Netflix rozszerza swoją działalność. Streamingowy gigant otwiera własne galerie handlowe!

Ale nie do końca takie, jak możesz się spodziewać...
Netflix rozszerza swoją działalność. Streamingowy gigant otwiera własne galerie handlowe!
fot. Pexels/ cottonbro studio
21.06.2024

Netflix to portal streamingowy, który już od kilku lat podbija rynek filmowy. Mimo że dziś pewnie trudniej jest znaleźć osoby, które nie posiadają dostępu do tej platformy, niż te, które mają do niej dostęp od lat, firma chce rozwijać się jeszcze bardziej i… zdecydowała się otworzyć Netflix Houses. Co to takiego? Własne galerie handlowe

Przeczytaj też: „Black Barbie”. Netflix pochwalił się zwiastunem dokumentu o pierwszej ciemnoskórej lalce

Netflix Houses – co wiemy o galeriach handlowych streamingowego giganta?

Netflix do tej pory zajmował się produkcją filmów i seriali na całym świecie. W swojej stramigowej ofercie ma jednak również dobrze znane i lubiane propozycje, które zazwyczaj tymczasowo oferuje swoim widzom. Od pewnego czasu firma organizuje też specjalne eventy, podczas których promuje swoje obrazy. Zresztą niedawno mogli przekonać się o tym fani „Bridgertonów”. Tematyczne przyjęcie nawiązujące do stylistyki serialu, zorganizowano między innymi w Warszawie.

Okazuje się jednak, że w swoim portfolio już niedługo zamieści także dwie galerie handlowe. Będą to miejsca, w których czeka nas coś więcej, niż klasyczne zakupy.

Już w 2025 roku w King of Prussia w Pensylwanii oraz w Dallas powstaną Netflix Houses. Poza sklepami, gdzie dostępne będą gadżety z produkcji Netflixa, na klientów czekać będą restauracje oraz atrakcje inspirowane postaciami z najpopularniejszych filmów i seriali, dostępnych na platformie. Galerie mają funkcjonować przez cały rok.

W Netflix House będziecie mogli cieszyć się regularnie ulepszanymi, immersyjnymi atrakcjami, poddać się ''terapii detalicznej' i zasmakować – dosłownie – swoich ulubionych seriali i filmów Netflixa dzięki wyjątkowej ofercie jedzenia i napojów. Uruchomiliśmy już ponad 50 atrakcji w 25 miastach, a Netflix House będzie kolejną generacją naszej wyjątkowej oferty – powiedziała dyrektor ds. marketingu Netflixa, Marian Lee.

Źródło: naekranie.pl

Przeczytaj też: Netflix przygotowuje serial na podstawie popularnej gry wideo

Polecane wideo

Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku?
Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie