Co dziś w serialach?

W Hotelu 52 pojawi się Jan Wieczorkowski! Co spotka znanych wam już bohaterów serialowych? Przeczytaj już teraz!
Co dziś w serialach?
06.05.2010
>

Czwartek, 6 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1890

Monika wspomina dramatyczne przeżycia. W restauracji zwierza się Gabrieli, że znowu myśli o ślubie z Feliksem. Ola postanowiła przystąpić do spółki z Agnieszką i Weroniką. Opowiada Krystynie o swoim pomyśle otwarcia butiku artystycznego i galerii strojów. Alicja umawia się z Krystyną na pogawędkę. Leszek decyduje się zadzwonić pod numer z wizytówki Elwiry, którą dostał od Krystyny. Kobieta nalega na spotkanie. Monika proponuje Feliksowi wyjście do winiarni. Elwira próbuje kokietować Leszka.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1500

Artur jest niepocieszony, że proboszcz odesłał biznesmena. Do kościoła przychodzi 9-letnia Ariadna, która chciałaby się wyspowiadać. Wyznaje Arturowi, że popełniła ciężki grzech. Doprowadziła do poważnej kłótni między matką i ojcem. Niebawem pojawiają się też w kościele jej rodzice. Ksiądz Artur ma wrażenie, że zachowują się oni dziwnie, wyraźnie są zdenerwowani. Tracz przychodzi do proboszcza. Pokazuje mu zdjęcie kobiety, która była na plebanii w dzień napadu i podrzuciła fałszywe pieniądze.

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz odc. 39

Trwają przygotowania do premiery "Anny Kareniny" z udziałem wielkiej aktorki, Marii Brodzkiej. Reżyser, a zarazem mąż gwiazdy - Wiktor Szymański dba o każdy szczegół spektaklu. Tymczasem za kulisami ktoś uszkadza wyciągarkę służącą do opuszczania ekranu. Ten spada na scenę w miejscu, gdzie miała stać Maria i rani jednego z artystów. Brodzka uważa, że wisi nad nią klątwa, policja podejrzewa zaś, że ktoś chce się jej pozbyć się. Wiktor oskarża swojego asystenta, Dominika, który okazuje się autorem sztuk, przywłaszczonych następnie przez Szymańskiego. Wkrótce znika też talizman Brodzkiej, bez którego aktorka odmawia występu. Marię zastępuje młoda dublerka Paulina. Ks. Mateusz pomaga funkcjonariuszom rozwikłać zagadkę.

>

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1106

Kinga zaprasza do siebie Annę na rozmowę w sprawie pracy, choć nie ma zamiaru jej zatrudniać. Chce doprowadzić do jej spotkania z Bartkiem. Reportaż Bereniki zostaje wyemitowany w telewizji. Artur jest załamany, ma wątpliwości, czy uda mu się ocalić wizerunek firmy. Piotr stara się podtrzymać syna na duchu. Dyrektorka liceum daje Skalskiemu ultimatum: albo zrezygnuje z zajęć w "Akademii Podrywania" albo straci pracę w szkole. Grzegorz poznaje współlokatorkę Marysi, Renatę. Jest zauroczony nową sąsiadką.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1465

Lekarze martwią się stanem psychicznym Marysi. Decydują, że musi szybko zacząć terapię, bo może spróbować popełnić samobójstwo po raz drugi. Podczas pierwszego spotkania z psychologiem Marysia poznaje Agatę, studentkę psychologii, która pomaga dzieciom w terapii. Kinga martwi się o matkę. Tymczasem Truda i Irena wracają z Dęblina w świetnej komitywie. Udało im się porozumieć i zaplanowały zemstę na Janie. Łukasz robi Kice awanturę za wtrącanie się w jego życie i poróżnienie go z Majką. Kika tymczasem czuje się zagubiona i szuka pomocy u Laury. Vadim oskarża Teresę i Kacpra o to, że dopuścili do próby samobójczej Marysi.

Polsat, godzina 21:00, Hotel 52 odc. 10

Mateusz (Jan Wieczorkowski) walczy o życie w szpitalu. Lekarze nie mają wątpliwości, że gdyby nie interwencja Natalii, jego samobójczy strzał byłby śmiertelny. Artur po nocnych imprezach wraca do domu. Jest rozżalony nieobecnością Natalii na swoich urodzinach. Spotyka Dorotę, która postanawia wykorzystać sytuację. W hotelu pojawia się Jarek, przyjaciel Artura ze studiów. Przybywa na konferencję, podczas której ma wystąpić znany neurochirurg, profesor Dębski (Jan Frycz). Na doktora czeka też Paula, która szuka pomocy dla swojego sparaliżowanego męża Filipa. Tymczasem Natalia chce odnaleźć bliskich Mateusza. Razem z Arturem przegląda jego osobiste rzeczy pozostawione w hotelu.

>

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 87

Piotr wyznaje Elizie, że podczas ich pierwszego spotkania skłamał, mówiąc, że nie lubi dzieci. Dziewczyna zdradza mu, że Dagmara jest w ciąży. Grażyna przestrzega Aleksandrę, że Michał bez przeszkód może dostać rozwód. Duszyńska jednak już przygotowała strategię - zapoznała się z kodeksem rodzinnym i dowiedziała, jak bronić się podczas rozprawy. Za radą Mikołaja Michał usiłuje nakłonić Dagmarę na wspólną wizytę u lekarza.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1282

Danka martwi się o Maćka. Zwierza się Markowi, że straciła wiarę w siebie, jako pedagoga. Nie może się uwolnić od poczucia winy. Między Adamem a Weroniką atmosfera jest nie do zniesienia. W końcu Roztocki wyznaje żonie motywy swojego postępowania. Twierdzi, że żył według surowych zasad, by nie powtarzać błędów ojca. Sławek zostaje wykluczony z akcji zatrzymania groźnego bandyty. Uświadamia sobie, że koledzy z pracy nie mają już do niego zaufania. Obawia się, że to koniec jego policyjnej kariery.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 428

Stefan radzi córce, by spróbowała ułożyć sobie życie. Kasia mówi ojcu, że nic jej już z Ksawerym nie łączy. Swoje frustracje i gniew wyładowuje na Anicie i Damianie. Zdzisio i Zenek szukają mechanika do warsztatu.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

29-latka prawie umarła przez swoje gigantyczne piersi!

Gdyby nie szybka operacja zmniejszenia jej piersi, kobieta już by nie żyła. Jej piersi rosły bowiem z dnia na dzień i dosłownie przygniatały jej płuca.

CIĄŻA BEZ TAJEMNIC: Absurdalne zabobony, w które wierzą polskie mamy!

 Przedstawiamy przejrzyste kompendium pseudonaukowej wiedzy, o której raz na zawsze powinnaś zapomnieć!

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 15:23
Widzę, że niektórzy czytać nie potrafią a później się bulwersują- pierwsza miłość jest na drugiej str....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 14:20
a gdzie jest kur... pierwsza milosc?? hee?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 14:08
wrzucajcie wszystkie recenzje i cale artykuły na jedna strone .. bo to ze artykuł jest podzelony na 2 lub 3 strony jest okopnie uciążliwe !!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 13:53
wolalam jak wszystko bylo na 1 karcie... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 11:34
po maturce z angielskiego, moge popołudniem w spokoju oglądać mądry serial ferst law. :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie