Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś  w serialach?
23.03.2010
> -->

Czy jesteś ciekawa, co w tym tygodniu wydarzy się u dziewczyn z Klubu Szalonych Dziewic? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj, co spotka jego bohaterki i jakie wydarzenia zmienią życie pozostałych serialowych postaci.

Wtorek, 23 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1862

Rysiek przekonuje Grażynkę, by nie brała dodatkowych dyżurów. Kobieta uważa, że właśnie powinna przyjąć tę pracę, by odciążyć męża. Matka Norberta powiadamia Olę, że jeszcze nie może go odwiedzić. Antek uważa, że zawiódł zarówno Renatę, jak i Hannę. Koleżanki informują  Kamilę i Bożenkę, że jutro odbędzie się spotkanie wychowawcy z rodzicami, którzy podpisali się pod listem Leśniewskiej. Dają im do zrozumienia, że naraziły się klasie broniąc nauczyciela. Elżbieta przychodzi do Elmedu na drobny zabieg. Grażynka odrzuca ofertę Pawła. Darek i Czesia spędzają z Anulką  popołudnie. Ola oznajmia mamie Norberta, że nie zostawi chłopaka. Grażynka wzywa pogotowie do męża, który poczuł się gorzej.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1474

Makowska opowiada księdzu o mężczyźnie, który chciał wyłudzić pieniądze za informacje o jej mężu. Wiki mówi Irce i Jurkowi, że zamierza napisać historie ludzi mieszkających na prowincji. Zwierza się, że życie w mieście ją znudziło i zmęczyło. Dziewczynę niepokoi zachowanie Tracza. Obawia się, że planuje on kolejną intrygę. Tymczasem Walencik codziennie musi przynosić Januszowi świeże mleko. Tylko pod takim może dalej mieszkać na zlicytowanym gospodarstwie. Teraz Tracz nakłania Walencika, by pomógł mu zdobyć Wiki. Oburzony mężczyzna zdecydowanie odmawia i ostrzega dziewczynę  przed niebezpieczeństwem.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1075

Marysia spotyka się z prokuratorem prowadzącym sprawę Pawła. W desperacji pada przed Świderskim na kolana. Mówi mu, że jej mąż jest w niebezpieczeństwie - przeczuwa, że Manuel będzie próbował się go pozbyć. Rudny zostaje zaatakowany i poważnie zraniony przez jednego z więźniów. Okazuje się, że napastnik działał na zlecenie Manuela. Rafał  daje Łukaszowi do zrozumienia, że ma się trzymać z daleka od jego dziewczyny. Emilka dowiaduje się, że jej ojciec jest chory z powodu zapalenia korzonków. Jest zła, że z tak błahego powodu spadło na nią wiele dodatkowych obowiązków.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1436

Kinga i Kostek cieszą się  swoim pierwszym dniem, jako małżeństwo. Marysia namawia Teresę,  żeby dowiedziała się od Kacpra wszystkiego o Natalii. Ta jednak postanawia zaufać mężowi i przeprasza go za swoją nadwrażliwość. Tymczasem Kacper chce za wszelką cenę skontaktować  się z Natalią. Aneta nabiera pewności siebie, jako asystentka redaktora naczelnego "Samego Życia". Bartnik postanawia dać  Violi do napisania jeszcze jeden artykuł sportowy. Dziewczyna chętnie podejmuje wyzwanie. Przeprowadza wywiad ze znanym trenerem bokserskim.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 57

Adam, Michał i Bartek dziwią  się, że Majka nie przyjęła oferty pracy u Zychowicza. Lilka przekonuje przyjaciółkę, by nie wracała do Panorama Projekt ze względu na to, że będzie tam spotykać Dagmarę. Michał wyjaśnia Majce, co zaszło między nim a tą ostatnią. Aleksandra nie może uwierzyć, że Majka wróciła do Panorama Projekt. Oznacza to fiasko jej planu. Stefan zdobywa od Wiktora informacje o Jerrym, który zlecił Panorama Projekt zaprojektowanie hotelu.

TVN, godzina 20: 30, Na wspólnej odc. 1257

Okazuje się, że Igor jest sparaliżowany. Ewa i Leszek opiekują się synem. Borys nie potrafi się  odnaleźć w tej sytuacji. Iza zaczyna zaniedbywać Jerzego. Darek towarzyszy Kindze podczas spaceru z Ignasiem. Ta zostawia go na chwilę  samego z synkiem. Wówczas zjawia się Michał, który wpada we wściekłość na widok dziecka z nieznajomym mężczyzną.

TVN, godzina 21: 30, Klub Szalonych Dziewic odc. 4

Daria ma problem z aklimatyzacją  w Karakułach pod Łomżą. Karolina po raz kolejny usiłuje rzucić  palenie. Staje się nerwowa i kłóci się z Mikołajem. Jan i Magda znów ze sobą sypiają. On jest przekonany, że kryzys w ich związku został zażegnany. Tymczasem Joanna spędza noc z przypadkowo poznanym mężczyzną. Paweł urządza przyjęcie dla znajomych z pracy. Prosi Darię o zrobienie zakupów w Łomży. Ta jednak w tajemnicy przed nim jedzie do Warszawy. Mąż przyłapuje ją na kłamstwie.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 407

Za radą Natalii Magda zrywa z Jarkiem. Roman martwi się, że Renata chce wrócić do Dariusza i jego zdaniem pakuje się w poważne kłopoty. Postanawia jechać  na pogotowie i rozmówić się z byłą kochanką.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 734

Marek jest załamany nagłym zniknięciem żony. Kaśka, nie mogąc znieść jego ponurej miny, zmusza Sebka, by zdradził, gdzie Hanka się ukrywa. W końcu przyjaciel ulega. Z okazji 6. grudnia na Deszczowej zjawia się aż trzech Mikołajów. Prezenty przynoszą Kuba, Irek i Piotrek. Najwięcej podarunków otrzymuje Krzyś. Obaj ojcowie chcą, by chłopiec przeżył niezapomniane święta. Ala dostaje płytę z romantycznymi piosenkami od Kuby.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Kinowy hit marca: Alicja w Krainie Czarów!

Film Tima Burtona to niewątpliwy przebój! Czy warto wybrać się do kina, by zobaczyć szalone kreacje, stworzone przez Johnnego Deppa i Helenę Bonham Carter? Aby poznać odpowiedź, przeczytaj recenzję Papilota!

Czy kawa naprawdę jest niezdrowa?

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki kawy. Warto, więc wyjaśnić sporne kwestie na temat szkodliwości picia tego aromatycznego, pobudzającego napoju. Czy naprawdę zaburza rytm pracy serca, niszczy zęby i podnosi ciśnienie?

 

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 16:07
Najlepszy dla sportowców jest Adidas. Ja trenuje, codziennie 1,5h i w drużynie nie ma dziewczyny która by miała inny antyperspirant niż Adidas. Ostatnio kupiłam sobie Garniera i jestem zawiedziona jego \"skutecznością\". Rexona też niczego sobie:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 15:23
.Polecam bardzo fajny darmowy konkurs coś w stylu lotto :)Bardzo atrakcyjne nagrody typu bizuteria, kosmetyki, telefony, ipody, laptopy, ciuchy, bony, zabawki, konsole i inne! 123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 13:03
No ja nie wiem, co ona ma do mojej kochanej Łomży :) tu prawie nie ma kina, jeżeli ktoś wie co mam na mysli...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 12:17
Pierwsza miłość nie jest ze wczoraj, czytajcie dokładnie!!! Klub szalonych dziewic także nie jest ze wczoraj więc nie obwiniajcie bez powodu ...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 10:36
Pierwsza miłość jest z wczoraj;/;/ i to nie pierwszy raz;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie