Katarzyna Cichopek dostała nowy program! Polsat już pokazał zwiastun

W niedalekiej przyszłości może się okazać, że zwolnienie z firmy przy ulicy Woronicza było dla niej przepustką do czegoś znacznie lepszego.
Katarzyna Cichopek dostała nowy program! Polsat już pokazał zwiastun
Katarzyna Cichopek, fot. Akpa
02.07.2024

Katarzyna Cichopek w styczniu 2024 roku została wyrzucona z „Pytania na śniadanie”. Co prawda Telewizja Polska nie pożegnała się z nią całkowicie, ponieważ władze stacji wciąż widziały dla niej miejsce w tasiemcu „M jak miłość”, niemniej z pewnością była to dla niej trudna sytuacja. Jak celebrytka sobie z nią poradziła? Okazało się, że wyszła z niej naprawdę obronną ręką. W niedalekiej przyszłości może się nawet okazać, że zwolnienie z firmy przy ulicy Woronicza było dla niej przepustką do czegoś znacznie lepszego.

Przeczytaj też: Kolejna gwiazda „Pytania na śniadanie” znalazła nową pracę! Tym razem jednak nie w telewizji...

Katarzyna Cichopek dostała swój program w Polsacie

Od kilku tygodni plotkuje się, że Katarzyna Cichopek ma wrócić do Polsatu. Celebrytka w 2007 roku pracowała w stacji Zygmunta Solorza. Z czasem jednak zmieniła barwy i została prezenterką TVP. Co dziś 41-latka miałaby robić w konkurencyjnej telewizji? Mówi się, że wraz ze swoim ekranowym i życiowym partnerem będzie prowadzić nową śniadaniówkę Edwarda Miszczaka. Poza tym władze stacji powierzyły jej również bycie gospodynią nowego show Polsatu! Tym razem chodzi o randkowy program dla dojrzałych osób. 

Kochani, mamy do Was super informację. Właśnie wystartowaliśmy ze zdjęciami do nowego programu, który już we wrześniu pojawi się na antenie @polsatofficial. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było! "Moja mama i twój tata" to niezwykły program randkowy, który pokazuje, że każdy wiek jest dobry na znalezienie miłości, a to wszystko pod okiem nieprzypadkowej prowadzącej - Katarzyny Cichopek. Wyczekujcie – czytamy w Sieci.

Wróżysz sukces?

Przeczytaj też: Nazwisko pierwszej uczestniczki „Tańca z gwiazdami” jest już znane!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 1.07. – 7.07.
Horoskop tygodniowy 1.07. – 7.07. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie