Co dziś w serialach?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie losy czekają dziś serialowych bohaterów, przeczytaj nasz artykuł!
Co dziś w serialach?
05.05.2010
> -->

Środa, 5 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1890

Od rana Leszek przekonuje Bognę, że powinna jak najszybciej wyjechać. Zuzi tłumaczy, że pojedzie z mamą i Jerzykiem na wcześniejsze wakacje. Rysiek przychodzi na chwilę do domu. Koziełło odbiera wyniki powtórzonych badań Mateusza. Niestety, chłopca trzeba umieścić w szpitalu, aby przeprowadzić dokładniejszą diagnostykę. Bogna chce spotkać się z Krystyną. Prosi, żeby wyjaśniała jej sytuację. Krystyna mówi o kobiecie, która twierdzi, że ma dziecko z Leszkiem. Zapłakana Bogna czeka w domu na Leszka.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1499

Na plebanii Józefina zwierza się Krystynie, że tęskni za Tulczynem i ma wyrzuty sumienia, że zostawiła księdza Antka samego na gospodarstwie. Wiki namawia Damiana na wywiad. Uważa, że warto dawać ludziom dobry przykład. Karol informuje Wiki, że Nowak spokorniał. Proboszcz opowiada Krysi o spotkaniu u Tracza. Zaskoczyła go przemiana, która dokonała się w Januszu. Ten telefonuje do Antoniego i prosi o spotkanie. Dorota Wróbel przychodzi do kancelarii Karola. Mecenas zamierza pomóc kobiecie w kłopotach z pracodawcą.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1105

Bartkowi nie podobają się  metody stosowane w firmie. Rozmawia z Lucyną o pozyskiwaniu klientów zgodnie ze standardami. Artur szuka sposobu, by nie dopuścić  do emisji reportażu. Berenika jest nieugięta.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1464

Między Teresą a Kacprem sytuacja nadal jest napięta, kłócą się o prawie wszystko. Teresa ukrywa prawdę o sytuacji Marysi przed współpracownikami. Majka po rozmowie z Kiką rezygnuje z kolacji z Łukaszem. Truda prowadzi prywatne śledztwo na temat Jana. Próbuje skontaktować się z Ireną, żeby wszystko wyjaśnić. Przez uczuciowe zawirowania firma tortowa szwankuje. Irena jedzie do Dęblina. Kinga i Kostek kłócą się o swoje matki. Vadim wraca do Warszawy. Teresa zamartwia się, czy dobrze zrobiła ściągając go z powrotem. Kiedy Vadim dowiaduje się o próbie samobójczej Marysi, obwinia o nią Kacpra i Teresę. Szpunar robi mu awanturę.

> -->

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 86

Wśród sylwestrowych fajerwerków i radosnych okrzyków Michał obiecuje Majce, że już nigdy nie zostawi jej samej. Podczas sprzeczki z Dagmarą Sabina sugeruje, że jej ciąża to oszustwo.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1281

Po niepokojącym nocnym telefonie Maćka Danuta i Marek jadą do domu chłopaka. Zastają go nieprzytomnego na podłodze. Adam nie zamierza pogodzić się ze Śliwińskimi. By ograniczyć kontakty z nimi, zapowiada przeniesienie Antosi do innego przedszkola. Weronika w ostrych słowach wyraża swoje zdanie na temat tej sytuacji. Ewa prosi Borysa o pożyczenie pieniędzy na rehabilitację Igora. Orłow wyznaje jej, że wszystkie oszczędności przekazał Oksanie.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 427

Do stacji pogotowia, w której pracuje Roman, zostaje przydzielony nowy lekarz. Okazuje się, że jest nim Borys, kolega Pyrki z liceum. Mężczyźni nie utrzymywali ze sobą  kontaktu przez wiele lat. Borys przypadkiem, nie wiedząc, że to żona jego kolegi, poznaje Marię. Kobieta robi na nim bardzo dobre wrażenie. Dorota wypytuje Edytę, czemu bez pytania wprowadziła się do ich mieszkania. Wieczorem, gdy Jeleniowej nie ma w domu, kobieta przychodzi do Michała i narzeka na swoją trudną sytuację materialną. Zenek i Zdzisio muszą zdecydować o przyszłości warsztatu. Cieślak dochodzi do wniosku, że sam nie poradzi sobie z prowadzeniem zakładu. Zwłaszcza teraz, gdy walczą w sądzie o przyznanie opieki nad Zuzią.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

NASZOKLASISTKI, czyli Polki w sieci

Białe kozaczki, wakacje w Egipcie i nowe auto. Czym jeszcze chwalą się Polki w sieci?

Zgadnij, po ilu miesiącach związku Polki przestają  o siebie dbać!

Powyciągany dres, papiloty we włosach i nieogolone nogi… Dlaczego kobiety przestają o siebie dbać, gdy tylko poczują, że mają faceta w garści?

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 00:19
DARMOWE KOSMETYKI MARKI MAYBELLINE ! KONKURSY MOZLIWOSC WYGRANIA WYJAZDU DO SPA I NOWEGO JORKU A TAKZE LAPTOPÓW ! MOZLIWOSC PISANIA WLASNEGO BLOGA I KORZYSTANIA Z FORUM ;) PO ZAPROSZENIE PISZCIE NA MEILA; [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2010 18:53
hej! chcecie wygrać DARMOWE kosmetyki?! Wystarczy ze wejdziesz na ten link zagłosujesz i mozesz je wygrać! wizaz.pl/akcje/moj_styl_moja_gwiazda/oddajglos.php?id=68162
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2010 15:08
Właśnie podoba mi się to , że do tego filmu wzięli taką Kasię, rzadko się zdarza, by wzięli osobę, która ma "boczki", W śiecie filmu częstą są brane "ideały" z wyglądu. Zebyście tylko mnie źle nie zrozumieli, bo według mnie Kasia nie jest gruba tylko akurat:). A Majka chyba trochę za chuda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2010 10:45
pierwsza milosc <3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2010 08:47
racja Kasia jest ładniejsza :) mimo że jest grubsza :) i to dowód że nie warto sie głodzić zeby tylko wygladać jak maja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie