Billie Eilish po raz pierwszy zagra w Polsce! Wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się koncert

Wybierzesz się?
Billie Eilish po raz pierwszy zagra w Polsce! Wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się koncert
Billie Eilish, fot. IG @billieeilish
30.04.2024

Billie Eilish to amerykańska wokalistka, która szturmem podbija rynek muzyczny. I choć ma dopiero 22 lata, na swoim koncie posiada już dwa Oscary, dziewięć nagród Grammy (w tym w kategorii Album roku za rok 2020), trzy Brit Awards, dwa Złote Globy, sześć MTV Video Music Awards, trzy Billboard Music Awards i cztery iHeartRadio Music Awards. A gdyby tego było mało, jej dwa albumy pojawiły się na pierwszym miejscu list Billboard 200, a pięć singlów uplasowało w pierwszej dziesiątce utworów listy Billboard Hot 100. Talent, prawda? Jeśli jesteś ciekawa, jak ta gwiazda brzmi na żywo, już niedługo będziesz miała ku temu świetną okazję!

Przeczytaj też: Brytyjski dziennik wymienia 5 atrakcyjnych i tanich miejsc na majówkowy wypoczynek. Na liście polskie miasto

Billie Eilish zagra w czerwcu 2024 roku w Krakowie!  

Jeszcze kilkanaście lat temu koncert gwiazdy światowego formatu organizowany był w Polsce od wielkiego dzwonu. Najwięcej tego typu muzycznych wrażeń można było doświadczyć głównie podczas Opener’a. Jednakże od pewnego momentu, duże polskie miasta, coraz częściej stają się istotnym punktem podczas tras koncertowych. Nie inaczej jest w przypadku turnee Billie Eilish.

Trasa 22-letniej gwiazdy - „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR” – rozpocznie się we wrześniu 2024, w Stanach Zjednoczonych. Następnie artystka uda się do Australii, a później do Europy. Billie nie ominie Polski, a co za tym idzie, po raz pierwszy zagra – i to dwa razy! - w kraju nad Wisłą. Kiedy odbędą się koncerty? 3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków.

Przedsprzedaż biletów rusza 30 kwietnia o 10:00 czasu polskiego. Regularna sprzedaż natomiast rozpocznie się 3 maja o godzinie 10:00.

Zapolujesz?

Przeczytaj też: Kim Kardashian i Emma Roberts łączą siły i... produkują serial dla Netflixa!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ ♥
Horoskop miłosny na MAJ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie