Co dziś w serialach?

Co dziś wydarzy się w serialach? Odpowiedź w naszym artykule! Przeczytaj o losach swoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
20.05.2010

Czwartek, 20 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1901

Grażynka zaczyna dzień od wizyty u Lidii. Profesor jej otwiera drzwi. Gospodarz wraca do ostatniego wieczoru i niezręcznej dla niego sytuacji. Twierdzi, że łzy mężczyzny to oznaka słabości. Grażynka zaprzecza. Krystyna denerwuje się  turniejem tańca. Paweł i Pawełek próbują podnieść ją  na duchu. Na leśnej polanie Ola i Norbert korzystają z uroków przebywania razem. W pewnym momencie pojawiają się dwaj młodzieńcy, którzy proponują wieczorem grillowanie. Ola jest zachwycona, Norbert mniej. Proponuje, żeby nigdzie nie szli.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1510

Joanna udaje się do Lidii, która miała kontakt z Makowskim. Krystyna chce się dowiedzieć  od córki, dlaczego opuszcza lekcje i zaniedbuje naukę. Kasia nie chce rozmawiać z matką. Lidia opowiada, że przed laty była związana z Makowskim, a potem straciła z nim kontakt. Niedawno spotkała go w mieście i pożyczyła mu dwa tysiące złotych. Potem kontakt znów się urwał. Joanna próbuje złapać jakiś trop, przegląda bilingi z telefonu, z którego korzystał Makowski, kiedy przebywał  u Lidii w domu. Barbara stara się nawiązać bliższy kontakt z Iwoną. 

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz odc. 41

W nocy w bibliotece seminaryjnej w Pałacu Biskupów w Kielcach dochodzi do zabójstwa profesora. Stwierdzono kradzież cennego starodruku, nad którym Zygmunt Grudziński pracował. Biskup wzywa Mateusza i prosi, aby dyskretnie przeprowadził śledztwo. Okazuje się, że profesor zabrał ze sobą ważne informacje dotyczące Kościoła w Polsce. Policja z Kielc prosi o pomoc kolegów z Sandomierza. Do akcji włączają się Możejko i Nocul. Przebrani za kapłanów funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo. Podejrzana jest seminarzystka Joanna.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1116

Między Pawłem i Kaliną nawiązuje się nić porozumienia. Mikser i Grzegorz postanawiają  rozwiązać swój spór "po męsku". Po stoczonej walce Król postanawia iść z Mikołajem na układ. Proponuje porozumienie dotyczące warunków spotkań z Olą. Bartkowi i Lucynie udaje się wynegocjować pomyślny kontrakt z dyrektorem Szpitala Kolejowego. Spotkanie Patryka i Mirka przebiega w sztywnej i krepującej dla obu atmosferze. Artur proponuje Berenice pracę jako specjalistki Public Relations w firmie "Pierwsza miłość". Kolegom Bartka nie podoba się jego nonszalancki stosunek do pieniędzy. Marysia jest pełna podziwu dla Tomasza.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1475

Teresa pyta Kacpra, dlaczego ją  zdradza. On przysięga jej, że nie ma kochanki. Laura radzi Teresie, żeby albo zapomniała o wszystkim, albo wynajęła prywatnego detektywa. Teresa decyduje się na śledzenie Kacpra. Szpunar postanawia dać  Radkowi jeszcze jedną szansę i kupuje mu książki o winie. Do winiarni przychodzi Natalia. Błaga Kacpra, żeby do niej wrócił. Szpunar odmawia. Sandał jedzie do Tamary, żeby porozmawiać  z Sandrą. Artur nadal ma żal do Izy i uważa, że mają zbyt różne zdania w najważniejszych sprawach.

majka

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 97

Majka nie ma ochoty słuchać  kolejnych tłumaczeń Michała, tym bardziej że powiedział  jej wcześniej, iż w ogóle nie rozmawiał z dziennikarzem. Michał jest przekonany, że za wszystkim stoi Aleksandra. Wkrótce ukazuje się nowy artykuł. Aleksandra triumfuje i jest pewna, że teraz Majka zostawi Michała, a fortuna Duszyńskich będzie znów w zasięgu jej ręki. Michał prosi Adama, by spróbował  zdobyć od Brosza prawdziwe nagranie. W tym czasie on sam pojedzie do Szwecji, żeby znaleźć dowód, że Aleksandra usunęła ciążę. 

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1290

Ewa niespodziewanie przyjeżdża rano do Warszawy. Borys wita ją niepewnie. W tym momencie z łazienki wychodzi Oksana. Borys przysięga Ewie, że do niczego nie doszło. Dyrektor dzwoni do Danki z pilną wiadomością dotyczącą  Maćka i nakazuje jej, by stawiła się w szkole. "Czarna" jest poirytowana, gdyż załatwiła Emilce "sponsora", a ta z niego nie skorzystała; żąda natychmiastowego zwrotu pożyczki. Emilka dzwoni do matki i błaga o pieniądze. Ta odmawia. Zdesperowana dziewczyna dzwoni do "sponsora".

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 436

Zenek postanawia wrócić do negocjacji z Marianną. Wybiera się do restauracji, aby jeszcze raz omówić  interes. Wraca późno do domu i oznajmia Basi, że podjął ostateczną  decyzję. Pawłowi nie podoba się oszukiwanie Jerzego w sprawie mieszkania. Nie chce iść do developera w celu podpisania umowy. Zmienia jednak zdanie po rozmowie z Anną. Wieczorem do reszty rodziny dołącza Jerzy. Wspólnie świętują zakup mieszkania. Aleksander przeprasza Iwonę za swoje zachowanie. Chce, żeby między nimi było tak, jak dawniej. Roman odwiedza Weronikę. 

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Co piąta Polka się nie myje! TO CZUĆ!

Szczególnie w tramwajach i autobusach, ale też na szkolnych korytarzach czy w biurach… Dlaczego Polki o siebie nie dbają?

Porada dietetyczna: Sekrety odchudzają...

Czym wypełnione są kapsułki, których producenci obiecują fenomenalne rezultaty w krótkim czasie?...

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 22:21
zalukaj.pl/polecony,218372/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 20:43
obojniaka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 17:12
nie urodzila -.- co ludzie.. spojrza na zdjecie i juz.. -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 16:11
majka nie urodziła..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 15:09
chłopca czy dziewczynkę urodziła Majka ? :DD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie