Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
11.05.2010
> Wtorek, 11 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1894

Leszek odwozi Bognę na dworzec autobusowy. Jest bardzo szczęśliwy z jej odwiedzin. Następnie spotyka się z oficerem CBŚ. Opowiada o wizycie Elwiry u Krystyny i próbie porwania. Dowiaduje się od oficera, że szef gangu, Palnik prawdopodobnie żyje. Czesia prosi Darka, żeby spytał w restauracji, czy któraś z kelnerek nie chce zostać telefonistką w korporacji taksówkowej. Ola opuszcza zajęcia na uczelni, by odwiedzić Norberta. Chłopak mówi, że po wyjściu ze szpitala chciałby wyjechać z nią na kilka dni. Profesorowa opowiada Grażynce o swoich obawach dotyczących przyszłości jej męża. Antek i Renata zapraszają Jerzego wraz z żoną na obiad w niedzielę. Na zajęcia Bożenki w szkole tańca przychodzi Nina, dziewczyna z dyskoteki.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1503

Józefina szykuje wiktuały dla niedomagającego Mateusza. Prosi Iwonę o ich przekazanie, młodzi widują się, bowiem teraz prawie codziennie. Artur opowiada proboszczowi o kłopotach rodzinnych Marzeny. Ta daje ultimatum mężowi: albo zakończy romans z Sylwią albo rozstaną się. Kochanka przestrzega Mariusza, żeby się dobrze zastanowił nad decyzją, bo może dużo stracić. Józefina zwierza się proboszczowi, że czuje się niepotrzebna. Dzieci i wnuki są już dorosłe, każde z nich ma swoje życie i swoje sprawy. Iwona opowiada Mateuszowi o sobie i pomału zaczyna się przed nim otwierać.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1109

Wieść o tym, że Patryk jest ojcem szybko się rozchodzi wśród przyjaciół Skalskiego. Bartek nieopatrznie opowiada o wszystkim Arturowi, a ten powtarza informacje Pawłowi. Łukasz pomaga Annie w pracy, zaniedbując własne obowiązki. Kinga upomina go, lecz on nie traktuje jej uwag poważnie. Między Grzegorzem i Olą dochodzi do poważnej kłótni. Ona chce wiedzieć, dlaczego Sabina powiadomiła Grzegorza o jej wagarach. Nastolatka zapewnia, że nie zrobiła tego celowo. Sabina chce pomóc Mikserowi i Oli, organizując im potajemne spotkania. Kinga uważa, że zaangażowanie Marysi w pomoc ubogim wynika z jej poczucia winy.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1468

Plany Sandała psuje kolejna awantura Aliny i Kazika. W redakcji wrze po artykule w jednym z brukowców, który napisał o samobójstwie Marysi. Bartnik decyduje nie reagować na artykuł.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 90

Michał przychodzi do Olkowiczów, by poprosić o rękę Majki. Anna wyrzuca go z domu. Tajemnicza Tolerancja umawia się z Adamem na randkę. Nie wie on, że dziewczyną, którą poznał za pośrednictwem Internetu, jest Sabina.

TVN, godzina 20: 30, Na wspólnej odc. 1284

Michał odwiedza rankiem Kingę i zastaje u niej niekompletnie ubranego Darka. Mimo niedwuznacznej sytuacji zachowuje się bardzo taktownie. Jego była partnerka jest zaskoczona. Zwierza się później Weronice. Ma wątpliwości, czy dobrze się stało, że jej relacje z Darkiem stały się bardziej zażyłe. Jerzy wysyła do Belli kolejne e-maile. Iza kupuje drugiego laptopa, by móc w każdej chwili na nie odpowiadać. Dziedzic obchodzi jubileusz pracy w policji. Jego bliscy spodziewają się, że dostanie awans. Maria przygotowuje z tej okazji uroczystą kolację. Po powrocie z uroczystości Sławek ogłasza rodzinie ważną wiadomość.

TVN, godzina 21: 30, Klub Szalonych Dziewic odc. 10

Joanna zaprasza rodziców na uroczystą kolację. Chce przedstawić im Marka. Magdzie źle się układa współpraca z Beatą. Karolina wraca do dawnego, rozrywkowego trybu życia.

TVP 2, godzina 18: 50, Apetyt na życie odc. 18

Mateusz opowiada przy piwie o swoich kłopotach Maćkowi i Darkowi. Po kilku kuflach planują porwanie Ady. Zuza i Julia idą na zajęcia kursu samoobrony. Zuzie wpada w oko przystojny trener.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 430

Roman zaprasza Borysa do siebie na oglądanie meczu siatkówki. Maria jest pod wrażeniem nowego kolegi męża. Julia umawia się z Karoliną na uczelni. Postanawia przekonać ją, by zrezygnowała z roszczeń wobec Norberta i jej męża. Marta spotyka się w redakcji ze swoją nową zastępczynią, Mają. Krytykuje jej poczynania i z miejsca odrzuca proponowane przez nią teksty. Piotr oznajmia Marcie, że nie odda jej Ewuni.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 746

Michał jedzie do Grabiny i błaga Hankę, by odwiedziła jego żonę w więzieniu. Mostowiakowa ulega jego namowom. Podczas rozmowy w sali widzeń rywalka przeprasza za krzywdy, które spotkały Hankę za jej sprawą. Marianek podrabia podpisy Mostowiaka i Kisiela. Sprzedaje ich wspólną krowę i znika z pieniędzmi. Mirka obiecuje Kindze pracę na cały etat, gdy tylko portal matrymonialny rozpocznie swoją działalność. Wspólnie przygotowują profil Kuby, który w tajemnicy chcą umieścić na stronie agencji. Piotrek nie zgadza się, by żona wracała do pracy, ale Zduńska buntuje się i nie rezygnuje z posady. W rocznicę urodzin Norberta Henio jedzie z Martą na cmentarz. Na miejscu spotykają Szymona. Po krótkiej rozmowie sąsiad zaprasza Wojciechowską na kawę. Tymczasem w domu Budzyński wyczekuje na powrót ukochanej. Małgosia boi się, że Tomkowi stanie się coś złego. Z telewizji Barbara dowiaduje się o strzelaninie, w której został ciężko ranny agent CBŚ.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Co zdradzają twoje pieprzyki?

Zdaniem niektórych wróżek lokalizacja pieprzyków na ciele może sporo powiedzieć o charakterze. Czego dowiesz się o sobie?

Jak rozmawiać z niemowlakiem?

Małe dzieci bardzo długo nie umieją przekazać rodzicom swoich potrzeb słowami. Jak więc nawiązać z nimi dialog?

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 19:57
KSD mialo byc wielkim hitem..niestety okazal sie niezla klapa. Brak naturalnosci, na sile ukazywana frywolnosc bohaterek, glupawe teksty. Nie jest zupelnie zly..lecz spodziewalam sie czegos wiecej. Przecietniak. Za to "usta usta" bardzo mile mnei zaskoczyly. Zdecydowanie bardziej polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 19:36
Patryk ? Moze ten z Pierwszej Milosci ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 19:36
Patryk ? Moze ten z Pierszej Milosci ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 16:18
zgadzam się ! Klub Szalonych Dziweic jest boski i Karolina !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 14:53
KSD najlepszy serial !!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie