Finałowy sezon serialu „You”/ „Ty”. Producenci nareszcie uchylili rąbka tajemnicy

Czy Joe Goldberg popełni w końcu jakiś poważny błąd i trafi w ręce policji?
Finałowy sezon serialu „You”/ „Ty”. Producenci nareszcie uchylili rąbka tajemnicy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/stalker_goldberg)
24.05.2024

Serial o tajemniczym tytule „You”/ „Tystał się swego czasu jednym z największych hitów popularnej platformy streamingowej Netflix. Cztery sezony zbierały przed odbiornikami gigantyczną liczbę fanów. Prognozuje się, że bardzo podobnie będzie z piątym, finałowym. 

Zobacz także: Morze, pizza, sztuka, energia. Bartek Kieżun o włoskich fascynacjach i swojej najnowszej książce „Neapol łakomym okiem”

Finałowy sezon serialu „You”/ „Ty”

Netflix niedawno ogłosił, że piąty sezon „You”/ „Ty” na pewno będzie już ostatnim. Co się w nim wydarzy? Joe Goldberg, czyli słynny stalker ze sporym urokiem osobistym, jak i psychopatycznymi skłonnościami, zapewne nie będzie już spędzał za wiele czasu w Londynie. Warto przypomnieć, że w czwartym sezonie przeprowadził się bowiem wraz z nową ukochaną do Nowego Jorku. Na pewno będzie się tam cieszył jeszcze większą swobodą. Jako że Kate przejęła intratny biznes swojego ojca, Joa zyskał wręcz nieograniczone zasoby finansowe. Czy popełni w końcu jakiś poważny błąd i trafi w ręce policji? Możliwe, że jego poczynania przestaną mu już uchodzić na sucho. Sara Gamble, producentka serialu i scenarzystka, przyznała ostatnio w rozmowie z „The Hollywood Reporter”, że to bardzo kusząca forma zakończenia serii. 

Niestety nie dowiemy się tego zbyt prędko. Na oglądanie kolejnej serii „You”/ „Ty” przyjdzie nam poczekać jeszcze wiele miesięcy. Premiera finałowego sezonu jest zapowiadana na 2025 rok.

Zobacz także: „Koniec diety! Jak odczepić się od swojego ciała i naprawić relacje z jedzeniem” - wywiad z Pauliną Małek

Polecane wideo

Urocze mieszkanie trendsetterki ze Stambułu. To wnętrzarski hit
Urocze mieszkanie trendsetterki ze Stambułu. To wnętrzarski hit - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie