Co dziś w serialach?

Czy Mateusz z „Apetyty na życie” słusznie ma żal do przyjaciół, że nie powiedzieli mu o romansie Alicji? Czy Hanka Mostowiak wybaczy Markowi?
Co dziś  w serialach?
Klub Szalonych Dziewic, TVN
06.04.2010

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Wtorek, 6 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1873

Jerzy jest ciekawy, jak Antek spędził  święta. Wspólnik niechętnie odpowiada na pytania. Bogdan przypadkowo spotyka Ławecką. Następnie widzi, jak kobieta i jego dawny współpracownik wchodzą razem do kawiarni. Michał odbiera telefon od administratora domu, w którym Kinga wynajęła lokal na pralnię. Administrator informuje, że w nocy w budynku wybuchł pożar. Strażacy podczas gaszenia zalali lokal. Wygląda na to, że znowu konieczny będzie remont. Rysiek zgadza się ponownie odmalować pechowe pomieszczenie. Donata telefonicznie proponuje Rafalskiemu spotkanie. Po miło spędzonym wieczorze Piotr odwozi kobietę do domu.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1485

Makowska zawiadamia policję o zaginięciu męża. Prosi dzielnicowego o dodatkową pomoc. Ks. Artur informuje zrozpaczoną kobietę, że rozesłał  zdjęcia jej małżonka do ośrodków Caritasu. Makowska zwierza się,  że ma zamiar jechać do jasnowidza do Lublina. Artur stanowczo odradza jej tego rodzaju działania. Proboszcz przychodzi do restauracji, jednak nie zastaje tam siostry. Wypytuje Rafała o jego zamiary wobec Krystyny. Nie ukrywa, że dosyć sceptycznie podchodzi do uczuć młodzieńca. Zbyszek odwiedza Wandę w pracy. Skarży się,  że ma kłopoty z administrowaniem domu handlowego. Okazuje się,  że jego wspólnicy nie płacą czynszu w terminie!

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1084

Ola przychodzi do sklepu muzycznego, żeby oddać płytę. Sprzedawca rozpoznaje skradziony towar i chce wezwać policję. Oli udaje się go przekonać, by tego nie robił w zamian za znaczną sumę pieniędzy. Ola ma pretensje do Miksera za to, że ukradł płyty ze sklepu muzycznego. Paweł jest przetrzymywany w izolatce. Strażnicy obchodzą  się z nim brutalnie. Patryk zwierza się Bartkowi z tego, że zakochał się w Emilce. Dla własnego dobra postanawia ograniczyć z nią kontakt.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1445

Kacper wyznaje Maksowi, co czuje do Natalii. Majka jest zaniepokojona tym, że Ania zaczyna mówić do niej "mamo". Rezygnuje z odwiedzania jej w domu dziecka. Sandał jest zmartwiony tym, że Pani Pudel musi wyjechać na dwa dni. Okazuje się, że jej brat znowu pod wpływem alkoholu pobił swoją żonę. Kacper dzwoni do Natalii i wyznaje jej, że za nią tęskni. Kobieta przyjeżdża do winiarni. Umawiają się na ostatnie spotkanie, żeby wszystko wyjaśnić i się pożegnać.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 66

Michał mówi żonie, że  odnalazł matkę swojego dziecka – jest nią Majka i żąda rozwodu. Wraz z Majką mówi w Panorama Projekt o ich związku i dziecku. Dagmara nie ukrywa, że dla niej jest to cios.

TVN, godzina 20: 30, Na wspólnej odc. 1264

Według lekarzy, by Igor znowu mógł  chodzić, musi przejść skomplikowaną operację. Ewa jest przeciwna ryzykownemu zabiegowi, ale jej syn postanawia sam podjąć decyzję. Wieczorem chłopaka odwiedza Remik. Konarscy pierwszy raz zostawiają Ksawerego pod opieką niani, pani Geni. Okazuje się, że starsza kobieta nie potrafi obsługiwać telefonu komórkowego i bardzo niechętnie reaguje na propozycję Marty, by wyjść z dzieckiem na spacer. Ola pyta Daniela, czy da jej jeszcze jedną szansę. On jednak trzyma ją w niepewności. Dopiero wieczorem przychodzi do dziewczyny, by oznajmić jej swoją ostateczną decyzję dotyczącą ich związku.

TVN, godzina 21: 30, Klub Szalonych Dziewic odc. 6

Joanna nie może się doczekać telefonu od Marka. Razem z Magdą przesiaduje w jego ulubionej knajpce. Karolina nie czuje się dobrze i niepokoi się o ciążę. Uspokaja ją wizyta u lekarza. Dziewczyna jedzie do Karakułów do Darii. Spotyka tam Magdę, do której nie odzywała się od dnia ślubu. Mikołaj odwiedza rodziców Karoliny, którzy wyjawiają  mu tajemnicę z jej przeszłości. Tymczasem Magda proponuje mu, aby wyremontował jej mieszkanie. Jan spotyka się z Pawłem w pubie i wraca pijany do domu. Na drugi dzień Anka postanawia wyprowadzić się do Magdy.

TVP 2, godzina 18: 50, Apetyt na życie odc. 11

Mateusz ma żal do przyjaciół, że nie powiedzieli mu o romansie Alicji. Członkowie Załogi martwią  się o losy małżeństwa, jednak nie mają już wpływu na bieg wydarzeń. Ponadto żadna z zainteresowanych stron nie ma ochoty na zwierzenia. David wypomina kochance, że nie uprzedziła męża o swoim odejściu i zwyczajnie uciekła z domu. Jednocześnie stara się wraz z Alicją przygotować córkę kobiety do nowej dla niej sytuacji. Zuza, odtrącona przez Adama, postanawia zemścić  się na uwodzicielu. Były kochanek namawia ją, by poddała się  aborcji. Dziewczyna wykorzystuje swoje trudne położenie, by zbliżyć  się do Maćka.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 414

Karolina informuje Pawła i Norberta, że nie udzieliła im zgody na wykorzystywanie jej wizerunku. Wspólnicy konsultują się z adwokatem. Prawnik przestrzega, że brak akceptacji może utrudnić realizację projektu. Norbert jest zły na wspólnika, że dopuścił do takiej sytuacji. Jola wytyka Jankowi jego błędy i zwraca mu uwagę na zalety swojego byłego męża. Z rozrzewnieniem wspomina czasy ich małżeństwa i stwierdza, iż żałuje, że nie doceniała jego dojrzałości. Jej ciągłe wizyty działają na nerwy Basi. Justyna postanawia odwiedzić matkę. Chce przeprosić Jolę za to, że ją okłamywała. Marczakowie z niecierpliwością czekają na powrót Malwiny. Obawiają się, że Kacper za bardzo przywiąże się do Magdy. Julia dowiaduje się od Haliny, jak ważna była dla Malwiny praca w restauracji. Dziewczyna idzie porozmawiać z Celiną, właścicielką lokalu. Ma nadzieję, że przyjmie Malwinę do pracy.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 738

Hanka nie umie wybaczyć Markowi zdrady. Nowacki, widząc w jak dużym żyje stresie, proponuje jej wspólny wyjazd w góry na święta. Barbara prowadzi śledztwo w sprawie smakołyków znikających z kuchni. Wbrew jej wcześniejszym podejrzeniom winnym nie jest Lucjan, lecz Natalka. Nastolatka zanosi przysmaki uboższemu koledze, Jerzykowi, który uczy ją budować strony internetowe. Budzyński pokazuje Marcie sprostowanie, które wydrukowano w gazecie po jego interwencji. Marzena traci pracę i trafia do ośrodka odwykowego w Krakowie. Szymon przez pomyłkę wchodzi do mieszkania Marty. Sąsiadka nie jest tym zachwycona. Gabi marzy o tym, by zostać  modelką. Łukasz obawia się, że kariera na wybiegu zniszczy ich związek. Paweł wraca do domu po kilku dniach. Wyznaje bratu, że był w Wiedniu, jednak nie udało mu się znaleźć Majki. Mirka nie wypłaca pensji Piotrkowi i Kindze. Jej kontrahent, Orski, oszukał ją. Firma jest na skraju bankructwa.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Porada kosmetyczna: Jak powiększyć  usta błyszczykiem?

Jak osiągnąć spektakularny efekt seksownie powiększonych ust, którym nie oprze się żaden przystojniak? Prezentujemy garść praktycznych porad, dzięki którym poczujesz się  piękniejsza od samej Angeliny Jolie!

Kwiaty we włosach – hit czy kit?

Kwiatowe gumki, spinki i broszki pojawiły się masowo w wiosennej kolekcji H&M. Czy wpięłabyś  sobie jeden we włosy?

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2010 16:51
ja znam majkę z reala. :DD mieszka w Konopnicy, tam mieszka moja babcia Zosia XD ona jest miła, ale teraz jej nie widuję , bo ma w łodzi zdjęcia. ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2010 14:54
kocham Brudera--- Ksiądz:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2010 09:45
już tysiąc razy prosiłam by dawać dłuższe streszczenia MAJKI , bo nawet wpisując w google.pl , streszczenie MAJKA 66 jest ono dłuższe i bardziej obszerne . Streszczenia są po to , żeby jak ktoś , wyjeżdza np. ja . i dziś niestety nie moggę zobaczyć Majki , to żeby mnie nic nie omineło , czytam to . niestety z waszych streszczeń, nie dowiaduje się na dużo i muszę czukać po googlach . niestey wasza praca jest do bani .
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2010 08:54
www.dido131.mondozoo.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2010 07:54
Malaga2.mondozoo.com
odpowiedz

Polecane dla Ciebie