Co dziś w serialach?

Czy w „Pierwszej miłości” związek Kingi i Rafała zdoła przetrwać? Czy Michał zdoła rozwikłać zagadkę ciąży Dagmary? Przeczytaj już teraz!
Co dziś w serialach?
28.04.2010
> -->

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Środa, 28 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1889

Jacek chce prosić Leszka o założenie dodatkowych zabezpieczeń do komputera. Ciotka Hanny radzi Antkowi, by nie kontaktował się z kobietą. Mimo to, Zabużański postanawia iść do szpitala. Jerzy usprawiedliwia go przed Renatą. Burmistrz informuje Feliksa, że dostał skargę dotyczącą  jesiennego przetargu na konserwację zieleni. Rysiek zagląda do książki, którą Grażynka dostała w prezencie. Znajduje dedykację  od profesora. Bożenka i Kuba idą do klubu. Krystyna spotyka się  z bratem. Szczęśliwy Leszek wypytuje ją o rodzinę. Lubiczowa opowiada mu o wizycie nieznajomej. Być może kobieta jest powiązana z gangsterami. W domu Leszek błaga Bognę, by jak najszybciej wyjechała z dziećmi do Hrubieszowa.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1501

W rozmowie z Józefiną proboszcz stwierdza, że Tracz to człowiek głęboko nieszczęśliwy i tym tłumaczy jego nikczemne postępowanie. Barbara delikatnie podpytuje syna o Iwonę. Ta tymczasem przychodzi na chwilę do wypożyczalni po film dla Ewuni. Zastaje swojego szefa, który prosi, żeby została w pracy, bo jej zmienniczka nie przyszła. Iwona tłumaczy, że jest umówiona na wieczór i bardzo jej zależy na tej randce. Szef jest jednak nieubłagany. Wieczorem Mateusz dostaje nagłego ataku bólu kręgosłupa. Iwona zamyka przed czasem wypożyczalnię filmów i udaje się do Arki na spotkanie z nim. Dzielnicowy oznajmia proboszczowi, że pewna kobieta przyznała się do podrzucenia fałszywych pieniędzy.

  Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1101

Skalsky postanawia wyjaśnić sprawę Renaty z Arturem. Berenika jest świadkiem spotkania Patryka i Artura. Prosi Zuzę, by z ukrycia nagrała ich rozmowę. Reporterka ma zamiar wykorzystać materiał w swoim reportażu. Paweł odwiedza Walczaka w więzieniu. Ten nie wykazuje najmniejszej skruchy. Rafał przeprasza Kingę za to, co powiedział podczas wieczoru kawalerskiego. Para przeprowadza poważną rozmowę. Rafał przyznaje, że nie jest gotowy na małżeństwo. Kinga jest zraniona tym wyznaniem i zrywa zaręczyny. Lucyna próbuje przekonać Bartka, by podjął pracę w firmie Pharma Best. Mikser popada w konflikt z dyrektorką liceum.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1460

Vadim postanawia wynająć mieszkanie. Marysia nie jest jednak gotowa na rozpoczęcie nowego życia. Pino nie może pogodzić się z faktem, że wszyscy wiedzieli o zdradzie Agnieszki, a on jeden żył w nieświadomości. 

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 82

W swoich staraniach o odzyskanie Anny Gustaw posuwa się do fałszerstwa. Adam sugeruje Michałowi, że ojcem dziecka Dagmary może być Stefan Lisowski. Była kochanka prosi Duszyńskiego, by nie uchylał się od odpowiedzialności. Niebawem pracownicy Panorama Projekt dowiadują się o ciąży Dagmary. Aleksandra, do której również dociera ta wiadomość, jest zaskoczona. Dostrzega jednak korzyści wynikające dla niej z takiej sytuacji. Tymczasem Majka zarzuca Michałowi, że zachowuje się, jak tchórz.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1277

Adam jest wściekły na Paulinę  i Mirka za ich propozycję. Weronika stara się załagodzić  sytuację, ale mąż irytuje się jeszcze bardziej. Maciek przestaje chodzić do szkoły. Dyrektor decyduje, by Danuta i Teresa sprawdziły, co dzieje się z uczniem. Nauczycielki spotykają chłopaka przed jego blokiem. Bednarczuk widzi, jak Maciek przytula się  do Zimińskiej. Jerzy po raz drugi odpowiada na list Belli. Iza, która podszywa się pod tę czytelniczkę, jest oburzona. Krystyna uświadamia jej, że o ukochanego trzeba cały czas zabiegać. 

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 423

Kasia oddaje Ksaweremu obrączki. Tłumaczy, że teraz musi zaopiekować się pogrążonym w żałobie ojcem. Pyrkowie poznają Aleksandra. Agata pomaga Kubie i Hubertowi w rozprowadzaniu wejściówek.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Żona od lat sypia z naszym synem!

Moja żona uprawia seks z naszym 22-letnim synem - oznajmił policjantom ojciec Marka i mąż Ewy D.

Matka spaliła noworodka w piecu!

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia sprawę spalenia noworodka przez 21-letnią mieszkankę  wsi pod Kętrzynem.

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2010 18:08
nie lubię majki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2010 16:20
DARMOWE SŁODYCZE!! freesweetsite.pl/join/57277
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2010 15:21
1 milosc i brwy szczescia najlepszee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2010 14:54
ej ja lubię mode na sukces czasem ogladac ;DDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2010 13:55
moda na sukces żal.pl :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie