Co dziś w serialach?

W „Pierwszej miłości” Artur, Bartek i Paweł odnajdują swojego znajomego. Gdzie jest Rafał? O tym i o innych losach bohaterów twoich ulubionych seriali przeczytasz w dzisiejszym artykule!
Co dziś w serialach?
Majka, Joanna Osyda
21.04.2010
> -->

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Środa, 21 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1884

Wydaje się, że pułkownik ostatecznie przekonał się do Michała i to za sprawą jego synów. Wanda umawia się na kawę z Elżbietą, by świętować  tę dobrą nowinę. Jacek mówi Beacie o swoim pomyśle na złapanie osoby, która przegląda jego pocztę mailową. Renata przypomina mężowi, że pojutrze są imieniny ich wspólnika. Po południu wybierają się na zakupy. W centrum handlowym zauważają Hannę, która badawczo im się przygląda. Po zajęciach w szkole tańca Kuba informuje Bożenkę, że już  w piątek zaczyna ona pracę jako instruktorka tańca. Kinga i Oskar przyjeżdżają wieczorem na Sadybę. Wręczają Chojnickim zaproszenia na swój ślub w Berlinie.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1496

Proboszcz nie może się pogodzić  z faktem, że jest podejrzany o posiadanie fałszywych pieniędzy. Artur przypomina sobie, że przed napadem w kancelarii zjawiła się  pewna kobieta, która mogła podłożyć kopertę z banknotami. Wójtowicz podejrzewa, że to kolejna intryga Tracza. Karol opowiada Wiki o tym, jak stara się pomagać biednym ludziom. Tymczasem do prawnika przychodzi Dorota Wróbel - pracownica firmy florystycznej. Kobieta twierdzi, że została wykorzystana przez swojego szefa. Pracowała po godzinach nie dostając wynagrodzenia. Kiedy poskarżyła się  kierownikowi, została zwolniona. Jej opowieści przysłuchuje się  też Wiki. Karol obiecuje, że zajmie się tą sprawą.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1095

Artur, Bartek i Paweł wciąż szukają zaginionego kolegi. Rafał odnajduje się nad morzem. Ola jest pod wrażeniem zdolności matematycznych Miksera. Przyznaje się przed ojcem, że jest zauroczona kolegą z klasy. Paweł  ma nadzieję, że Weksler przyjmie go z powrotem do pracy. Karol jednak unika rozmowy na ten temat. Wkrótce okazuje się, że biznesmen zatrudnił kogoś innego na stanowisko szofera. Lekarze są  rozżaleni, że media nie interesują się ich strajkiem. By ratować oddział, Żukowski i Turczyk postanawiają  rozpocząć głodówkę.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1456

Pino decyduje się pomóc Irkowi i roztacza swój czar nad Lizą. Agnieszka i Pino dowiadują się,  że będą mieli syna. Świętują radosną wiadomość na kolacji u Tamary i Irka. Marysia nie radzi sobie ze świadomością,  że w ich domu ktoś zginął i są podejrzani o morderstwo. Tymczasem Wojtek dostaje list od Kuby. Kika planuje wspólne weekendowe wypady z Łukaszem i Zosią, ale on nie uważa tego za dobry pomysł. Umawia się do kina z Majką.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 77

Pierwsze zajęcia w szkole rodzenia są sporym zaskoczeniem dla Michała. Spodziewał się  informacji i ćwiczeń, ale nie sesji z psychologiem. Terapeuta namawia przyszłych rodziców, by wybaczyli swoim wrogom i samym sobie. Duszyńskiemu w przeciwieństwie do Majki nagle przestaje się tam podobać. Wkrótce jednak postanawia skorzystać z rad lekarza i pogodzić  się z Aleksandrą. Tymczasem ona zamierza zniszczyć związek męża, zniechęcając do niego swoją rywalkę.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1273

Igor prosi Kamila o pomoc w poszukiwaniach ośrodka dla niepełnosprawnych. Chce mieszkać w domu opieki, aby nie widzieć cierpienia matki. Marta w końcu przekonuje panią  Genię do wyjścia z Ksawerym na spacer. Na placu zabaw opiekunka traci chłopca z oczu. Rozpoczynają się dramatyczne poszukiwania dziecka. Sławka nie stać na odkupienie konsoli do gier, którą  Daria zgubiła w parku. Dziedzic zastanawia się nad sensem swojej pracy, z której nie ma ani satysfakcji, ani godziwej pensji.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 423

Kasia oddaje Ksaweremu obrączki. Tłumaczy, że teraz musi zaopiekować się pogrążonym w żałobie ojcem. Pyrkowie poznają Aleksandra. Agata pomaga Kubie i Hubertowi w rozprowadzaniu wejściówek.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

PAPITEST: Korektory maskujące wypryski

Dzisiaj testujemy korektory maskujące wypryski. To absolutna konieczność w każdej kosmetyczce, bo nieestetyczne, czerwone krostki mogą pojawić się na każdej twarzy!

Wasze listy: „Jestem niepełnosprawna, moje życie to koszmar!”

Mirka od kilkunastu lat porusza się  na wózku inwalidzkim. Czuje, że jako osoba niepełnosprawna, z góry skazana jest na życiową porażkę. Potrzebuje duchowego wsparcia!

 

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 19:30
Barwy szczęścia do przodu podane. Przez żałobę mają 5 odcinków do tyłu. ;/ ale mógłby ktoś sie tym lepiej zajmować i sprawdzać jakie streszczenia odcinków są dodawane.;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 17:23
Odcinek "Pierwszej miłości" z wczoraj jest.! Jadzia umrze??? coooooooooooooo??? jak to? przcież ona to taka wesoła i sympatyczna kobitka, Bwrwy szczęścia bez niej to Barwy Smutku o ! :((((((((((( noł!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 16:31
Barwy Szczęścia sa podane do przodu!jeszcze nie było tego odcinka w którym umarła Jadzia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 15:10
Dokładnie, odcinek, który podaliście dzisiaj, jest z wczoraj.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 14:53
Jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy Igora.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie