Kinowy hit marca: Alicja w Krainie Czarów!

Film Tima Burtona to niewątpliwy przebój! Czy warto wybrać się do kina, by zobaczyć szalone kreacje, stworzone przez Johnnego Deppa i Helenę Bonham Carter? Aby poznać odpowiedź, przeczytaj recenzję Papilota!
Kinowy hit marca: Alicja w Krainie Czarów!
22.03.2010
> -->”Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych...”

Twórca "Edwarda nożycorękiego” Tim Burton i tym razem na pewno was nie zawiedzie. Jego surrealistyczna, zaczarowana kraina, szalone kreacje niezwykłych bohaterów, przepiękne stroje i efekty specjalne, podziwiane w trójwymiarze to największe atuty filmu „Alicja z Krainy Czarów”. Jak na wielkobudżetową produkcję przystało, najnowsze dzieło, prezentowane w technologii 3d to misternie skonstruowany obraz, którego scenariusz zachwyci każdego! W gąszczu metafor i dziwacznych przenośni odnajdziecie zarówno sceny walki, jak i zabawne sceny rodem z prawdziwej komedii. Czy Alicja pokona własne obawy i zaskakujące przeciwności losu? Które z nich są częścią prawdziwego świata, a które jedynie wytworem jej wyobraźni? Bądź pewna, że warto kupić bilet, by poznać odpowiedzi na te i inne pytania!

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

SONDA: Panowie na czerwonym dywanie – który najlepiej wygląda?

Który z panów tego wieczoru zaprezentował się najlepiej i pokazał, na czym polega szyk w męskim wydaniu? Oddajcie swój głos w naszej sondzie!

Przegląd Nowego Kina Francuskiego - kwietniowa uczta kinomana!

Francja to nie tylko paryski szyk, ale również ambitne kino, uznani reżyserzy i światowej sławy aktorzy. To wszystko znajdziecie na kwietniowym Przeglądzie Nowego kina Francuskiego!

Polecane wideo

Komentarze (165)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2012 17:26
Tutaj wpisz treść komentarza do Kinowy hit marca: Alicja w Krainie Czarów!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2010 14:21
"skrócić was o głowe"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 22:50
Jak dla mnie denny...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 15:38
Film jest super :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2010 16:38
Hit czy Kit ? KIT !! efekty spoko ale trochę nudny ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie