Co dziś w serialach?

Czy Ola z Klanu dowie się o chorobie swojego chłopaka – Norberta? Co doprowadzi Majkę do rozpaczy? Czy poradzi sobie z kryzysem? Odpowiedź poznaj już teraz!
Co dziś w serialach?
12.03.2010

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Piątek,  12 marca

TVP 1, godzina 15:30, Klan odc. 1855

Jacek wybiera się na rozmowę kwalifikacyjną do nowego banku. Beata stara się dodać mu otuchy. Burmistrz dziękuje Feliksowi za napisanie przemówienia na poniedziałek. Podczas zakupów w centrum handlowym, Elżbieta spotyka Janusza. Ten pyta Chojnicką o postępy w pisaniu "Klanu" i opowiada o swoim nowym zajęciu. Po rozmowie w banku Borecki spotyka Donatę. Nie wierzy, że to czysty przypadek. Ola wybiera się po prezent imieninowy dla Krystyny. Norbert, choć niezbyt chętnie, postanawia jej towarzyszyć. Kiedy dziewczyna jest zajęta pakowaniem upominku, do Norberta podchodzi znajomy. Zaczyna wypytywać chłopaka o jego samopoczucie i spotkania terapeutyczne. Rozmowę słyszy Ola.

TVP 1, godzina 16:00, Plebania odc. 1467

Żaneta upiera się, że Karol ją wykorzystał i skrzywdził. Wdzięcząc się do proboszcza, prosi go o wsparcie. Ten z rezerwą wysłuchuje skarg. Twierdzi, że ona również zawiniła, traktując relacje z mecenasem w kategoriach nie tylko zawodowych. Obiecuje jednak, że porozmawia ze Śliwińskim. Żaneta zarzuca duchownemu antyfeministyczną postawę. Zaniepokojona Makowska mówi Arturowi o zniknięciu męża. Ksiądz sugeruje, by spytała o niego w salonie gier. Damian, wysłany przez Tracza na plebanię, zwraca się do proboszcza z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy. W trakcie ich rozmowy wchodzi Śliwiński. Wójtowicz proponuje im współpracę, nie wiedząc, że wszystko zostało wcześniej ukartowane.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1068

Artur jest przekonany o niewinności Pawła i próbuje mu pomóc. Chce go jak najszybciej wyciągnąć z więzienia. W tym celu kontaktuje się z Bazylem, informatykiem pracującym dla serwisu "Pierwsza miłość". Wiedząc, że chłopak jest świetnym hakerem, składa mu nielegalną propozycję. Tymczasem w więzieniu Paweł rozpoznaje Rudnego. Współwięźniowie radzą Krzyżanowskiemu, by trzymał się od niego z daleka. Paweł dowiaduje się od adwokata, że w jego mieszkaniu znaleziono klucz francuski, którym dokonano zbrodni. Podejrzewa, że ktoś próbuje go wrobić w morderstwo. Magda postanawia sfałszować dowód tożsamości, by móc odwiedzać Pawła. Grzegorz podejrzewa Błażeja o homoseksualizm i próbuje przeprowadzić z synem poważną rozmowę. Tymczasem Ola bezskutecznie próbuje dostać się na koncert ulubionego zespołu. Z pomocą przychodzi jej przypadkowy chłopak i oddaje jej własny bilet.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1429

Kostek nadal kombinuje, jak rozwozić torty. Żadne rozwiązanie nie przychodzi mu do głowy. Janina denerwuje się, gdy Kinga mówi jej, jakie warunki postawił Grzesiek. Obiecuje z nim porozmawiać. W końcu do pomocy zgłasza się Pino. Kinga mówi Kostkowi, że nie chce brać ślubu. On nie może w to uwierzyć i stara się ją przekonać. Wyniki badań Agnieszki są idealne - ciąża nie jest już zagrożona i dziewczyna wraca do pracy. W redakcji dochodzi do spięcia między Bartnikiem a Torstenssonem. Właściciel nie zgadza się na powrót Agnieszki, chce żeby pracowała w domu. Tymczasem Pani Pudel i Sandał poznają się coraz lepiej...

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 50

Majka jest załamana po wyznaniu Aleksandry. Wszystkie jej marzenia i plany przestają mieć teraz znaczenie. Kasia i Bartek starają się pocieszyć koleżankę. Nie wierzą w prawdomówność żony Michała. Również Piotr i Lilka uważają, że zazdrosna kobieta posunęła się do kłamstwa. Dziewczyna postanawia wszystko wyjaśnić z ukochanym. Kiedy pojawia się u niego w mieszkaniu z walizką spakowaną na podróż do Florencji, zadaje mu tylko jedno pytanie.

TVP2, godzina 20:10, Na dobre i na złe odc. 400

Z okazji jubileuszu Zyberta Żakowa organizuje uroczyste przyjęcie. Ku zadowoleniu Moniki na imprezie zjawia się Jacek Mejer. Obecność lekarza niepokoi Krzysztofa, który nie ukrywa, że jest o niego zazdrosny. U pani Kozioł dochodzi do powikłań pooperacyjnych. Tretter opuszcza przyjęcie, by zająć się pacjentką. Zybert korzysta z okazji i wymyka się z imprezy w ślad za doktorem. W szpitalnym bufecie Monika organizuje dla ojca przyjęcie niespodziankę w gronie najbliższych przyjaciół. Do Polski wraz ze swoją ciężarną żoną przylatuje Edwards. Po spotkaniu z doktorem Lena musi tłumaczyć się Witkowi.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Kolejne gwiazdy wybiegów z Polski! Za chude?

Kto w tym sezonie zawojował wybiegi i otrzymał miano najpiękniejszej nowej twarzy? Oczywiście, Polki!

Słodko czy drapieżnie? Dwa zestawy na weekendową imprezę!

Niech impreza będzie z Wami! Szpilki na nogi, biusty do przodu – parkiet będzie należał do tej najpiękniejszej!

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 19:36
Majka - streszczenie odcinka 61 Majka jest kompletnie zaskoczona wyznaniem Michała. Nie może uwierzyć, że to on jest ojcem jej dziecka. Zaczyna mieć też wątpliwości, czy Michał kochałby ją, gdyby to dziecko nie było jego. Tymczasem w mieszkaniu Olkowiczów Anna szykuje się na spotkanie z Gustawem. Niezadowolona Róża stara się jej przemówić do rozsądku, jednak kapituluje, kiedy Anna stwierdza, że wie, co robi. W tym samym czasie Aleksandra spotyka się po raz drugi ze Stefanem. Wspólnie ustalają zasady współpracy oraz oczekiwania wobec siebie. Majka po całym dniu wrażeń słabnie w pracy i mdleje. Majka - streszczenie odcinka 62 Lekarz stwierdza, że omdlenie spowodowane jest anemią i zaleca Majce odpoczynek. Michał pyta ją, kiedy chce powiedzieć rodzinie, że to on jest ojcem jej dziecka. Majka chce to odłożyć na później. Uważa, że musi przygotować rodzinę na taką wiadomość. Tymczasem Aleksandra dostaje od człowieka Stefana wydruk z kartą przypadkowo zapłodnionej kobiety. Wszystkie dane oprócz wieku pacjentki zostały jednak wyczyszczone, jednak Aleksandra zaczyna się już czegoś domyślać. W domu Olkowiczów Majka przygotowuje uroczystą kolację, na której ku zaskoczeniu rodziny pojawia się Michał. Majka - streszczenie odcinka 63 Rodzina Majki jest zaskoczona, że Michał jest biologicznym ojcem dziecka Majki. Najgorzej te wiadomość przyjmuje Anna. Podejrzewa Michała o najgorsze intencje. Aleksandra jest równie wstrząśnięta informacją o ojcostwie Michała. Piotr wpada na pomysł, jak dowiedzieć się, czy Michał nie kłamie. Chce z nim porozmawiać po męsku „ oko w oko” i idzie do panorama Projekt, gdzie spotyka Elizę, która wywiera na nim piorunujące wrażenie. Tymczasem w szpitalu u Kazimierza zjawia się Aleksandra i ze łzami w oczach odgrywa przed Lucyną zranioną i zdradzoną żonę. Majka - streszczenie odcinka 64 Lucyna podejrzewa, że Michał wymyślił historię o przypadkowej inseminacji, bo w ten sposób chce wytłumaczyć, że od dawna zdradzał żonę. Tymczasem Aleksandra dalej knuje. Wiedząc, że Majki nie będzie w domu, pojawia się u Olkowiczów i prosi Annę o rozmowę. Majka żali się Lilce, jak bardzo źle Anna przyjęła informację o tym, że Michał jest ojcem jej dziecka. Lilka pociesza przyjaciółkę ale jeszcze tego samego wieczoru między Anną i Majką znów dochodzi do kłótni. Na szczęście nieprzyjemną rozmowę przerywa pojawienie się Michała z tajemniczym gościem. Majka - streszczenie odcinka 65 Tajemniczym gościem okazał się Mikołaj, który potwierdził, że to w jego klinice doszło do pomyłkowej inseminacji Majki. W Panorama Projekt aż huczy od plotek na temat Michała i domniemanej ciąży Majki. Tymczasem Piotr jest coraz bardziej pod urokiem Elizy. Zaprasza ją na spotkanie do „Kliszy”. Niestety spotkanie nie do końca przebiega tak, jak sobie to wyobrażał. Michał i Majka po raz pierwszy razem oglądają na USG ich dziecko. Michał jest wzruszony. Tego samego dnia wieczorem Michał kolejny raz oświadcza się Majce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 19:35
Odcinek 56 Tymon stawia sprawę jasno i daje Majce jeden dzień na podjęcie decyzji. Majka mimo lukratywnej propozycji postanawia pomóc przyjaciołom z Panorama Projekt. W firmie wszyscy, oprócz Dagmary, witają ją z entuzjazmem. Najbardziej z jej powrotu cieszy się Michał. W domu Olkowiczów Anna roni łzy po spotkaniu z Gustawem. Róża stara się ją pocieszyć, ale boi się, ze córka nie jest w stanie wyplątać się z toksycznej relacji. Tymczasem Stefan próbuje dowiedzieć się, kto jest klientem Panorama Projekt. Ma nadzieję, że dowie się wszystkiego od Wiktora, który nadal ma u niego długi. Odcinek 57 Michał i Adam nie mogą uwierzyć, że Majka odrzuciła pracę u Zychowicza. Najbardziej zaskoczony wydaje się Bartek. Lilka stara się wyperswadować Majce powrót do Panorama Projekt. Tłumaczy jej, że będąc tam codziennie będzie narażona na kontakt z Dagmarą, a to nie będzie przyjemne. Michał stara się wyjaśnić Majce, co zaszło między nim a Dagmarą. Tymczasem Aleksandra nie może uwierzyć, że Majka wróciła do Panorama Projekt. Jej misternie utkany plan nie sprawdził się. Stefan wyciąga od Wiktora informacje o Jerrym, który zlecił Panorama Projekt zaprojektowanie hotelu. Odcinek 58 Michał mówi Majce, że nie może przestać o niej myśleć. Majka tymczasem coraz gorzej znosi złośliwości Dagmary. Wiktor przyznaje się Aleksandrze do swoich problemów z hazardem. Mówi jej również o groźbach Stefana. Michał opowiada Adamowi o spotkaniu z Rozbickim. Obaj boją się, czy informacja o współpracy z Jerrym nie przecieknie do konkurencji. Aleksandra pożycza od Grażyny pieniądze, które pozwolą jej wykupić weksle Wiktora. Kiedy Majka decyduje się podpisać umowę z Panorama Projekt, nieoczekiwanie pojawia się Tymon Zychowicz. Odcinek 59 Tymon nie może uwierzyć, że Majka rezygnuje z pracy w jego wydawnictwie. Adam dowiaduje się, że Stefan Lisowski zaproponował Jerremu lepsze warunki. Jerry zostanie w Panorama Projekt pod warunkiem, że wizualizacja hotelu zrobi na nim wrażenie. Majka wpada na pomysł, by zrobić do projektu Jerrego zdjęcia lotnicze. Gustaw tłumaczy Annie powody dla których nie może rozwieść się z żoną, a Aleksandra postanawia spotkać się ze Stefanem. Tymczasem Majka przypadkowo słyszy rozmowę Michała z Adamem. Domyśla się z niej, że Michał ma nieślubne dziecko. Odcinek 60 Zdruzgotana Majka drze podpisaną niedawno umowę o pracę i wybiega z Panorama Projekt. Kiedy Michał dopytuje się o co chodzi, jest przerażony. Nie dość, że domyśla się jak Majka mogła odczytać rozmowę o dziecku, to jeszcze dociera do niego, że ma ona zamiar lecieć awionetką. Tymczasem w domu Olkowiczów Anna wybiera się na spotkanie z Kotowskim. Anna streszcza mu sytuację swojej „koleżanki”, która w rzeczywistości jest historią Gustawa. Aleksandra dogaduje się ze Stefanem i razem postanawiają działać na niekorzyść Michała. Michał w porę dociera na lotnisko i mówi Majce, że to on jest ojcem jej dziecka.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 19:34
Odcinek 51 Michał próbuje zatrzymać Majkę, jednak ta kompletnie załamana odjeżdża do domu. W rodzinie Olkowiczów wszyscy niepokoją się nagłą zmianą planów Majki. Róża czuje, że kryją się za tym sercowe kłopoty jej wnuczki. Majka ukrywa swoje prawdziwe uczucia i razem z Lilką zaszywa się w ciemni, z pasją oddając się wywoływaniu zdjęć. Tymczasem ostatnie wydarzenia bardzo zbliżają do siebie Kasię i Bartka, którzy wspólnie odkrywają uroki bycia razem. W rozmowie z Aleksandrą Michał mówi, że nigdy nie wybaczy jej aborcji. Aleksandra tłumaczy mu, że ciąża zagrażała jej życiu. Odcinek 52 Aleksandra namawia Michała, by wybaczyli sobie i ratowali swoje małżeństwo. Tymczasem Majka mówi Michałowi, że to koniec ich znajomości. Kiedy Michał próbuje powiedzieć jej o dziecku, Majka wyrzuca mu, że jej dziecku będzie lepiej bez takiego ojca. Tymczasem w Panorama Projekt wszyscy żyją projektem dla Kanadyjczyka – Jerrego Piotrowskiego. Podczas spotkania z inwestorem Michał spotyka Grażynę, która nie zdając sobie sprawy, uświadamia Michałowi, że Aleksandra okłamała go mówiąc o aborcji. Adam namawia Michała, by w tej sytuacji zapomniał o romantyzmie i jak najszybciej przyznał się Majce, że to on jest ojcem jej dziecka. Próba zobaczenia się z Majką kończy się niefortunnym wypadkiem. Odcinek 53 Następnego dnia w Panorama Projekt wszyscy interesują się złamaną nogą Michała. Tylko Wiktora bardziej ciekawi, dlaczego Michał i Majka nie pojechali do Florencji. Majka zastanawia się nad rezygnacją z pracy. Kiedy Michał przekonuje ją, by nie podejmowała takich kroków, wchodzi Dagmara z informacją o nowym fotografie. Majka jest przekonana, że Michał zaczął szukać kogoś na jej miejsce. Aleksandra wyrzuca Grażynie, że w bezmyślny sposób popsuła jej plany. W mieszkaniu Majki Piotr przez przypadek kopiuje na swój laptop zdjęcia, na których widać Wiktora wchodzącego do gabinetu Michała w dniu pożaru. Tymczasem profesor Bielska prosi Tymona Zychowicza o pomoc dla swojej podopiecznej. Odcinek 54 Majka jest zaskoczona propozycją Tymona. Z jednej strony cieszy się, że będzie miała nową pracę, z drugiej dociera do niej, że coraz bardziej oddala się od Michała. Dagmara zdradza Elizie coraz więcej szczegółów jej związku z Michałem. Eliza wyrzuca jej, że przez takie kobiety jak Dagmara rozpadło się jej małżeństwo. Konrad nie marnuje żadnej okazji i nieustannie zabiega o Majkę. W domu Olkowiczów Róża i Piotr niepokoją się nagłą zmianą nastroju Anny. Róża czuje, że kryje się za tym Gustaw. W domu Olkowiczów zjawia się niespodziewany gość. Majka jest zdziwiona widząc Adama, który prosto z mostu mówi, że przyszedł prosić ją o pomoc. Odcinek 55 Majka zastanawia się, co zrobić. Lilka stanowczo odradza jej powrót do Panorama Projekt wiedząc, że każdego dnia jej przyjaciółka będzie musiała widywać się z Michałem. Majka mówi Lilce, że chodzi jej również o przyjaciół, którzy są w potrzebie. Opowieść babci pomaga Majce w podjęciu decyzji. Michał zwierza się Adamowi, że jest kompletnie zagubiony i nie wie, co robić. W jego życiu wszystko się posypało – choroba ojca, kłamstwa Aleksandry, a teraz odejście Majki i problemy w firmie. Na dodatek zdjęcia zrobione przez Michała okazują się niemożliwe do obróbki graficznej. Adam kolejny raz dzwoni do Majki i prosi ją o pomoc a Majka ryzykując utratę pracy w wydawnictwie Zychowicza prosi Tymona o przysługę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 18:42
Ależ ten facet z "Majki" jest paskudny, może bym i oglądała ten serial, gdyby nie ten wstrętny facet :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 16:13
Zawsze musicie dawac zdj. Majki ? ;/ "Brzydula" bylaa lepsza. ; d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie