Co dziś w serialach?

Czy w „Na dobre i na złe” choroba Leny zbliży ją i Latoszka? Czy intrygi Aleksandry z „Majki” znów wzbudzą zamęt w życiu Michała? Sprawdź już teraz!
Co dziś w serialach?
07.05.2010
>

Piątek,  7 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1892

Paweł nie jest zadowolony z obecności Leszka w Topolinie. Gdy dzwoni Alicja, która spędza samotnie weekend na swojej działce, Lubiczowie postanawiają ją odwiedzić. Elżbieta i Jerzy planują grill w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Grażynka wybiera się do profesorowej. Dzieci wspólnie ustalają  wycieczkę do zoo. Profesorowa jest w dobrej formie. Agnieszka, Weronika i Ola dzielą się pomysłami na wspólny biznes. Leszek, spacerując po Topolinie, spotyka Edytę. Tłumaczy się,  że naprawia instalację elektryczną na posesji Lubiczów.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1501

Proboszcz rozmawia z Józefiną  o Traczu. Uważa, że Janusz jest bardzo nieszczęśliwy. Iwona szykuje się na spotkanie z Mateuszem. Ewunia jest zachwycona tym faktem. Barbara odwiedza syna. Widzi, że jest zdenerwowany. Iwona przychodzi do wypożyczalni. Zastaje szefa, który prosi ją, żeby została w pracy, bo jej zmienniczka nie przyszła. Ale Iwona błaga szefa, żeby nie nalegał. Ona jest dziś umówiona i bardzo jej zależy na tym spotkaniu. Wieczorem przed spotkaniem Mateusz nagle dostaje ataku bólu kręgosłupa.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1107

Marysia poznaje franciszkanina, brata Tomasza. Zakonnik zgadza się, by Marysia rozpoczęła pracę, jako wolontariuszka. Patryk rezygnuje z pracy w "Akademii Podrywania". Artur i Rafał obawiają się też dalszych konsekwencji, jakie przyniesie emisja reportażu. Kinga zastanawia się, czy kiedykolwiek uda jej się zbudować szczęśliwy związek. Patryka odwiedza w szkole 10-letni chłopczyk i zadaje mu szereg dziwnych pytań. Renata postanawia zamieszkać z Marysią na stałe. Bartek poznaje wyjątkowo korzystne warunki umowy o pracę w firmie Pharma Best.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1466

Vadim po kłótni wyprowadza się  od Szpunarów. Lekarz stara się dotrzeć do Marysi i naprawić  ich związek, ale ona oznajmia mu, że to koniec i wyrzuca go ze szpitala. Vadim stara się zagłuszyć wyrzuty sumienia i obwinia o wszystko Kacpra i Teresę. Tymczasem Kacper próbuje zbliżyć  się do Teresy i przygotowuje dla niej romantyczną kolację. Natalia pisze do Kacpra smsa. Irena i Truda w ramach zemsty przemalowują  motor Jana na różowo. Sandał poznaje brata Sandry, Kazika, który wpada do jej mieszkania z pogróżkami. Pani Pudel jest zawstydzona tą sytuacją, ale Sandał tłumaczy, że jej problemy są dla niego ważne.

>

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 88

Aleksandra wmawia Konradowi, że Majka się w nim kocha, a Michałowi zależy jedynie na dziecku, a nie jego matce. Chłopak zaczyna wierzyć w jej słowa. W automobilklubie zjawia się Michał, który ponownie pyta żonę o stanowisko w sprawie rozwodu. Nie otrzymuje konkretnej odpowiedzi, zauważa za to Majkę i Konrada, którzy razem robią tu zdjęcia. W Panorama Projekt Dagmara składa wypowiedzenie.

TVP2, godzina 20:10, Na dobre i na złe odc. 407

Lena nie może się pogodzić  z utratą piersi. Latoszek, by poprawić jej humor, kupuje naręcze róż. Marta proponuje Rafałowi, by razem zamieszkali. Zastrzega, że robi to wyłącznie dla dobra dzieci.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Jak testować zapach w perfumerii?

Aby dokonywać zawsze dobrych wyborów i nie przeżywać nieprzyjemnych niespodzianek, warto poznać kilka zasad kupowania perfum...

PSYCHOZABAWA: Co zdradzają twoje pieprzyki?

Zdaniem niektórych wróżek lokalizacja pieprzyków na ciele może sporo powiedzieć o charakterze. Czego dowiesz się o sobie?

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2010 23:29
Ostatnia!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2010 22:10
beznadziejny ten papilot........! !!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2010 21:06
stara wersja była lepsza o 100 razy ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2010 19:49
Tak popieram oddajcie starego papilota:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2010 19:48
Tak stary papilot był dużo lepszy:(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie