Bestsellerowa książka Natalie Portman nareszcie została opublikowana w Polsce

Nie wszyscy wiedzą, że Natalie Portman to zapalona czytelniczka i pisarka.
Bestsellerowa książka Natalie Portman nareszcie została opublikowana w Polsce
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/natalieportman.actress/)
08.05.2023

Natalie Portman to jedna z najbardziej utalentowanych amerykańskich aktorek. Od kiedy tylko zadebiutowała na ekranie, jest uwielbiana przez publiczność i bardzo ceniona przez krytyków. Co ciekawe, hollywoodzka gwiazda słynie nie tylko ze swego talentu, ale i ze wszechstronnych zainteresowań. Nie oscylują one jedynie wokół tematów filmowych i teatralnych. Kolejną wielką pasją Natalie Portman jest bowiem psychologia oraz literatura. 

Zobacz także: Jo Nesbø, Jacques Phoenix, Keira Knightley. Czy potrafisz poprawnie wymówić znane nazwiska?

Bajki ” Natalie Portman już Polsce

Nie wszyscy wiedzą, że Natalie Portman to zapalona czytelniczka. Swego czasu aktorka postanowiła stworzyć na Instagramie cieszący się wielką popularnością profil Natsbookclub. Dzieli się tam z innymi molami książkowymi swoimi fascynacjami. Gwiazda nie poprzestała jednak na czytaniu - zaczęła także pisać.

Od kiedy została mamą, największą frajdę sprawia jej tworzenie opowiadań dla dzieci. W efekcie powstały „Bajki ”. To wyjątkowy zbiór znanych wszystkim historii, takich jak „Żółw i zając”, „Mysz polna i mysz domowa” i „Trzy świnki” w zupełnie nowej odsłonie. Portman poszerzyła tradycyjny tekst o elementy współczesnego świata. Połączona z urokliwymi ilustracjami treść zachwyciła dzieci i dorosłych z całego świata. „Bajki ” niedługo po premierze stały się bestsellerem w Stanach Zjednoczonych. Niedawno zostały wydane w języku polskim. Warto wiedzieć, że całkowity dochód ze sprzedaży opowiadań zostanie przeznaczony na wsparcie polskiej psychiatrii dziecięcej w ramach programu "Zdrowie w głowie", realizowanego przez Fundację TVN.

Zobacz także: „Pan przedszkolanek”. Dlaczego w pracy z dziećmi tak potrzebni są mężczyźni? [WYWIAD]

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalie Portman (@natalieportman)

Polecane wideo

It bags na wiosnę: przegląd torebek, na które panuje obecnie szał. Warto mieć je pod ręką
It bags na wiosnę: przegląd torebek, na które panuje obecnie szał. Warto mieć je pod ręką - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie