Kolejne zmiany w „Pytaniu na śniadanie”! Do zespołu dołącza znana aktorka!

Będziesz oglądać?
Kolejne zmiany w „Pytaniu na śniadanie”! Do zespołu dołącza znana aktorka!
Katarzyna Pakosińska, Piotr Wojdyło - prowadzący "Pytanie na śniadanie", fot. Akpa
17.05.2024

Odkąd zmieniła się władza w Polsce, w TVP nastało wiele przemian. Metamorfozie uległo też „Pytanie na śniadanie”. Z programem musieli się bowiem pożegnać wszyscy dotychczasowi prowadzący. Dziennikarze, kojarzący się przede wszystkim z „dobrą zmianą”. Na ich miejsce zatrudniono nowych gospodarzy. Poza tym, by dodatkowo odświeżyć format, produkcja zdecydowała się wprowadzić kilka nowych cykli. A jeden z nich poprowadzi… Magda Schejbal. Aktorka, którą możesz kojarzyć z takich seriali jak „Kryminalni”, „Szpilki na Giewoncie” czy „Na dobre i na złe”.

Przeczytaj też: Anita Warner zdobyła się na szczere wyznanie: „Profesjonalizm wykluczał mi się z kobiecością”

Magda Schejbal dołącza do zespołu „Pytania na śniadanie”

Kilka tygodni temu plotkowano, że do zespołu „Pytania na śniadanie” ma dołączyć znana aktorka. Wówczas serwisy plotkarskie podawały nazwisko Magdaleny Różdżki. Oczywiście nie wiadomo, czy w tej informacji nie ma ziarna prawdy, niemniej pewnym jest, że inna, znana postać z show-biznesu rozpocznie współpracę z lifestylowym programem. O kim mowa? Chodzi o Magdę Schejbal.

Jakie zadanie powierzono aktorce? 44-latka ma prowadzić cykl dedykowany adopcji zwierząt. Warto bowiem wiedzieć, że celebrytka kocha czworonożnych przyjaciół i od lat angażuje się w różne akcje na ich rzecz.

Debiuty są wpisane w mój zawód. Zaczynam nową przygodę z @pytanienasniadanie. Trzymajcie za mnie kciuki. W tych dziwnych, trudnych czasach, w tym niepewnym świecie, potrzeba nam wszystkim dużo życzliwości. Cieszę się na nowe doświadczenie i mam nadzieję, że uda nam się pomóc odnaleźć w naszym cyklu, ludziom czworonożnych przyjaciół, miłości na całe życie a czworonożnym braciom i siostrom, dobre, ciepłe i kochające domy. Zmieniać świat na lepsze. Zawsze! – poinformowała fanów w social mediach.

Gratulujemy!

Przeczytaj też: Margaret rozzłościła widzów DD TVN swoją stylizacją

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Schejbal (@magdaschejbal)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05.
Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05. - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.05.2024 12:19
Co to za flądra?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2024 16:15
To na pewno nie będę oglądać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie