Maciej Musiałowski zorganizuje festiwal w Zamku Domanice

Festiwal Sztuk Zjednoczonych odbędzie się już niebawem.
Maciej Musiałowski zorganizuje festiwal w Zamku Domanice
Fot. Materiały prasowe
02.08.2023
Sylwia Kropiewnicka

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Maciej Musiałowski zainwestował w pewną nieruchomość. Aktor zamiast apartamentu w Warszawie zdecydował się jednak na najprawdziwszych zamek. Teraz zorganizuje tam festiwal. Wystąpi na nim m.in. Julia Wieniawa czy dobrze znany młodemu pokoleniu raper Szczyl.

Zobacz także: Polski aktor kupił zabytkowy zamek. „Spełniłem swoje marzenie”

Maciej Musiałowski zorganizuje Festiwal Sztuk Zjednoczonych w Zamku Domanice

Festiwal Sztuk Zjednoczonych, który ma stanowić połączenie wielu dziedzin artystycznej działalności, odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia br. Maciej Musiałowski zapowiada wydarzenie następująco:

Idea Festiwalu urodziła się z dziecięcej potrzeby akceptacji, która później wyewoluowała w potrzebę obcowania z ciekawymi, inteligentnymi, inspirującymi ludźmi. Chcę stworzyć miejsce, w którym widownia miesza się z artystami. Miejsca, w którym widz staje się częścią procesu artystycznego, a nawet artystą. Festiwalowi, który tworzę przyświeca idea wskakiwania w świat sztuki na przysłowiową główkę. Poprzez tę niecodzienną formułę festiwalu chciałbym dać ludziom, którzy kochają sztukę i chcą tworzyć, mimo że na przykład na co dzień zajmują się całkowicie czymś innymi, szansę i przestrzeń do wyrażania siebie, do tworzenia. 

Na Festiwalu Sztuk Zjednoczonych wystąpią m.in.: Kayah, Szczyl, Magda Umer, Igor Herbut, Ofelia, Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski, Michał Szpak, Justyna Szafran, Wojtek Mazolewski, Piotr Zioła i inni... Do użytku uczestników zostanie oddane kilka scen festiwalowych, a na terenie parku zostanie stworzone pole namiotowe z zapleczem gastronomicznym.

Zobacz także: Najbardziej niegrzeczne miasta w Polsce. Gdzie mieszkają nieuprzejmi ludzie?

Polecane wideo

Wakacyjna garderoba Włoszek. Koniecznie zabierz te obłędne rzeczy na urlop
Wakacyjna garderoba Włoszek. Koniecznie zabierz te obłędne rzeczy na urlop - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie