Lubisz serial „1670”? Teraz masz szansę, by zagrać w drugim sezonie hitu Netflixa?

Jest jeden warunek.
Lubisz serial „1670”? Teraz masz szansę, by zagrać w drugim sezonie hitu Netflixa?
fot. materiały prasowe Netflix
05.05.2024

„1670” to bezapelacyjny hit Netflixa. Produkcja jest satyryczną komedią, opowiadającą losy pewnego szlachcica. Mężczyzna, który marzy by zostać najsławniejszą osobą w Polsce, mierzy się na ekranie z konfliktami zarówno w rodzinie, jak i swojej wsi. I choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to daleka od współczesnej historia, serial w przezabawny sposób pokazuje nam, że pewne kwestie być może nigdy się nie zmienią, nawet i za setki lat.

Czy ty również należysz do grona fanów „1670”? Jeśli tak, mamy dla ciebie doskonałą wiadomość. Producenci serialu właśnie szukają nowych osób do obsadzenia epizodycznych ról. Szczegóły?

Przeczytaj też: Nie każdy wie o tej tajnej funkcji Netflixa, a dla wielu może być game changerem

„1670” sezon drugi – rusza casting do serialowego hitu Netflixa

Kogo szukają producenci serialu? Okazuje się, że całkiem sporego grona. Akson i Kamed Studio, czyli organizatorzy tego przedsięwzięcia, chętnie spotkają się zarówno z kobietami, jak i mężczyznami – w różnym wieku. Warunek jest jeden – widoczne efekty medycyny estetycznej, tatuaże czy włosy pofarbowane na „oryginalny” kolor na pewno przekreślą twoje szanse. Liczy się bowiem naturalny wygląd.

Casting odbędzie się w dniach 15-16 maja (od 9:00-19:00) w Hotelu Stylowa Kolbuszowa. Same zdjęcia nagrywane będą później w Skansenie w Kolbuszowej.

To co, spróbujesz swoich sił?

Przeczytaj też: Kim Kardashian i Emma Roberts łączą siły i... produkują serial dla Netflixa!

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 6.05. – 12.05.
Horoskop tygodniowy 6.05. – 12.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie