„The Voice of Poland” czeka rewolucja? W TVP nie przestaje zaskakiwać

Dobry plan?
„The Voice of Poland” czeka rewolucja? W TVP nie przestaje zaskakiwać
Trenerzy "The Voice of Poland", fot. Akpa
14.06.2024

Metamorfozy Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Nowe władze państwowych mediów zdecydowały się bowiem wpuścić świeżość nie tylko do programów informacyjnych czy „Pytania na śniadanie”. Śledząc na bieżąco zmiany, które właśnie dokonują się na Woronicza, można mieć wrażenie, że dyrekcja chce wymienić wszystkie dotychczasowe twarze stacji. Jaki program wzięli sobie teraz na tapet? Jeden z flagowych, czyli „The Voice of Poland”.

Przeczytaj też: „Bridgertonowie” 4: czyją miłośną historię opowie kolejny sezon?

„The Voice of Poland” – na jakie zmiany mogą liczyć widzowie jesienią 2024 roku?

„Pytanie na śniadanie”, „Tak to leciało”, „Jaka to melodia?”… co łączy te formaty TVP? Przede wszystkim to, że w każdym z nich mamy do czynienia z nowymi prowadzącymi. Do grona tego dołącza również prawdopodobnie „The Voice of Poland”.

Plotkarskie media donoszą, że flagowy muzyczny program TVP2 ma poprowadzić Paulina Chylewska. Dziennikarka, która po latach ma wrócić do Telewizji Polskiej. Według Świata Gwiazd na scenie i za kulisami towarzyszyć będzie jej Maciej Dowbor. Niemniej nie są to oficjalne informacje. Przypomnijmy tylko, że prezenter po 20 latach pracy postanowił rozwiązać umowę z Polsatem. Ale to nie koniec…

Jakie jeszcze zmiany szykują się w TVoP? Metamorfozą ma zostać objęte także jury. Co prawda i tutaj brak oficjalnych komunikatów, niemniej plotkuje się, że z programem może się pożegnać też część składu trenerskiego. Kto ma zastąpić nauczycieli?

Produkcja już prowadzi rozmowy z Michałem Szpakiem, wokalistą, który zasiadał już kiedyś na sędziowskim fotelu w tym talent-show.

Produkcja od razu do niego zadzwoniła, bo każdy pamięta, jak bardzo kochają go widzowie. Umowy są domykane, wiec lada dzień okaże się, czy to on, ale to raczej pewne. Jeśli nie, to znaczy, że nie spełniono jego oczekiwań. Nie wiadomo jeszcze, czyje miejsce zajmie – cytuje źródło plotkarski serwis.

Przeczytaj też: W trzecim sezonie „I tak po prostu” nie brakuje zmian! Do obsady dołączy znana aktorka

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 17.06. – 23.06.
Horoskop tygodniowy 17.06. – 23.06. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie