopatrzyć się w ultramodny gadżet!   

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:46
mAu2BH bbriespmsjfj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:44
WJ4LMk rktfykfhihwd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 03:18
Heck of a job there, it absoltuley helps me out.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2010 22:43
majce sie chyba przysnęło xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2010 22:42
majce się chyba przysnęło z deka xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie