Co dziś w serialach?

Chcesz poznać losy bohaterów polskich telenowel? Jeśli tak, koniecznie tu zajrzyj!
Co dziś w serialach?
23.04.2010
>

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Piątek,  23 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1886

Krystyna zastanawia się nad rezygnacją  z konkursu tańca, by uniknąć konfrontacji z Edytą. Grażynka żali się Czesi, że nie ma z kim zostawić dzieci, gdyż  nawet Bożenka wychodzi do pracy. Dziewczyna oferuje pomoc swoją  i Darka. Na Sadybie rodzina i przyjaciele świętują imieniny Jerzego. Anna zabiera rodzeństwo Błażeja do Elmedu na badania kontrolne. Bożenka zaczyna zajęcia z kilkoma dziewczynkami. Jest załamana niewielkimi umiejętnościami koleżanek, lecz Brygida jest zadowolona z osiągnięć podopiecznych. Antek i Renata planują wieczorne wyjście do restauracji. Przed swoim domem Zabużański spotyka roztrzęsioną ciotkę  Hanny. Kobieta krzyczy, że z jego powodu Hania chciała się otruć

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1492

Damian informuje Tracza, że nachodzi go znajomy z więzienia, Rebus. Tymczasem rozżalona Justyna zwierza się matce, że młody Kurek znów ją zawiódł. Odkryła, że zadaje się on z jakimś bandziorem. Dziewczyna postanawia zerwać znajomość z ojcem swojego dziecka. Tracz nakazuje Rumcajsowi zlikwidowanie Rebusa. Okazuje się, że kryminalista jest szkolnym kolegą ochroniarza. Obaj mężczyźni spotykają się  w barze u Krystyny. Po latach niewidzenia, przy kieliszku wspominają  szkolne czasy. Na wieść, że Rebus szuka pracy Rumcajs zleca mu odzyskanie długu od ks. Wójtowicza. Zbyszek ma dosyć konfliktów pomiędzy wspólnikami spółdzielni i kłopotów finansowych. Damian prosi Justynę  o ostatnią szansę.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1097

Paweł znajduje kamerę zaginioną  podczas wieczoru kawalerskiego Rafała. Artur pokazuje Kindze nagranie, które wówczas zostało zarejestrowane, bo chce jej udowodnić,  że to Rafał był prowodyrem podróży nad morze. Marysia chce odwiedzić grób Michała Stasiaka. W kwiaciarni, gdzie kupuje wiązankę, zauważa ogłoszenie o pracę. Postanawia ubiegać  się o oferowane stanowisko. Ola unika Miksera i nie chce dłużej udzielać mu korepetycji. Sabina oferuje chłopakowi pomoc w angielskim. Dyskredytuje przy tym Olę w oczach Mikołaja. Twierdzi, że bardziej ceni skromność Oli niż ekstrawagancję Sabiny.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1458

Agnieszka wyznaje Pino prawdę. Mówi też Tamarze, że czuje ulgę, ale boi się reakcji męża. Oboje udają przed Kasią, że nic się nie stało. Kinga uważa, że jej matka zakochała się i nie chce, żeby spotkało ją rozczarowanie. Irena dowiaduje się, czemu Jan ją wystawił  poprzedniej nocy. Okazuje się, że popsuł mu się motocykl. Tymczasem Trudę coraz bardziej irytuje zauroczenie Ireny Janem. Kostek niepokoi się Frankiem, który ostatnio jest blady i smutny. Kika przeprowadza wywiad z Laurą.

>

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 79

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Michał zamierza spędzić je z chorym ojcem w Szwajcarii. Chciałby zabrać ze sobą Majkę, ona jednak nie wyobraża sobie Wigilii poza domem. Aleksandra decyduje się  pogodzić z matką, by zyskać w niej sojusznika w sprawie rozwodowej. Na konkurs ogłoszony przez znaną wokalistkę  Majka postanawia wysłać melodię skomponowaną przez Sabinę i tekst napisany przez Piotra. Żona Gustawa składa Annie wizytę. Michał prosi Aleksandrę o wybaczenie.

TVP2, godzina 20:10, Na dobre i na złe odc. 406

Zosia, mimo że Lena nie wyraziła na to zgody, informuje o jej problemach Witka. Później ma wyrzuty sumienia, że zawiodła zaufanie koleżanki. Tuż przed operacją  w sali, gdzie leży Lena, pojawia się Latoszek. Plan, Żakowej, którego celem była poprawa finansów szpitala, nie powodzi się. Klinika nie otrzyma od NFZ-u pieniędzy za nadprogramowe operacje. Dyrektorka postanawia złożyć rezygnację. Brat Kostka, kolegi Tomka ze studiów, musi jak najszybciej przejść operację jelit. Młodzi lekarze robią wszystko, by przyśpieszyć termin zabiegu. Kuba ma nadzieję, że uda mu się sprowadzić do Leśnej Góry znanego chirurga. Współpraca Iwony i Wiki nadal nie układa się najlepiej. Wbrew faktom Sambor chwali je jako zgrany duet.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Jak zwalczyć opryszczkę?

Swędzące i krwawiące kąciki ust są bardzo trudne do wyleczenia. Na szczęście, my znamy sposób na ich unicestwienie!

Praktyczny organizer dla mam

Organizer Mamy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które w chaosie dnia codziennego zapisują tysiące pomysłów na kartach papieru, które zazwyczaj gubią po chwili. 

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2010 14:38
na wspolnej nie ma?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2010 21:25
nie ma innych seriali oprócz "Majki"?? co wchodze na ten post to jakiś kadr akurat z tego chorego serialu. rozumiem raz na jakis czas ale codziennie majka i majka...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2010 15:58
zawsze odcinek pierwszej milosci jest z opoznieniem ... leci w tv a potem piszecie co bedzie ... bezsensu
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2010 14:43
on jej robi minete w samochodzie !!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2010 13:48
na drugiej stronie ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie