Co dziś w serialach?

Kolejne dylematy, rozstania i rozterki Waszych ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
14.05.2010
> -->

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Piątek,  14 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1897

Paweł narzeka, że Leszek wciąż zajmuje Topolino, lecz dla Krystyny bezpieczeństwo brata jest najważniejsze. Norbert namawia Olę na wspólny wyjazd. Alicja uprzedza Krystynę,  że Andrzej wybiera się do Elmedu, by porozmawiać z Pawłem.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1506

Terenia mówi Magdzie, że zamierza wybrać się do biura matrymonialnego. Mateusz chce przeprosić  Iwonę za swoje zachowanie. Niestety, nie zastaje jej na plebanii. W tym czasie dziewczyna zwierza się Wiolce ze swoich rozterek sercowych. Przyznaje, że Mateusz jest jej bliski, ale nie chce, by uznał, że może ją łatwo zdobyć. Nagle w kawiarni zjawia się Mateusz z kwiatami. P rosi Iwonę o jeszcze jedną  szansę i zaprasza ją na koncert grupy rockowej . W biurze matrymonialnym Terenia opowiada Wali o swoich preferencjach. Po chwili do pokoju zagląda Teodor - inny pensjonariusz domu opieki. Terenia uznaje, że mężczyzna z niej drwi. Oburzona wychodzi z biura.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1112

Marysia i Tomasz pomagają Grażynie i jej dzieciom. Majka jest pod wrażeniem zakonnika. Paweł idzie na spotkanie w sprawie pracy jako osobisty ochroniarz. Niestety, rozmowa nie przebiega pomyślnie. Grzegorz chce, by do matury Ola zrezygnowała ze spotkań z Mikołajem. Mikser jest dotknięty faktem, że Ola rozważa propozycję ojca.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1471

Kacper mówi Natalii, żeby skończyła swoje gierki. Między nim a Teresą układa się coraz lepiej. Jednak Natalia namawia Szpunara na spotkanie biznesowe. Kiedy kobieta chce przejść na tematy prywatne, Kacper mówi jej, że będą  mieli z Teresą drugie dziecko. Psycholog tłumaczy Marysi, że jej problemy z mężczyznami mogą mieć źródło w dzieciństwie. Poruszają temat jej zmarłego brata. Julka sprawdza w internecie agencję modelek. Maria jedzie z nimi porozmawiać. Właściciel daje jej umowę do podpisania i stara się nakłonić  Marię do pośpiechu. Sandał radzi się Zygi, co zrobić  z Kazikiem. Waha się czy powiedzieć Sandrze prawdę. W końcu do niej dzwoni i prosi ja o poważną rozmowę.

m jak miłość
> -->

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 94

Anna za wszelką cenę chce udowodnić Majce, że Michał nie nadaje się na partnera. Piotr i Sabina wybierają się do radia po odbiór nagrody za najlepszą piosenkę. W rozgłośni dziewczyna wykazuje się  błyskotliwością, za to jej towarzysz przeżywa życiową porażkę. Kiedy w Panorama Projekt wszyscy oglądają relację z ich wywiadu, Eliza nie kryje zazdrości. Michał mówi Adamowi, że zamierza walczyć o swoją miłość i raz na zawsze zakończyć  małżeństwo z Aleksandrą.

TVP2, godzina 20:10, Na dobre i na złe odc. 408

Agata przyjmuje mężczyznę uskarżającego się na dokuczliwe bóle głowy. Dość powierzchownie przeprowadza wywiad z pacjentem, co nie uchodzi uwadze doktora Pawicy. Aby zrehabilitować  się w oczach opiekuna, lekarka będzie musiała udowodnić,  że poważnie traktuje swoje obowiązki. Do Adama zgłasza się  jego bratanek. Prosi wuja o pożyczkę. Lena wychodzi ze szpitala. Zosia zabiera ją do Leśnej Góry, gdzie Witek przygotował dla niej niespodziankę.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Kocham żonatego faceta

Obrączka na palcu faceta często działa jak afrodyzjak...

„Maskarada”  – wydawnicza nowość dla wielbicielek książek o wampirach!

Tajemnicza, pełna sekretów i intryg opowieść o życiu ludzi i wampirów...   

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2010 17:03
przyjedzie Alvaro z Brazylii, przeleci wszystkie i wszyskie beda w ciazy i beda wmawiac swoim partnerom ze to oni sa ojcami, chociaz zadna z tych par ze soba nie sypia od 2lat; A CO SIE STALO Z aLVAREM???? BROOK Z MODY NA SUKCES SIE Z NIM HAJTNELA ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2010 16:42
Michał jest przystojny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2010 13:22
DOŁADOWANIA ZA OGLĄDANIE REKLAM! Wejdz na strone www.otineo.pl i zarejestruj się (trzeba zadzwonic, jest to polaczenie trwające 5 sekund wiec kosztuje tylko 5 gr, istotne jest żeby dzwonic z tego nr na który założyło się konto!! Aby potwierdzic, prawidłowośc numeru ). Oglądasz krotkie reklamy (nawet ciekawe) i już po około 15 minutach możesz doładować tel za 5zł!!! Za darmo!!! Podczas rejestracji jako nr osoby polecającej podaj: 48 726847938 (warunkiem otrzymywania doladowań jest POPRAWNE wpisanie nr, inaczej nie uzyskamy pelnego dostępu do serwisu) PIENIĄDZE ZBIERA SIĘ LATWO JAK JUZ MOWIŁEM TEN SERWIS DZIAŁA NA 100% SPRAWDZONY! NAJLEPSZY NA ZARABIANIE ZA FREE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2010 11:12
czy Tomasz Ciachorowski (Michał z Majki) jest gejem? Bo wygląda strasznie gejowato i ciapowato
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2010 09:01
Hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie