Wiadomo, jaką nazwę będzie miała śniadaniówka Polsatu!

Kto poprowadzi format i w jakie dni widzowie będą mogli go oglądać?
Wiadomo, jaką nazwę będzie miała śniadaniówka Polsatu!
Fot. Pexels.com (Karolina Grabowska)
02.07.2024

O tym projekcie mówiło się od dawna. Podobno gdy Edward Miszczak dołączył do Polsatu, od razu wiedział, że śniadaniówka to format, który musi znaleźć się w ramówce stacji. I choć ukochany Anny Cieślak jest dyrektorem programowym telewizji Zygmunta Solorza od półtora roku, dopiero w ostatnich tygodniach głośniej plotkowano o szczegółach porannego programu. Dziś pewne jest już, że śniadaniówka Polsatu zadebiutuje na ekranach pod koniec sierpnia tego roku. Widzowie będą mogli ją oglądać od piątku do niedzieli.

Przeczytaj też: Wiadomo, kto będzie pierwszym uczestnikiem nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Śniadaniówka Polsatu rusza w sierpniu 2024 roku. Co dziś wiadomo na jej temat?

1 lipca Telewizja Polsat wypuściła zapowiedź swojej śniadaniówki. Co dziś wiadomo na temat „Halo, tu Polsat”? Choć w spocie na razie nie są pokazywane twarze prowadzących, nietrudno domyślić się, kto będzie zasiadał na kanapie gospodarzy. Zresztą przypuszczania te doskonale nakładają się na doniesienia plotkarskich mediów. A zatem?

Twarzami nowego projektu Edwarda Miszczaka zostaną trzy pary: Agnieszka Hyży z Maciejem Rockiem, Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim.

Pierwsze dwie pary przez lata związane są ze stacją. Ostatnia to świeży nabytek firmy. Przypomnijmy, że Cichopek i Kurzajewski w styczniu 2024 roku zostali wyrzuceni z Telewizji Polskiej. A wszystko dlatego, że za bardzo kojarzyli się z „dobrą zmianą”. Zakochani spadli jednak na cztery łapy i szybko znaleźli zatrudnienie właśnie w Polsacie. Była żona Marcina Hakiela poza pasmem śniadaniowym, poprowadzi w stacji również nowe show randkowe, „Moja mama i twój tata”.

Dodajmy jeszcze, że w programie mamy zobaczyć także Aleksandra Sikorę, niemniej na razie nie jest pewne w jakiej roli. Ponadto nad formatem ma czuwać Luiza Zając, czyli ex-producentka „Dzień dobry TVN”.

Przeczytaj też: Katarzyna Cichopek dostała nowy program! Polsat już pokazał zwiastun

Polecane wideo

Wszystko, co internauci chcą wiedzieć o Biance Censori: wiek, wzrost, wymiary, waga
Wszystko, co internauci chcą wiedzieć o Biance Censori: wiek, wzrost, wymiary, waga - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie