„Barbie” od dziś w polskich kinach. Szacuje się, że film zarobi krocie

A Ty kupiłaś już bilet?
„Barbie” od dziś w polskich kinach. Szacuje się, że film zarobi krocie
Fot. Kay Blake/Zuma Press/Forum
21.07.2023

21 lipca do polskich kin weszła produkcja „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Szacuje się, że film w weekend otwarcia zarobi krocie. Jak podaje portal Money.pl, może to być nawet 200 mln dolarów.

Zobacz także: Wciągająca książka z gatunku new adult - „Beautiful Graves” L.J. Shen

„Barbie” zarobi krocie w weekend otwarcia?

Produkcja „Barbie” z Margot Robbie w roli tytułowej i Ryanem Goslingiem jako Kenem to wyreżyserowana przez Gretę Gerwig komedia fantasy opowiadająca o losach kultowej lalki. Wyprodukowania filmu podjęło się studio Warner Bros. Światowa premiera miała miejsce 19 lipca, do polskich kin film wszedł dwa dni później. Widzowie długo na to czekali. Ma to swoje odzwierciedlenie w liczbie biletów kupionych w przedsprzedaży. Media podają, że w Ameryce Północnej „Barbie” osiągnęła najwyższy poziom od czasów premiery „Avatar. Istota wody”. Portal Interia.pl podaje że, w weekend otwarcia ekranizacja historii legendarnej lalki ma zarobić na rynku północnoamerykańskim od 90 do 145 milionów dolarów. Dodatkowo, portal informuje:

Do wyniku ze Stanów i Kanady mają dojść wpływy z jeszcze z 69 rynków z całego świata, w tym z Polski. Szacuje się, że będzie mowa o około 60-65 milionach dolarów.

Wybierzesz się do kina na „Barbie”?

Zobacz także: Strajk w Hollywood. O co walczą aktorzy i scenarzyści?

Polecane wideo

4 proste sposoby, by obliczyć swoją idealną wagę
4 proste sposoby, by obliczyć swoją idealną wagę - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.07.2023 13:07
Czy będą momenty?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie