Legalna Blondynka powraca. Reese Witherspoon pojawi się jednak nie tylko w trzeciej części opowieści

Producenci szykują dla fanów coś naprawdę wyjątkowego.
Legalna Blondynka powraca. Reese Witherspoon pojawi się jednak nie tylko w trzeciej części opowieści
fot. materiały prasowe
09.04.2024

Legalna blondynka” to film z 2001 roku, który przyniósł Reese Witherspoon dużą rozpoznawalność. Historia porzuconej Elle, rozpoczynającej studia prawnicze, by zaimponować byłemu chłopakowi, podbiła serca widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że twórcy tego obrazu zdecydowali się dwa lata później na kontynuację opowieści. Okazuje się, że fani rezolutnej blondynki już niedługo będą mogli zobaczyć i trzecią część. A gdyby tego było mało… szykuje się także telewizyjny serial!

Przeczytaj też: QUIZ: Czy rozpoznasz film po jednej scenie?

„Legalna blondynka” powróci. Co dziś wiadomo na temat trzeciej serii tego filmu?

Informacje o tym, że trzecia część „Legalnej blondynki” jest w planach, pojawiły się jakiś czas temu. Niestety prace nad produkcją opóźniła pandemia oraz strajki w branży filmowej. W kwietniu 2022 roku Mindy Kaling, jedna z osób pracujących nad najnowszą wersją przygód Elle, przyznała że zespół kreatywny filmu nie spieszy się z pisaniem scenariusza. A wszystko po to, by nie zepsuć tej opowieści.

Czy wiadomo już o czym będzie opowiadać kolejny film z serii? Nie jest żadną tajemnicą, że głównym wątkiem ma być relacja Elle i stylistki paznokci, Paulette Bonafonté – postaci granej przez Jennifer Coolidge. Sama Reese w jednym z wywiadów przyznała, że ten film bez Jennifer po prostu by nie istniał.

Przeczytaj też: Ruszają zdjęcia do „Wednesday 2”. Co dziś wiemy na temat kolejnego sezonu hitu Netflixa?

I to jest z pewnością wiadomość, która może cieszyć. Coolidge, dzięki serialowi „Biały Lotos” przeżywa właśnie renesans w swoje karierze. Ale uwaga – to nie jedyna miła informacja. Okazuje się bowiem, że powstanie również serialowy spin-off. Odcinki będzie można obejrzeć na Prime Video. Za produkcję odpowiedzialna będzie firma Reese Witherspoon Hello Sunshine oraz Josh Schwartz i Stephanie Savage (twórcy „Plotkary”). Czy wiadomo już coś o fabule? Na ten moment wszystko owiane jest tajemnicą.

Przeczytaj też: Ten film ma szansę powtórzyć sukces „Barbie”. Wytwórnia Margot Robbie bierze się za kręcenie „The Sims”

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na WIOSNĘ ♥
Wielki horoskop miłosny na WIOSNĘ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie