Największy polski hit Netflixa w historii. Obejrzysz?

Film niedawno miał swoją premierę, a już jest numerem jeden.
Największy polski hit Netflixa w historii. Obejrzysz?
Fot. Pexels (Cup of Couple)
30.05.2023

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych. Dzień przed Dniem Matki pojawiła się na niej polska produkcja zatytułowana właśnie „Dzień Matki”. Film sensacyjny szybko stał się hitem na całym świecie.

Zobacz także: Bestsellerowa książka Natalie Portman nareszcie została opublikowana w Polsce

Polska produkcja światowym hitem Netflixa

Według najnowszym doniesień polska produkcja „Dzień Matki” stała się numerem jeden Netflixa. Jest najpopularniejszym filmem fabularnym w aż 29 krajach. O czym opowiada? Polski hit przedstawia historię Niny (Agnieszka Grochowska), która całe swoje życie poświęciła dla kariery. Kiedy nagle jej porzucony przez nią przed laty syn zostaje porwany, kobieta podejmuje walkę, aby go uratować. W tym celu będzie musiała wykorzystać swoje umiejętności i nie cofnie się przed najbardziej śmiercionośnymi zagrywkami. Film zdobył dobre recenzje zachodnich krytyków, szczególnym uznaniem cieszy się Agnieszka Grochowska – aktorka wcielająca się w główną bohaterkę. Sukces produkcji jest m.in. jej zasługą.

Zobacz także: Watykańska badaczka rozszyfrowała datę końca świata. „Da Vinci ukrył ją na swoim fresku”

Źródło: film.wp.pl 

 

Polecane wideo

W jakim wieku polskie gwiazdy zostały matkami?
W jakim wieku polskie gwiazdy zostały matkami? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Hehe (Ocena: 1) 30.05.2023 19:31
Czy będzie tam jakieś tęczowe lgbtrtvagd? Może jakaś waleczna czarna singielka robiąca karierę w korpo a wieczorami zalewającą pałę wińskiem z biedry?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie