Co dziś w serialach?

Czy jesteś ciekawa, co wydarzy się u Twoich ulubionych serialowych postaci? Koniecznie przeczytaj streszczenia dzisiejszych odcinków!
Co dziś w serialach?
27.04.2010

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Wtorek, 27 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1888

Krystyna jest zaniepokojona wizytą  nieznajomej. Postanawia jak najszybciej porozmawiać z Leszkiem, ale w tajemnicy przed Bogną. Jerzy przekonuje Antka, że nie powinien się obwiniać o decyzje byłej kochanki. Kuba namawia Bożenkę  na wyjście do dyskoteki, żeby znaleźć tam kolejne tancerki do objazdowych występów. Dziewczyna proponuje odłożenie imprezy do jutra. Ola żali się Oliwce, że nie może przestać myśleć o chorobie Norberta. Koleżanka daje jej kilka rozsądnych rad. Jacek spotyka się  ze znajomym, który wysłał mu fikcyjne zaproszenie na rozmowę  w sprawie pracy. Ten przekazuje mu oczerniający go list. Borecki jest pewny, że jego autorem jest Donata. 

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1500

Artur jest rozczarowany, że proboszcz odprawił biznesmena. Uważa, że przełożony zaprzepaścił  możliwość szybkiego zarobku. Do kościoła przychodzi 9-letnia Ariadna, która chciałaby się wyspowiadać. Wyznaje Arturowi, że popełniła grzech ciężki, przyczyniając się do kłótni rodziców. Ci wkrótce przyjeżdżają po dziewczynkę. Ksiądz ma wrażenie, że oboje są zdenerwowani. Tracz pokazuje proboszczowi zdjęcie kobiety, która była na plebanii w dzień napadu i podrzuciła fałszywe banknoty. Twierdzi, że nieznajoma - właścicielka upadającego schroniska dla zwierząt - zrobiła to dla pieniędzy. Janusz sugeruje, że dzięki tej informacji Wójtowicz może oczyścić się  z zarzutów.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1099

Kinga pokazuje Rafałowi nagranie z wieczoru kawalerskiego. Rafał jest zszokowany swoim wyznaniem dotyczącym ślubu i próbuje się tłumaczyć. Bartek przynosi artykuł prasowy na temat i strajku głodowego. Dziennikarzom udało się przyłapać Turczyka na oszustwie. Marek i Bartek mają  o to żal do kolegi. Marysia zostaje zatrudniona w kwiaciarni na okres próbny

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1459

Marysia zarzuca Vadimowi, że pożar to jego wina. Agnieszka zapisuje siebie i Pino na zajęcia w szkole rodzenia. Irena jest zauroczona Janem. Jej rozkojarzenie wyprowadza Trudę z równowagi. 

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 81

Michał jest zszokowany wyznaniem Dagmary. Była kochanka pokazuje mu jednak wyniki badań potwierdzające ciążę. Plany Majki ponownie zostają zburzone. Aleksandra zastanawia się, jak odwlec rozwód. Halina łatwo daje się omotać córce. 

TVN, godzina 20: 30, Na wspólnej odc. 1276

Igor zaczyna ruszać palcami u rąk. Szczęśliwy postanawia naprawić błędy przeszłości. Zamierza jak najszybciej skontaktować się z Magdą. Adam i Weronika czują się coraz swobodniej w towarzystwie Śliwińskich. Nie mają pojęcia o prawdziwych intencjach znajomych. Włodek decyduje się kandydować na radnego. Rozpiera go energia. Hanna Kuczka chce mu pomóc w zbieraniu wymaganych podpisów. Maria z dystansem przygląda się całemu zamieszaniu.

TVN, godzina 21: 30, Klub Szalonych Dziewic odc. 8

Magda poznaje interesującego dziennikarza Dawida Rietmana (Filip Bobek) i zaprasza go do siebie na parapetówkę. Na przyjęciu Beata nawet na chwilę nie opuszcza Jana. Marek wyjeżdża służbowo do Berlina. Joanna chcąc mu zrobić niespodziankę, bez uprzedzenia zjawia się na peronie. Widząc, że Borkowskiemu towarzyszy atrakcyjna fotograf, urządza scenę zazdrości. Karolina kłóci się z Mikołajem. Każe mu opuścić swoje mieszkanie. Ostatecznie sama przeprowadza się do Darii, która właśnie stara się o pracę w łomżyńskiej gazecie. Anka znajduje w sypialni Jana damskie majtki. Mówi Magdzie, że podejrzewa go o romans.

TVP 2, godzina 18: 50, Apetyt na życie odc. 15

Alicja i Mateusz zgłaszają zaginięcie Ady na policji. Nie wiedzą, że dziewczynka przebywa u babci. Maryla oświadcza obojgu, że póki nie dojdą do porozumienia, wnuczka zostanie pod jej opieką. Małżonkowie są zmuszeni ogłosić  zawieszenie broni. Wspólnie uzgadniają podział obowiązków związany z wychowaniem córki. Ada tydzień ma mieszkać  z Alicją, a tydzień z Mateuszem. Lidka sprzedaje mieszkanie po babci Jackowi. Szczepan powiadamia Julię, że stan zdrowia jego żony znów się pogorszył.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 422

Jarek wyjeżdża z Zakrzewia w poszukiwaniu swoich biologicznych rodziców. Żegnając się z Magdą prosi, by opiekowała się Kacprem. W święta u Zwoleńskich zatrzymują  się Natalia i Paweł z żoną. Bogdan godzi się z synem. Na kolację wigilijną w domu Marczaków wprasza się  Karolina. Dziewczyna zaskakuje zebranych wyznaniem, że jest z Pawłem w ciąży. Kasia zasiada z ojcem do Wigilii. Po kolacji razem z przyjaciółmi z Zacisznej idą na pasterkę. Późnym wieczorem Kasia otwiera prezent od Ksawerego. Okazuje się, że w paczce są dwie obrączki. Natalka dostaje w prezencie motocykl przewiązany czerwoną wstążką. Domyśla się, że to podarunek od Łukasza.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 742

Agata prosi Nowackiego, by zostali przyjaciółmi. Mężczyzna odmawia, tłumacząc, że za bardzo zawiodła jego zaufanie. Jerzyk proponuje dyrektorowi szkoły, że zaprojektuje stronę internetową placówki i poprowadzi lekcje z informatyki. Na zajęciach z wychowania fizycznego jeden z kolegów wyśmiewa się  przy wszystkich z Natalki. Zawstydzona dziewczyna ucieka z lekcji. Przed wyjazdem do Niemiec Marek odwiedza Rogowskich. W Gródku spotyka Michała, który w ostrych słowach krytykuje jego postępowanie. Piotrek dostaje propozycję pracy w kancelarii Budzyńskiego. Mirka i Kinga opracowują  portal matrymonialny "Teraz miłość". Irek daje ukochanej drogi naszyjnik. Mateusz znajduje pod sklepem portmonetkę. Ku oburzeniu sióstr chce ją zatrzymać. Dziewczyny postanawiają dać  mu nauczkę.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Dzieci urodzone po ślubie LEPIEJ SIĘ  UCZĄ!

Już od 4. roku życia wykazują  wyższe zdolności niż pociechy par żyjących w luźnych związkach. Są grzeczniejsze, zdrowsze, mają lepsze oceny i…

Poradniki erotyczne dla par  

Oto książki, które podniosą  temperaturę w Waszej sypialni! Doskonałe także na prezent z przymrużeniem oka dla znajomych obchodzących pierwszą rocznicę  ślubu.

 

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2010 14:59
ale dupa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2010 18:41
Chodzi im o sex
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2010 18:19
jakie są właściwie prawdziwe zamiary nowych znajomych weroniki i adama?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2010 16:31
h t t p ://www.telewizja.info .pl/index.php Pierwsza milosc zywcem sciagnieta ehh ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2010 15:37
ej ta reklama co wyskakiwała zawsze z prawej strony o tamponach OB z tą laską co np. sie czesala, malwoala paznokcie, kojarzycie? to ktoś wie co to była za piosenka w niej?;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie