Gwiazda serialu Stranger Things napisała książkę. Debiutancka powieść Milie Bobby Brown już niebawem w księgarniach

To opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia ukochanej babci autorki.
Gwiazda serialu Stranger Things napisała książkę. Debiutancka powieść Milie Bobby Brown już niebawem w księgarniach
Fot. materiały prasowe
17.10.2023

Milie Bobby Brown należy do grona najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Brytyjka znana z kultowego serialu Stranger Things, czy równie wciągającego Enola Holmes trafiła swego czasu na listę stu najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”. Warto wiedzieć, że zajmują ją nie tylko kolejne ekscytujące projekty filmowe, ale również i literatura. Gwiazda zadebiutowała niedawno swoją pierwszą powieścią. 

Zobacz także: Plebiscyt na Boomerskie Słowo Roku 2023 rozstrzygnięty! Oto zwycięzca

„19 stopni”: debiutancka powieść Milie Bobby Brown

„19 stopni” na pewno spodoba się wszystkim molom książkowym, które w literaturze poszukują wielkich emocji i wzruszeń. To bowiem poruszająca opowieść o miłości, tęsknocie, niepewności i stracie, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia ukochanej babci autorki. Tak opisuje treść książki wydawca:

Londyn, rok 1942, trwa II wojna światowa. Niemieckie bombardowania nieustannie dają się we znaki mieszkańcom stolicy. We wschodniej dzielnicy miasta, Bethnal Green, mieszka osiemnastoletnia Nellie Morris. Mimo trudów wojny cieszy się kochającą rodziną, gronem oddanych przyjaciół oraz pracą asystentki burmistrzyni. Pewnego dnia poznaje przystojnego Raya, amerykańskiego pilota stacjonującego w pobliżu. Pomimo początkowej niechęci dziewczyny okazuje się, że miłość może rozkwitnąć nawet w najmroczniejszych czasach. Gdy Nellie nieśmiało zaczyna snuć plany o szczęśliwej przyszłości, wojna brutalnie niszczy jej marzenia. Podczas jednego z nalotów dochodzi do tragedii, a świat dziewczyny rozpada się na kawałki. I nie są temu winne wyłącznie niemieckie bomby... Jak Nellie postąpi w obliczu dylematów moralnych? Czy jej rodzina poradzi sobie z niewyobrażalną stratą? I najważniejsze: czy miłość uleczy najgłębsze rany?

Polskim wydawcą debiutanckiej powieści Milie Bobby Brown zostało wydawnictwo Time4YA. Premiera książki już 8 listopada. 

Zobacz także: Ile to jest 7x8? Ponad 40% Polaków ma problem z mnożeniem do 100

Polecane wideo

Tej jesieni kochamy jeans! Oto obłędne denimowe stylizacje, którymi warto się zainspirować
Tej jesieni kochamy jeans! Oto obłędne denimowe stylizacje, którymi warto się zainspirować - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2023 22:26
Zapraszam do zakupu pakietów weterynaryjnych dla zwierzaków na https:// pethelp .pl - z kodem rabatowym 9MFKU28W jeszcze 10% taniej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie